Hezký den, dnes je čtvrtek, 23. 3. 2023 a svátek slaví Ivona a Adrián

Oživte svůj web s 18 miniaplikacemi od nás ZDARMA! REGISTRACE

Anketa ✔️, Datum a svátek 📆, Dotazník ❓, Formulář na email ✍️, Fórum 🗯, Chat 💬, Kalendář 📅, Kniha návštěv 📖, Novinkovač 🆕, On-line ukazatel 👀, Počítadlo stažení 🔽, Počítadlo 🧮, Přehrávač hudby nebo videa ▶️, Rozesílač novinek emailem ✉️, RSS Online 📄, Sudoku 🔢, Vzkazník 💭, Webcron 💣.

Nemusíte umět programovat, stačí si jen zkopírovat kód, který vložíte do svých stránek.


Další služby: TV program, SUDOKU, nahrávání souborů, stahování videí z YouTube, nahrávání videí, měření rychlosti internetu, svátky na všechny dny v roce, katalog odkazů, blogy.


Vyhledávejte v našich službách: Co hledat:
Kde hledat:


Novinky

Dne 20. 3. 2023 (pondělí):

V TV programu přibylo Country rádio. Je to na vaši žádost. Program vysílání stahujeme z jejich stránek. Samozřejmě to zatím testujeme.

Dne 19. 3. 2023 (neděle):

V předchozích dnech jsme opravili zablokovaný přístup na náš web mimo CZ a SK. Zůstalo to z doby, kdy jsme řešili různé blokace. Na tuhle jsme bohužel zapomněli. Vyřešeno.

Dne 8. 3. 2023 (středa):

Nechápeme, kdo si na nás objednal útok z Číny. Už se mu umíme bránit naprosto luxusně. Blokujeme útoky a zpětně blokaci nerušíme. Už jsme si ověřili, že to funguje precizně. Takže koho zablokujeme, už se k nám nějakou dobu nepodívá. A zátěž navíc je téměř nulová. Takže už žádný problém nebude. Asi nikdy. Už víme, jak na to a jak omylem neblokovat. Občas se dělal problém třeba u TV programu. Vyřešeno. TV program je tu pro vás a má i mobilní verzi.

RSS | Všechny novinky >>