Hezký den, dnes je úterý, 27. 7. 2021 a svátek slaví Věroslav a Božena

Oživte svůj web s více než 15 miniaplikacemi od nás ZDARMA! REGISTRACE

Anketa, Datum a svátek, Dotazník, Formulář na email, Fórum, Chat, Kalendář, Kniha návštěv, Novinkovač, On-line ukazatel, Počítadlo, Počítadlo stažení, Přehrávač hudby nebo videa, Rozesílač novinek emailem, RSS Online, Vzkazník, Webcron.

Nemusíte umět programovat, stačí si jen zkopírovat kód, který vložíte do svých stránek.


Další služby: TV program, nahrávání souborů, stahování videí z YouTube, nahrávání videí, měření rychlosti internetu, svátky na všechny dny v roce, katalog odkazů, RSS čtečka, blogy.


Vyhledávejte v našich službách: Co hledat:
Kde hledat:


Novinky

Dne 12. 7. 2021 (pondělí):

Hurá! Máme pro vás k testování naši appku měřící vzdálenost dle GPS. Jmenuje se J Ɇ D U (toto je odkaz ke stažení — 22 MB). Zatím pouze pro Android. Je třeba si v mobilním telefonu povolit instalaci aplikace ze souboru. Nebojte — je to opravdu měřící appka a nedělá nic špatného. Už víc než rok ladíme i krásné webové rozhraní. Do konce roku si dáváme čas na tunění a vylepšování, příští rok už appku doufejme nasadíme ke stažení na Google Play.
Musíme poděkovat hlavně OpenLayers, ol-ext a OpenTracks.

Dne 2. 7. 2021 (pátek):

Útoky, které na náš server byly vedeny v první polovině roku, hodně lidí odradily od používání našich služeb. Vidíme to na statistikách přístupů. Na jednu stranu je to fajn, protože je teď náš server téměř nulově zatížený a vše je rychlé, ale zároveň nás mrzí, že nám někteří nevěřili. Aktuálně na nás pořád jeden útok frčí, ale bez problému se mu bráníme. Kdo u nás vydržel, může být rád, že jsme nyní schopni se některým útokům ubránit. Zároveň se vše načítá rychleji, protože jsme to týdny optimalizovali.
Aktualizace o tři týdny později: vidíme, že už se to pomalu vrací k původnímu stavu. Díky!

Dne 25. 6. 2021 (pátek):

Do služeb Datum a svátek a Kalendář jsme na váš tip přidali slovanské svátky z roku 1852. Kdykoliv si je můžete prohlédnout na této stránce.

RSS | Všechny novinky >>