Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]tT: ahojky,...to jako jede i Fox, když je a ižším stupni GJAK?...mám ho přihlásit?.....pá
[X]Jakub: Díky za pěkné video z Géčka, fakt podařené a moselo to dat spoustu práce =)
[X]radecka: Peťo moc pěkně jsi to napsal. Chválím tě smajlík 3
[X]Radecka: Petíku moc pěkně jsi to napsal. Chválím tě!!! smajlík 1
[X]Petr: A moje maminka neselhala, penize neprebirala, protoze nevedela kolik, ani jak, nememela razitko, no, napiš mejl, musíme tio prověřit.
[X]Petr: Verčo. tak na mejl, nevím kde se stala chyba. Myslel jsem asi, že jsi jiná Verča- její mamince jsem dával doklad přímo do ruky, Napiš jméno, příjmení a přesně jak jste to platili do mejlu fascar@seznam.czjá se na to okamžitě podívám. Nervózní být nemusí, opravdu se omlouvám, nikdo neměl žádné peníze brát. Bylo to naše selhání.
[X]Veronika: Čau Peťo, zase se ozývám. Říkals, že v tom dopise bude i doklad o mém zaplacení, jenže přišel dopis a doklad ne. Mamka je trošičku nervózní, tak zase píšu.. :))
[X]Petr: Tak odesláno, doufám, že to dorazí :-)
[X]Jitka: Tak to je bezvadné, že ho ještě vezmete. Mail sem nedorazil, takžekdyžtak piš a podklady posílej na: tulip.uhradiste@caritas.cz.DÍKY!
[X]Petr: Ahoj, psal jsem mejl k Vám na oficiální jak na tom jste ale bez odpovedi, jasne, ze ho vemu, ale potrebuju se s Vama spojit, takze kdyztak fakt na mejl, casu je dost,ale....ne zase ultra moc :-) dobry. u nas je dovca, takze proto Ti to neberou.
[X]Jitka z TULiPu: Ahoj Petře, nedaří se mi spojit z kolegy z nízkopraháče, natož tak s Tebou a proto využívám této formy. Přihlásil se nám na tábor v Modré jeden z našich kluků a přišel is to i zaplatit, tak se ptám, zda už máte definitivněstop stav, nebo zda by mohl ještě jet. přihlášku i peníze od něj máme, jen to spojení vázne.Dík za reakci. J.
[X]Veronika: Ahá, díky moc!:) Čauky a pěkné prázdniny:)
[X]péťa: Čau. S penězi bude to, že máš vypsaný pokladní doklad. A jsou na cestě k pokladníkovi, aby seneztratily.Informace dostanete poštou, spolu s tím dokladem. Ale určitě ne dřív, než koncem příštího týdne, nebo i začátkem popříštího.
[X]Verunka: Čauky Peťo, já jsem špatně pochopila instrukce k podání přihlášky a tvojí mamince jsem zrovna i zaplatila a to hotově. Chtěla jsem se zeptat, co s těmi penězemi bude :)) A kdy mamce přijde e-mail s informacemi? Díky:)
[X]Kozataj: Kdepak Lejla! Neurážej ústavní činitelku. smajlík 2
[X]Václav: Koza Leila budila velkou pozornost... smajlík 1Vivat Leila
[X]Marie S.: Mééééé.
[X]Péťa: Ale ne! Sem někdo napsal???? To mám dost!
[X]Václav: Krása Péťo smajlík 5
[X]radka: ahoj Veruš...
Jsme moc rádi že si na nás taky vzpomenete...Dofám, že se tobě i všem ostatním na gymplu líbí a že se vám daří...Pozdravuj všechny spolužáky...ahoj
[X]Verunka: Ahoj Peťo,papínci a všichni ostatní:) Zdraví Verunečečečečečečečečečka z Gaudia 2008.
Pozdravuje vás jedna z dcer Milana a Pavla-Dominičečečečečečečka smajlík 1smajlík 1A tak dále. Ahojtesmajlík 1
[X]Petr: Myslím, že lev v pohodě akcička... Spíchnem neco dalsiho?

smajlík 1
[X]Kancler: nebo treba to umistnení tel.cisla nebylo prave stastne :-D
[X]kancler: nedostaly, ale to neva.
Znova Tě nabádám drahá ponocná, abys psala v hodovní síni na královských stránkách :-D
[X]ponocna: dostaly se ty vršky k tobě?
[X]ponocna: já jsem vršky posílala v neděli po MIlanovi, ale ten lenoch ti je zapomněl přinést...sliboval mi, že tím někoho pověří a on je k vám donese...ještě mu to připomenu, ale teď je ve škole a uvidíme se až večer...napíšu mu ať si to zařídí co nejdřív...nejlépe ještě dnes
[X]Kancler: nejde o to, kdy jedu, potrebuju ty vrsky.
[X]kancler: Zatim nic nekupuj, zitra napisu. Na kralovskych stranach v posledni zalozce je vstup na VIP sekci. tak se zaheslujes a pak uz je to jednoduche. Dik.
[X]ponocna: jo a petíku, nechceš koupit v Praze nějaké korálky na ty rukodělky...jestli jo, tak mi to dej zavčasu vědět a taky mi napiš za kolik peněz by to mělo byt... smajlík 5
[X]ponocna: jak se dá na královských stránkách vztoupit do diskuze?

Vše V Jednom.cz