Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]JMS: I když jsem v klubu v Plzni. tak vážně nevím, kdo je majitelem dráhy- jestli klub, nebo sdružení smajlík 14
[X]Zdeněk NP: Trochu připomínka k tabulce autodrah. V Nové Pace je majitelem i provozovatelem autodráhy AMC Nová Paka. V DDM stonožka je pouze umístěna, majetkem DDM není.
[X]JMS: Tak nejjednodušší je oslovit Jardu a koupit si ty podvozky...
V zápisu rady ale není specifikováno o jaký podvozek jde a kdo ho svazu dodá ! Rada ani nikdy nezveřejnila záměr vypsat nějaké výběrové řízení na podvozky pro juniory a žáky ! Ani nezveřejnila termín do kdy se mají hlásit zájemci o pořádání soustředění mládeže na rok 2021 !!! Když se podíváte na můj email radě z ledna 2020 na stránkách KAuM a přečtete si zápis ze zasedání rady, tak je to pořád stejné. Historie zápisů raději znizela !
[X]Doctor: Složení rady KAUM je Pavel Hora, Mgr. Václav Kohout, Libor Putz, Tomáš Ťok a Ing. Kamil Šlachta. Dokláže mi někdo z nich odpovědět na otázku, jak se žáci jezdící závody SCALE v ČR dostanou ke stavebnicích podvozku od Jardy Rečka? Díky.
[X]JMS: Takových bláznů, kteří seženou peníze a zainvestují novou dráhu, jako Jirka Nováček je strašně málo a zaslouží si velké poděkování - protože ze strany svazu se ani toho nedočká, natož nějaké finanční podpory, tak teda VELKÉ DÍKY Jirko !!!
[X]stetinac: No podle fotek, je to naprosto ideální dráha pro makety - už se po delším čase do Jihlavy těším smajlík 7
[X]Karel: Myslím, že ta nová dráha v Jihlavě by slušela i MAKETÁM !! Maketáři co vy na to ??? smajlík 1smajlík 1
[X]Tomᚊ: Móóc pěkný. Kdy bude otvírák?
[X]Zdeněk B: Myslím, že ta Jihlava bude dobrý fičák, jsem zvědavý na zatáčku nad hlavní rovinou, kam budou auta padat.
[X]Doctor: Parádní. Díky JTC za fotky a do Jihlavy obdiv za další nezanedbatelný počin pro slotslotracing...
[X]JTC: Par fotek nove drahy v Jihlave.
https://photos.app.goo.gl/LWiW4WdgjZFiaYyc9
[X]Doctor: Ahoj s ohledem na situaci se to zrušuje bez náhrady. Další závod uděláme až to bude možné. Všichni se opatrujte.
[X]Adam Beran: Ahoj, a MMS v Nové Pace 30.10 a 31.10 bude? Děkuji Adam
[X]Zdeněk NP: Momentální stav v Nové Pace - DDM od 12.10. uzavřen do 26.10, pak týden prázdniny. Optimistická předpověď dalšího závodu Gallarda je na listopad. Jakmile to jenom trochu půjde, tak budeme pokračovat.
[X]Doctor: O státním svátku jsme věděli, o omezeních nikolivsmajlík 5 Uvidíme, asi se to posune. Kdo z vás se na Gallardo chystá?smajlík 1smajlík 1smajlík 1

Vše V Jednom.cz