Registrace

Přihlašovací přezdívka: (nick, login; předvyplněný text si klidně upravte na něco vlastního)
Heslo: (ukládáme ho k nám šifrované bez možnosti rozšifrování)
Heslo znovu: (pro kontrolu)
E-mail: (pošleme potvrzovací email, nic víc s emailovou adresou neděláme)
  Souhlasím s podmínkami
  Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici osmset padesát jedna:

Novinky u nás na webu:

Dne 17. 9. 2021:

Jak jsme tu už psali, kvůli útoku omezujeme přístup přes staré HTTP. Jenže adresy pro zpracování smsek jsme nechtěně nechali nastavené původní. Už jsme to opravili na HTTPS a nezpracované smsky zpracovali. Omlouváme se!

Dne 9. 9. 2021:

Včera jsme náhodou zjistili, že jsme už delší dobu měli chybu v mazání neaktivních účtů. Mazali jsme je i v případě, že si někdo hned po registraci vytvořil nějakou službu, ale potom se už nikdy nepřihlásil. Služba v takovém případě zůstávala nadále aktivní. Většinu smazaných přihlašovacích účtů jsme obnovili ze zálohy, ale pár desítek jich už nemáme. Pokud se tedy nemůžete dostat ke svému účtu, ale službu máte stále aktivní, znovu se zaregistrujte a ozvěte se. Službu přiřadíme k novému účtu.
A dnes ještě jedna novinka: zcela jsme ze služby Kniha návštěv odstranili možnost vkládat ICQ a MSN. Tyto komunikátory už dnes stejně nikdo nepoužívá.

Dne 7. 9. 2021:

Provedli jsme malou aktualizaci ve službách Anketa a Kniha návštěv. Už nelze v nastavení nahrávat vlastní obrázek na pozadí, ale stejně jako v jiných službách si můžete nastavit adresu nějakého obrázku. Všem, kteří u nás měli nahraný obrázek, jsme tam nastavili adresu obrázků nahraných u nás, ale určitě na to nespoléhejte. Obrázky u nás budeme za čas mazat. Ideálně si tam nastavte nějakou svou adresu.