Registrace

Přihlašovací přezdívka: (nick, login; předvyplněný text si klidně upravte na něco vlastního)
Heslo:
Heslo znovu: (pro kontrolu)
E-mail:
  Souhlasím s podmínkami
  Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici třista třicet jedna:

Novinky u nás na webu:

Dne 7. 5. 2020:

Přemýšlíme, jakou další službu na web bychom pro vás vytvořili. Napadá nás vytvořit eshop (napsaný už ho máme, takže bychom ho jenom upravili), který by se na stránky vkládal podobně jako služba fórum. Byla by to prostě taková separátní stránka, jejíž grafika by šla kompletně upravit a nastavit. Co vy na to?


Anketa od Vsevjednom.cz


Dne 3. 5. 2020:

Novinka ve službě fórum! Po přihlášení špatným přihlašovacím jménem nebo heslem už nebudete přesměrováni k nám na web, ale informace o špatně zadaných údajích se zobrazí přímo ve vašem fóru.

Dne 29. 4. 2020:

Dnes jsme zprovoznili mazání dlouho neaktivních účtů. Teď mažeme všechny účty, u nichž nikdo neprovedl žádnou aktivitu za posledních 10 a více let a kde není žádná služba zaplacená. Možná si říkáte, že to je až moc dlouhá doba, my ale počítáme s tím, že si někdo založil účet třeba jen proto, aby si vytvořil a dal na web například návštěvní knihu. Ale na druhou stranu je pravda, že přihlásit se poté alespoň jednou v průběhu 10 let by bylo na místě.
Doplnění: s tím vším se smazalo i jedno extrémně zatížené počítadlo, které si někdo kdysi založil a pořád ho používal. Jeho smazáním se stalo to, že je náš web najednou zatížen mnohonásobně méně. Takže teď se vše načítá opravdu bleskově. Hurá!