Registrace
Přihlašovací přezdívka: (nick, login; předvyplněný text si klidně upravte na něco vlastního)
Heslo: (ukládáme ho k nám šifrované bez možnosti rozšifrování)
Heslo znovu: (pro kontrolu)
E-mail: (pošleme potvrzovací email, nic víc s emailovou adresou neděláme)
  Souhlasím s podmínkami
  Ochrana proti spamu. Napiš prosím číslici šestset šedesát devět:

Novinky u nás na webu:

Dne 3. 12. 2023:

Došlo k finálnímu zlepšení předpovědi počasí. Výsledkem je úplně nejlepší předpověď počasí v Česku. Přibyla předpověď na 6 dní dopředu, která je na stránce předpovědi níže. Zdrojem těchto dat je švýcarské Open-Meteo.com a zdrojem ostatních dat (která tam byla i dřív) je švýcarské Meteoblue.com. Barvou předpověď reaguje na mráz. Další novinka: do výběru byla přidána země Chorvatsko.

Dne 29. 11. 2023:

Na úpravu designu blogů se čekalo roky. Vzhled už je širší, aby to na monitorech bylo víc ok. Úprava proběhla i u existujících blogů. Ukázka třeba tady. Zároveň bylo všem lehce zvětšeno písmo. Je to prostě čitelnější. Jen u psaní článku jsem na to zatím nepřišel.

Dne 10. 11. 2023:

Měl jsem v plánu se postupně vrátit k vývoji appky pro TV program, ALE Google vše znovu omezil. Už dřív se mi to moc nelíbilo.
Myslel jsem, že vývoj appky TV program VMobilu.TV úplně končí, ale pokračuje dál!
Hahaha, sami píšou, že web VMobilu.tv nefunguje.
Aktualizace: nějak jsem Google proklikal, teď je nějaká chyba v appce - řeším.
Další aktualizace 22. 11.: existující appka mi nešla rozjet, tak dělám úplně novou, ale použiju věci, které jsem už dřív vytvořil.
24. 11.: Hotovo, už čekám na schválení. Za poslední dobu Google provedl velké změny - bylo potřeba udělat spoustu věcí víceméně znovu. Možná chybí nějaká původní funkce - a pokud ano, brzy se vrátí.
25. 11.: HOTOVO!

Dne 7. 11. 2023:

VELKÁ NOVINKA: Hogan test, který se používá před nástupem do autoškoly. Třeba u Dopravního podniku města Brna. Všude se za něj platí 1-2 litry. A tady? NIC. Nikde jinde nejde test nalézt.
Aktualizace o dva dny později: mamka nikdy neměla a nechtěla řidičák, ale v testu docela uspěla: 71 %.

Dne 30. 10. 2023:

V XML TV Programu konečně začala fungovat změna času. Jde o tradici z první světové války z roku 1916. Bohužel už velmi dlouho pořád prožíváme válku. Achjo. Detaily zde.