Registrace

Přihlašovací přezdívka: (nick, login; předvyplněný text si klidně upravte na něco vlastního)
Heslo:
Heslo znovu: (pro kontrolu)
E-mail:
  Souhlasím s podmínkami
  Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici sto sedmdesát osm:

Novinky u nás na webu:

Dne 30. 3. 2020:

Ode dneška můžete do značky IMG ve fórech nebo návštěvních knihách vkládat i obrázky, jejichž adresa začíná https. Zároveň jsme aktualizovali filtry pro blokovač reklam do AdBlocku.

Dne 22. 3. 2020:

Chcete-li si vložit na jednu webovou stránku více našich Přehrávačů hudby nebo videa, už můžete. Dnes jsme celý přehrávač na Vaši žádost upravili, aby to bylo fungovalo. Doteď na jedné stránce fungoval jen jeden přehrávač.

Dne 21. 3. 2020:

V posledních dnech pracujeme na velké věci, která v Česku zřejmě zatím pořádně neexistuje. Půjde o něco podobného jako je sportovní sociální síť Strava. Zatím pracujeme na webové aplikaci, tedy na přehledném zobrazení map a naměřené trasy. Už je to skoro hotové. A mapy nám zdarma poskytují OpenStreetMap, Mapbox a OpenCycleMap. Jakmile to budeme mít hotové, dáme Vám sem odkaz, kde se budete moct podívat a otestovat to - půjdou tam nahrávat přímo GPX soubory. Až tohle definitivně dokončíme, začneme pracovat na měřící aplikaci pro mobilní telefony. Do konce letošního roku to snad všechno zvládneme zrealizovat.