Registrace

Přihlašovací přezdívka: (nick, login; předvyplněný text si klidně upravte na něco vlastního)
Heslo:
Heslo znovu: (pro kontrolu)
E-mail:
  Souhlasím s podmínkami
  Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici sto osmdesát sedm:

Novinky u nás na webu:

Dne 27. 10. 2020:

Pro generování fotek webů v Katalogu odkazů a vytváření obrázků tras na J E D U nově používáme CutyCapt a Xvfb. Funguje to famózně. Doteď jsme roky používali Firefox v kombinaci s dalšími prográmky, aby bylo možné udělat fotku obrazovky bez grafického rozhraní v terminálu.

Dne 26. 10. 2020:

Opět jsme trochu poladili web - odstranili jsme obrázek načítající se na pozadí patičky webu, i obrázky okrajů pravé a levé strany. Šlo jen o pár kB, ale opět je načítání webu o moment rychlejší s nižším přenosem dat. A na subdoménách se už několik týdnů nezobrazují Googlí reklamy, takže nějaký ten několikakorunový výdělek klesl na jednotky korun. I tohle jsme možná poladili. Reklamy by se zase měly začít zobrazovat - uvidíme v následujících dnech.

Dne 23. 10. 2020:

Na JEDU.vsevjednom.cz jsme přidali možnost sloučení více GPX do jednoho souboru. Je to docela žádaná funkce, protože se často stává, že když vám na jednom měřiči dojdou baterky, tak si zapnete jiný. Vše je k dispozici po přihlášení. Sloučený GPX soubor dostanete ke stažení, nic víc se soubory neděláme.