Registrace

Přihlašovací přezdívka: (nick, login; předvyplněný text si klidně upravte na něco vlastního)
Heslo:
Heslo znovu: (pro kontrolu)
E-mail:
  Souhlasím s podmínkami
  Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici dvěstě osmdesát dva:

Novinky u nás na webu:

Dne 2. 1. 2021:

Dnes máme jednu zásadní novinku ve službě guestbook (kniha návštěv). Pokud máte nastaveno pro vstup do knihy heslo a zároveň knihu na stránce vloženou tagem iframe, nemusel vstup do knihy po zadání hesla fungovat. Je to proto, že naše návštěvní kniha a vaše stránka jsou logicky na jiné doméně, tak pokud jsme z naší strany chtěli, aby váš prohlížeč přijal cookie potvrzující, že přihlášení proběhlo v pořádku, tak ji odmítl přijmout, protože to považoval za útok. Už si to ukládáme i paralelně přímo k sobě. Problém vyřešen.

Dne 27. 12. 2020:

Společně s koncem roku ukončíme ve statistikách počítadel denní a týdenní generování statistik hledaných výrazů ve vyhledávačích. Aktuálně jde bohužel zjistit jen naprosté minimum takových výrazů, takže bude stačit pouze souhrnná měsíční statistika. Zároveň nám to uvolní místo na disku a urychlí generování statistik pro daný den/týden.

Dne 16. 12. 2020:

Lehce jsme zrychlili vzkazník. Už zhruba od roku 2005 jsme v něm načítali javascript, díky němuž se v IE6 zobrazoval hezký posuvník. Už to není potřeba — tento prohlížeč v současné době nikdo nepoužívá. Načítání bude rychlejší a náš server méně zatížený.