Registrace
Přihlašovací přezdívka: (nick, login; předvyplněný text si klidně upravte na něco vlastního)
Heslo: (ukládáme ho k nám šifrované bez možnosti rozšifrování)
Heslo znovu: (pro kontrolu)
E-mail: (pošleme potvrzovací email, nic víc s emailovou adresou neděláme)
  Souhlasím s podmínkami
  Ochrana proti spamu. Napiš prosím číslici sto šedesát dva:

Novinky u nás na webu:

Dne 2. 9. 2023:

V těchto dnech je to zhruba rok od začátku brutálního útoku, během kterého odsud odešla spousta lidí. Pro všechny je tu tahle informace: útok frčí hlavně z Číny, z jí okolních zemí naprosto minimálně. Vše už je dávno vyřešeno. Upravil jsem nastavení serveru tak, že se prostě přetížit nedá. Navíc funguje blokace celých rozsahů útočících IP adres. Vše frčí automaticky, nikdo u toho nemusí sedět jako loni. Není se tedy návratem čeho bát. Útokům se už server brání. A kdyby útok nějak změnil podobu, absolutně nebude problém pravidla blokace upravit.
Aktualizace 6. 9.: provedena byla změna IP adresy. Původní brzy dáme brzy pryč. Útok je u konce.
Aktualizace 7. 9.: haha, hned se rozběhl útok na novou IP, takže útok jde podle IP nějaké domény. Zjišťuji, jaké přesně.
Aktualizace 10. 9.: už jsem zjistil, o jakou jde doménu. Takže vím i kdo.

Dne 30. 8. 2023:

Je tu vylepšení lamače přesmyček! Nově jdou napsat i dvě nebo tři nebo čtyři slova. Ukázka. Už jen tahle úprava byla docela slušná makačka. Víc slov nejde variantou rewrite (to jsou ty hezké adresy) předat.

Dne 17. 8. 2023:

Naše předpověď počasí už se opravdu stala nejlepší. Nyní i výborně zjistí pozici. Ukáže přesné místo, kterého se i týká mapka, pod kterou je navíc předpověď. Dřív to špatně zjistilo pozici, ale s lidmi z Meteoblue.com jsem to opravdu řešil - a vše vyšlo! A je to i služba na web.

Dne 15. 8. 2023:

Nejhustější hra poslední doby je SUDOKU. Ale nově je možné si tu zahrát ještě něco hustějšího: BlockSudoku. Vše je použito ze stránky blocksudoku.com. Takže díky!

Dne 14. 8. 2023:

Proběhla oprava a obnovení zkracovače odkazů. Stejně tak i stránek r0.cz. Všechny dříve vložené odkazy už fungují.