Registrace
Přihlašovací přezdívka: (nick, login; předvyplněný text si klidně upravte na něco vlastního)
Heslo: (ukládáme ho k nám šifrované bez možnosti rozšifrování)
Heslo znovu: (pro kontrolu)
E-mail: (pošleme potvrzovací email, nic víc s emailovou adresou neděláme)
  Souhlasím s podmínkami
  Ochrana proti spamu. Napiš prosím číslici sedmset třicet šest:

Novinky u nás na webu:

Dne 22. 7. 2024:

Dnes byl web zhruba v čase 2-5 nedostupný. Útok asi začal využívat nějakou jinou možnost, ale šlo to bloknout (nebo byl problém tady: blokace se zrušila), jak to bylo i dřív. Uf.
23. 7.: hahaha, všiml jsem si, že se někdo snaží útočit Facebookem. Úspěšně zablokováno. Nejspíš zkouší pořád další varianty, ale pořád to nefunguje.
24. 7.: Některé poslední nedostupnosti způsobila přímo blokace útoků - blokovala totiž opakovaně pořád to stejné, takže server přetížila.

Dne 3. 7. 2024:

Velká novinka! Na webu Počasí i v aplikaci ASTEROID lze zadat nejen město, ale nově i PSČ. Některá města se stejným názvem jsou totiž na různých místech. Takto se konkrétně určí, o jaké přesně jde. Zároveň byla drobně upravena barva, aby bylo úplně jasné, co je déšť.
9. července:
Prvních pár dní poloha dle PSČ nefungovala, ale už jo! Chce to, abych PSČ předával ve tvaru "123 45" včetně mezery, ale mezeru jsem tam nedával, a to byla chyba. Už je vše ok.
10. července:
Provedena další úprava, protože web na zjištění polohy má omezení. Už ukládám vše i k sobě, takže se ke každému PSČ provádí jen jedno zjištění polohy.
11. července:
Vyšší teplota než 30 stupňů se zobrazuje červeně.
12. července:
Konečně funguje automatické obnovování předpovědi - vždy v první minutě nové hodiny. Doteď to sice fungovalo, ale jen první hodinu, teď se předpověď obnoví úplně každou hodinu.

Dne 30. 6. 2024:

Snad opravena blokace reklam na Novinky.cz, zároveň opravena funkčnost článků s kvízy.
9. července:
Provedena další úprava. Snad jsou reklamy zablokovány lépe a zároveň vše ostatní funguje. Na Novinky.cz mají i kontrolu blokace reklam - a pokud ji zjistí, vypne se kompletní grafika webu.

Dne 25. 6. 2024:

Uf, dnes v noci vše přestalo fungovat. Nechtěně se vypla blokace asijských zemí. Opraveno.
Důvod:
Večer jsem jen tak nastavil, aby se server restartoval při případné velmi nízké a zároveň vyšší zátěži než je obvyklé. K tomu bohužel došlo, ale po restartu se už neobnovila blokace. Měl jsem tu připravenou obnovu blokace, ale neměl jsem ji jak otestovat. Takže už proběhl test obnovy blokace a všeho kolem toho.

Dne 15. 6. 2024:

Opraveno vytváření krátkého odkazu na webu r0.cz. Už je to plně funkční stejně jako to celou dobu bylo na webu zkracovac.vsevjednom.cz.