Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Autobusak2345: Osamělý vlk: Má to být více jak 20 dní, a mezitím by mohly přijít nové SOR 38**smajlík 1
[X]Osamělý Vlk: Tak je otázka, jestli zase něco nového nepřijde, nebo se jen nepřehodí pořadí odjinud. Ostatně i když je 102/6 negarantované, tak tam na můj vkus nasazují nízkopodlažní autobus docela často.
[X]Autobusak2345: 5444: Podle mě už se to zvládne odjezdit smajlík 1
[X]5444.: A není to jen vliv výluky? Nepojede se do Starých Bohnic, tak je možná potřeba o jeden vůz méně.
[X]Autobusak2345: Tak od 22.9. jsou opět na 102 jen nízkopodlažní spoje. smajlík 1
[X]Osamělý Vlk: Tak jsem na tu vysokou 102 koukal, a dvakrát jede tam a zpět a poslední spoj za Kobylisy je zátah přes Šimůnkovu.
[X]Osamělý Vlk: Jo, nutno říct, že jsem to nekontroloval zcela. Docela mne na Střelničné překvapil, naštěstí v opačném směru.
[X]Soptík19: Date prosím rozjezdy od 3.9.2018 ? Děkuji
[X]F.V.: Dva spoje odpoledne jsou vysoký až na Šimůnkovu.
[X]Osamělý Vlk: Tak naštěstí by do Čumpelíkový vůbec dojet neměl(vybrané spoje jsou ve špičkách stále zachovány), ale pro lidi, co jsou zvyklí, že tahle linka už je roky nízkopodlažní, to bude šok.
[X]Zdeněk: To budou důchodci v Čumpelíkově moc rádi :-/
[X]Osamělý Vlk: Tak na linku 102 se zase vrací vysokopadlažní vozy, teda jeden ve špičkách, dle jízdního řádu.
[X]Osamělý Vlk: Tak pro zajímavost, 20.8.2018 se na lince 302 objevil vůz 1193, který by měl zaskakovat za Arrivu, tenhle den ale za AboutMe. Na to, že ta linka má být nízkopodlažní celkem nehezké překvapení.
[X]Pavel: Zveřejníte prosím nové rozjezdy ? Děkujii moc
[X]7036: Ahoj, díky, popravdě to dovede dost motivovat :-). Uznávám, že jak člověku pořád přibývají povinnosti, času a chuti na údržbu je přeci jen o poznání méně, než dříve, ale přesto se pokusím to aspoň v nějaké míře udržet co nejdéle. To se týká i rozjezdů, nemám k nim stálý přístup, jakmile se mi však dostanou, rád se o ně podělím ;-).

Vše V Jednom.cz