Registrace

Přihlašovací přezdívka: (nick, login; předvyplněný text si klidně upravte na něco vlastního)
Heslo:
Heslo znovu: (pro kontrolu)
E-mail:
  Souhlasím s podmínkami
  Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyřista sedmdesát osm:

Novinky u nás na webu:

Dne 9. 4. 2021:

Zatímco stále tvoříme appku pro mobily, která bude měřit dle GPS (je to makačka — Android vše uspí, jakmile se vypne displej), tak jsme nemohli odolat něčemu aktuálnímu. Do generátoru slov jsme přidali burešštinu, která generuje všem velmi dobře známé věty. Slova tam budeme postupně přidávat. Ale už teď si můžete vygenerovat vlastní věty.

Dne 8. 4. 2021:

Pořád průběžně pracujeme na zrychlení načítání služeb. Tentokrát jsme se zaměřili na Guestbook (knihu návštěv). Pokud máte v nastavení zapnuté zobrazení vizuální ochrany proti nevyžádaným příspěvkům, bude nyní načítání rychlejší. Tato ochrana už totiž není samostatný obrázek, ale je přímo součástí stránky s návštěvní knihou. Pro nás je plus v tom, že je zátěž na náš server snížená tím, že ušetříme jeden HTTP požadavek (to je požadavek na načtení obrázku). Ze stejného důvodu by se u vás mělo o zlomek sekundy zrychlit načítání. Především to poznáte, když budeme z nějakého důvodu přetížení.

Dnes jsme taky definitivně zrušili malé ikonky ukazující Google pagerank. Už od roku 2016 tato hodnota veřejně nelze zjistit (nefunguje ani Srank, ani Jyxorank). Stránku, na které se u nás šlo na dané hodnoty podívat, jsme ukončili už před časem. Vzhledem k naší snaze maximálně snížit zátěž serveru, jsme zrušili zobrazování pagerankových ikonek na vašich webech. Nyní vše přesměrováváme na úplně jinou stránku, kde je červený křížek.

Dne 3. 4. 2021:

Nově můžete ve statistikách počítadel ve sloupci zařízení vidět i tuto ikonku: 👾. Znamená to, že danou návštěvu zřejmě neprovedl člověk, ale robot/skript.