Registrace
Přihlašovací přezdívka: (nick, login; předvyplněný text si klidně upravte na něco vlastního)
Heslo: (ukládáme ho k nám šifrované bez možnosti rozšifrování)
Heslo znovu: (pro kontrolu)
E-mail: (pošleme potvrzovací email, nic víc s emailovou adresou neděláme)
  Souhlasím s podmínkami
  Ochrana proti spamu. Napiš prosím číslici dvěstě sedmdesát jedna:

Novinky u nás na webu:

Dne 18. 5. 2024:

Bylo hodně zrychleno načítání obsahu aplikace ASTEROID. Javascript měl 445 kB, teď má 271 kB. Vše díky Minify.
A po mnoha pokusech se povedlo, aby si appka pamatovala skripty načtené pro zobrazení "grafu" počasí. Takže 7 dní je opakovaně načítat nemusí (měsíc už nefungoval).

Dne 9. 5. 2024:

V ASTEROIDovi už je opravena rychlost větru. Nechtěně se totiž ukazoval počet km za hodinu, ale bylo to označeno jako metry za sekundu. Takže pořád byly nějaké vichřice. Stejná chyba byla opravena i na stránce Počasí ⛅ a ve službě Počasí ⛅. Už je to kompletně správně.

Dne 6. 5. 2024:

Občas bylo všude mokro, ale ASTEROID o tom nevěděl. Vyřešeno: nyní se zobrazuje i vlhkost vzduchu. Open-meteo.com prostě ví o všem.

Dne 2. 5. 2024:

Aplikace ASTEROID se občas na některých zařízeních zobrazovala s malinkou mezerou na všech stranách. Důvodem bylo, že na okrajích byla nastavena krátká mezera (dočasná zkouška). Vše vyřešeno. Už se to zobrazuje na všech zařízeních kompletně a hlavně se tam vleze víc informací.

Dne 19. 4. 2024:

Bylo zcela odstraněno omezení Generátoru vět, které tam bylo přidáno loni, když ještě nebylo jasné, co způsobuje zátěž serveru. Nyní to vždy ukazovalo jen první nalezené slovo začínající na dané písmeno, ale nově už to vždy ukazuje slova náhodně.

Předpověď počasí ASTEROID je opět vylepšena. Občas proběhl krátký déšť, který ale v předpovědi nebyl. Informace o krátkých deštích dává švýcarské Open-meteo.com k dispozici v předpovědi taky - ne jako déšť, ale jako přeháňku. Už jsou tam tyto přeháňky přidány!