Registrace

Přihlašovací přezdívka: (nick, login; předvyplněný text si klidně upravte na něco vlastního)
Heslo:
Heslo znovu: (pro kontrolu)
E-mail:
  Souhlasím s podmínkami
  Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici šestset šedesát :

Novinky u nás na webu:

Dne 1. 3. 2021:

Domény php8.cz a php9.cz používané ve službě Fórum byly zrušeny. Vše je nyní spojené pouze s doménou r0.cz. Jedno aktivní fórum na doméně php9.cz jsme přesměrovali na doménu r0.cz. Přesměrování je nastaveno trvale, ale dlouhodobě na něj nespoléhejte a používejte pouze adresu *forum*.r0.cz.

Dne 1. 3. 2021:

Mezi emoji smajlíky ve službách Fórum a Vzkazník jsme přidali jeden aktuální: 🦠. Zároveň jsme ve službách opravili vkládání emoji - někde se totiž ve výsledku vkládal jen otazník. Potunili jsme i návštěvní knihy: smajlíky jsme kompletně předělali na emoji. Původní smajlíky jsme ponechali pouze těm, kteří mají zaplacenou plnou verzi služby. V budoucnu ale už nastavit nepůjdou. Opět tím sledujeme snížení zátěže serveru a zrychlení načítání služeb. Veškeré tyto naše úpravy už nesou své ovoce. Náš server se teď vyloženě nudí.

Dne 27. 2. 2021:

Po mnoha letech se chystáme optimalizovat počet používaných domén. Blogování už roky moc nefunguje, takže v dubnu neprodloužíme domény mujblog.net a mujblog.com. V té době taky ukončíme provoz domény vsevjednom.net, kterou jsme používali na úplném začátku v roce 2005. Letos určitě neprodloužíme ani domény mujblog.org, nablogu.cz a nablogu.sk. Jedinou doménou pro blogy zůstane ta původní: mujblog.info.