Registrace

Přihlašovací přezdívka: (nick, login; předvyplněný text si klidně upravte na něco vlastního)
Heslo:
Heslo znovu: (pro kontrolu)
E-mail:
  Souhlasím s podmínkami
  Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pětset třicet :

Novinky u nás na webu:

Dne 21. 6. 2021:

Zjistili jsme, že naše blokace států občas blokuje i povolené uživatele (třeba v Česku). Zatím nevíme proč, ale budeme zjišťovat důvod. Každopádně jsme mezi tím zvládli vytunit nastavení našeho serveru tak, že i když nic neblokujeme, s útokem si poradíme. Takže se omlouváme všem, kteří "spadli" do náhodné blokace. Už neblokujeme nic. Důvod problému ale budeme zjišťovat, kdyby se útočník rozhodl zesílit útok.

Dne 18. 6. 2021:

Před chvílí (v pátek večer) na nás začal další dost brutální útok. Realizován je úplně jinak než dřívější útoky. Tentokrát to vypadá na nějakou hacknutou proxy v Brazílii a ve spoustě dalších zemí. Hned jsme celou situaci omrkli. I tentokrát útoku úspěšně čelíme. Pár minut byl výpadek, ale už vše funguje.

Aktualizace: dnes ráno (v sobotu) se útok rozjel mnohem víc. Náš web byl hodně zpomalený nebo nedostupný. Tak jsme k tomu na chvíli sedli a povolili přístupy jen Česka, Slovenska, Polska (i odtam ale proudí útoky) a Rakouska. Možná povolíme i zbytek Evropy.

Odpoledne povoleny tyto země: Británie, Itálie, Španělsko, Německo, Francie, Nizozemsko, Finsko, Irsko (nejdřív jsme omylem povolili Írán, což nás opět přetížilo), Dánsko, Švédsko a Portugalsko.

Aktualizace v neděli: povoleno Chorvatsko, Maďarsko, Řecko a Slovinsko. Východní státy mají obvykle častěji vše hacknuté, tak je povolujeme postupně.

Dne 10. 6. 2021:

Dnes večer se do nás dost brutálně pustil nějaký robot, který vkládal do spousty služeb divné příspěvky. Shodou okolností jsme si toho všimli - a hned jsme začali služby ladit. Například pokud je u nějaké otázky Dotazníku víc položek na výběr, je nově nutné (a je to i logické), aby byla odeslaná některá z nich (bylo v plánu to udělat, ale nebyla motivace). Robot posílal všechno možné, takže nám pomohl službu odladit tak, abyste nebyli zaspamovaní nesmysly - což jsme dočasně byli, protože odpovědi v Dotazníku chodí na email.