Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Autobusak2345: Dobrý den, plánujete i vozové jizdní řády? Děkuji za odpověď. Popřípadě kde je mohu sehnat?
Děkuji
[X]Autobusak2345: Dobrý den, Andreo! Je to velice smutná událost, ale řidič se řídil přepravními podmínkamy. Více na https://ropid.cz/prakticke-informace/cykliste-v-pid/
[X]andrea: dneska v Berouně linka Beroun Praha 380 odjezd 16.55. Ja sama zenska se dvema malými detmi..6letý syn dětskou koloběžku, návrat z výletu zpět domů do Prahy a pan řidič mi řekl že nas nevezme, pokud nejde kloběžka složit--bohužel koloběžky s nafukovacími kolečky skladací nejsou..a tak nas nechal na nastupišti/ vlaky směr Prahamají výluku/ a tak se náš výlet změnil trochu v noční můru..a radost z toho že můj syn, který trpcí svalovou disfunkcí vzdálenost zvlada na koloběžce, zhořklasmajlík 4
[X]cyklista: Zkus zmenit kodovani nebo prohlizec. Vetsinou se to zmeni samo, ale nekdy to muze blbnout. A kazdy prohlizec se chova trosku jinak.
[X]odd: Jsem sám, komu se nezobrazuje diakritika?
[X]Honza: Moc díky za zveřejnění nových aktuálních rozjezdů. smajlík 1
[X]Krystofkov: Jste nejlepší, díky moc za rozjezdy :)
[X]Honza: Opravdu by prosím nebyly k dispozici ty aktuální rozjezdy? Díky
[X]Krystofkov: Já se také připojuji :)
[X]HL: Taky bych ty nové rozjezdy uvítal. Proto i já se připojuji k prosbě.
[X]Honza: Nebyly by prosím k dispozici rozjezdy k 29.4.? Díky
[X]autobus3282: 369 by se vyplatila posílit max. ráno, jinak je tam ta 349. 368 se naopak posiluje a stále to není dost, Bašť je stále větší a větší a zaslouží si příme spojení do Prahy aspoň v PD.
[X]cyklista: Ono by to hlavně chtělo dát ty linky do kloubů. Pak by to taky bylo o něčem jiném.
Ta 368 se snad začala omezovat právě kvuli integraci Praha - Mělník. Osobně bych neviděl zas takový problém, kdyby se udělala z 369 hlavní linka na trase Mělník - Praha, něco jako 375 na Starou Boleslav. (tj interval ve špičkách maximálně 15 minut) a do Předboje by jezdil přípoj dle potřeby. Ale uvidíme, co řeknou průzkumy a k čemu bude politická vůle.
[X]autobus3282: 368 se musí tahat až do Prahy. Při současných osmi spojích (deseti autobusech s posilami) za hodinu v odpolední špičce v úseku Ládví - Líbeznice se stále jezdí s narvanýma autobusama, chtělo by to naopak posílit. Uvidíme, co ukáže průzkum.
[X]cyklista: Tak samozřejmě, i když by se to muselo udělat rozumně. Současná 377 není úplně přehledná.Ostatně taky to původně byly 3 linky, které nejely po stejné trase.
Ale třeba 340 a 350 by šly spojit úplně bez problémů.
Praha - Odolena Voda je dnes taky na 2 linky. 370 a 372 defakto jedou v tomto úseku ve stejné trase. Praha - Kostelec nad Černými lesy je taky asi na jednu linku. A 368 by mohla být jen Líbeznice - Předboj jako přípoj 369. Ostatně těch spojů takto jezdících už dnes není málo.

Vše V Jednom.cz