Hezký den, dnes je neděle, 29. 11. 2020 a svátek slaví Zina a Vratko

Oživte svůj web s více než 14 miniaplikacemi od nás ZDARMA! REGISTRACE

Anketa, Datum a svátek, Dotazník, Formulář na email, Fórum, Guestbook (kniha návštěv), Chat, Kalendář, Novinkovač, On-line ukazatel, Počítadlo, Počítadlo stažení, Přehrávač hudby nebo videa, Rozesílač novinek emailem, RSS Online, Vzkazník, Webcron.

Nemusíte umět programovat, stačí si jen zkopírovat kód, který vložíte do svých stránek.


Další služby: TV program, nahrávání souborů, stahování videí z YouTube, nahrávání videí, měření rychlosti internetu, svátky na všechny dny v roce, katalog odkazů, RSS čtečka, blogy.


Vyhledávejte v našich službách: Co hledat:
Kde hledat:


Novinky

Dne 25. 11. 2020:

Vylepšeno vkládání smajlíků do zprávy v novinkovači. Nyní už jdou vkládat pouhým kliknutím na smajlíka. Nemusejí se vkládat přetažením myší.

Dne 22. 11. 2020:

V nastavení služeb vzkazník a novinkovač jsme přidali další styl smajlíků. Jde o originální emotikony kódování utf8, takže je má v sobě přímo váš prohlížeč. Nejde o obrázky, bude tedy rychlejší i načítání. Zároveň má každý nově vytvořený vzkazník nastaveny právě tyto smajlíky.
Doplnění 25. listopadu: u nových vzkazníků se nyní v určitém případě nemusely zobrazovat zprávy. Vyřešeno, opraveno.

Dne 19. 11. 2020:

Ze statistik počítadel jsme kompletně odstranili obrázkové ikonky operačních systémů, prohlížečů internetu a zemí. Místo nich používáme pouze UTF-8 ikonky. Všechny země jsou podporovány, ale samozřejmě chybí oficiální loga operačních systémů a prohlížečů internetu. V těchto případech jsme vždy zvolili nejpodobnější ikonku. Výsledkem je rychlejší načítání statistik a menší přenos dat — takže zároveň i nižší zatížení celého našeho serveru.

RSS | Všechny novinky >>