Registrace
Přihlašovací přezdívka: (nick, login; předvyplněný text si klidně upravte na něco vlastního)
Heslo: (ukládáme ho k nám šifrované bez možnosti rozšifrování)
Heslo znovu: (pro kontrolu)
E-mail: (pošleme potvrzovací email, nic víc s emailovou adresou neděláme)
  Souhlasím s podmínkami
  Ochrana proti spamu. Napiš prosím číslici šestset padesát tři:

Novinky u nás na webu:

Dne 15. 6. 2024:

Opraveno vytváření krátkého odkazu na webu r0.cz. Už je to plně funkční stejně jako to celou dobu bylo na webu zkracovac.vsevjednom.cz.

Dne 9. 6. 2024:

Generování přesmyček se občas seklo. Bylo to proto, že při více slovech se neustále generovala slova pro všechny zadané přesmyčky/slova. Snad vyřešeno. Systém u každého dalšího slova generuje opravdu vše jen pro dané slovo.

Dne 2. 5. 2024:

Aplikace ASTEROID se občas na některých zařízeních zobrazovala s malinkou mezerou na všech stranách. Důvodem bylo, že na okrajích byla nastavena krátká mezera (dočasná zkouška). Vše vyřešeno. Už se to zobrazuje na všech zařízeních kompletně a hlavně se tam vleze víc informací.
6. května:
Občas bylo všude mokro, ale ASTEROID o tom nevěděl. Vyřešeno: nyní se zobrazují i srážky (jakékoliv). Open-meteo.com prostě ví o všem.
9. května:
V ASTEROIDovi už je opravena rychlost větru. Nechtěně se totiž ukazoval počet km za hodinu, ale bylo to označeno jako metry za sekundu. Takže pořád byly nějaké vichřice. Stejná chyba byla opravena i na stránce Počasí ⛅ a ve službě Počasí ⛅. Už je to kompletně správně.
18. května:
Bylo hodně zrychleno načítání obsahu aplikace ASTEROID. Javascript měl 445 kB, teď má 271 kB. Vše díky Minify.
A po mnoha pokusech se povedlo, aby si appka pamatovala skripty načtené pro zobrazení "grafu" počasí. Takže 7 dní je opakovaně načítat nemusí (měsíc už nefungoval).
27. května:
Přidán i Očekávaný déšť. Už je tam snad vše ohledně deště.
2. června:
Opraveny nepřesné ikonky počasí. Někdy tam v noci byly denní (svítilo Slunce). Po opravě se o hodně snížila velikost stahovaných dat. Je to 11,5 kB. Ani nevím, jak přesně to spolu souvisí, ale je to tak. Trochu mi v DPMB vadilo pomalé načítání, tak dnes to prubnu znovu.
4. června:
Načtení v MHD je okamžité.
6. června:
ASTEROID nezobrazoval malé deštíky. Ale info o nich v datech od Open-meteo.com bylo. Chyba byla u nás: malá hodnota se zaokrouhlovala na nulu. OPRAVENO.

Dne 19. 4. 2024:

Bylo zcela odstraněno omezení Generátoru vět, které tam bylo přidáno loni, když ještě nebylo jasné, co způsobuje zátěž serveru. Nyní to vždy ukazovalo jen první nalezené slovo začínající na dané písmeno, ale nově už to vždy ukazuje slova náhodně.

Předpověď počasí ASTEROID je opět vylepšena. Občas proběhl krátký déšť, který ale v předpovědi nebyl. Informace o krátkých deštích dává švýcarské Open-meteo.com k dispozici v předpovědi taky - ne jako déšť, ale jako přeháňku. Už jsou tam tyto přeháňky přidány!

Dne 10. 4. 2024:

Zcela opravena tvorba a ukládání údajů u úplně nových anket. Občas byl i problém se zobrazením. Vše proto, že tam bylo 0 hlasů. Opraveno díky Kopřivnickému drtiči.