Registrace

Přihlašovací přezdívka: (nick, login; předvyplněný text si klidně upravte na něco vlastního)
Heslo: (ukládáme ho k nám šifrované bez možnosti rozšifrování)
Heslo znovu: (pro kontrolu)
E-mail: (pošleme potvrzovací email, nic víc s emailovou adresou neděláme)
  Souhlasím s podmínkami
  Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici třista dvacet jedna:

Novinky u nás na webu:

Dne 12. 7. 2021:

Hurá! Máme pro vás k testování naši appku měřící vzdálenost dle GPS. Jmenuje se J Ɇ D U (toto je odkaz ke stažení — 22 MB). Zatím pouze pro Android. Je třeba si v mobilním telefonu povolit instalaci aplikace ze souboru. Nebojte — je to opravdu měřící appka a nedělá nic špatného. Už víc než rok ladíme i krásné webové rozhraní. Do konce roku si dáváme čas na tunění a vylepšování, příští rok už appku doufejme nasadíme ke stažení na Google Play.
Musíme poděkovat hlavně OpenLayers, ol-ext a OpenTracks.

Dne 2. 7. 2021:

Útoky, které na náš server byly vedeny v první polovině roku, hodně lidí odradily od používání našich služeb. Vidíme to na statistikách přístupů. Na jednu stranu je to fajn, protože je teď náš server téměř nulově zatížený a vše je rychlé, ale zároveň nás mrzí, že nám někteří nevěřili. Aktuálně na nás pořád jeden útok frčí, ale bez problému se mu bráníme. Kdo u nás vydržel, může být rád, že jsme nyní schopni se některým útokům ubránit. Zároveň se vše načítá rychleji, protože jsme to týdny optimalizovali.
Aktualizace o tři týdny později: vidíme, že už se to pomalu vrací k původnímu stavu. Díky!

Dne 25. 6. 2021:

Do služeb Datum a svátek a Kalendář jsme na váš tip přidali slovanské svátky z roku 1852. Kdykoliv si je můžete prohlédnout na této stránce.