Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Radim: Ahoj, jediná jistota zachování Drtiče je ve variantě č 4. Dík za vaší práci, za Drtiče. smajlík 3
[X]Lucka: Varianta 4 bude supr!! smajlík 4
[X]Vana: Ahoj, minulý individuální Drtič byl perfektní, jasně, chyběla tomu atmosféra na startu a v cíli, ale zase ta průjezdnost trasy, zastávky bez front na kofolu, nebo možnost načasování podle počasí to bohatě vyvážily. A nějací další účastníci se cestou taky našli a byli spolehlivě poznat. Za mě určitě č. 4!
[X]Petr: Ahoj, souhlas, varianta č.4.
[X]Martin: Zdravím vás,
určitě jako vášnivé cyklisty a sportovce vás prosím o podporu v projektu vydání knihy - Na kole po Evropě. Její osud můžete podpořit na: bit.ly/KupNaKole
Mnohokrát všem děkuji smajlík 5
[X]Roman: Ahoj, omlouvám se, že jsme ještě info k letošnímu ročníku 2021 nezveřejnili, ještě přemýšlíme jak dál.... do pár dnů chci něco zveřejnit.
[X]Venca: Ahoj, kdy teda přibude nové info? Díky
[X]Radim: Super smajlík 3
[X]Roman: Ahoj, příští týden chci na tuto stránku přidat info k letošnímu Drtiči a ještě něco smajlík 3
[X]Hokejka: Ahoj
Jak to vypadá s Drtičem 2021? smajlík 1
[X]Roman: Tak dnes (24.7.) se na letošního Drtiče přihlásilo již více než 500 bajkerů, přesně 504. Původně jsme si říkali, že pokud pojede 200-300 bajkerů, tak to budeme brát jako úspěch, takže s tak velkým zájmem jsme ani nepočítali smajlík 3 Děkujeme za zájem! smajlík 3
[X]Roman: Jinak v květnu a v červnu nám někteří z vás psali, že jak se opatření uvolňovaly, tak ať Drtiče uděláme normálně, že v létě už beztak bude vše povolené.... No a dnes 17.7., tzn. pouhý 1 den před původním termínem Drtiče se opatření proti viru v našem kraji zase zpřísnila.... Různí pořadatelé teď ruší akce se ztrátou, tak jsem rád, že jsme Drtiče udělali takového, jaký letos je.
[X]Roman: Ano, jde letos výjimečně odstratovat i z jiného místa a je to v propozicích, včetně toho, co je třeba dodržet, aby člověk objel celou trasu.
[X]Radim: Přečti si propozice Drtič 2020 - místo startu a cíle - smajlík 3
[X]Tomáš: Je nutné začít v Kopřivnici nebo se můžu napojit na trasu v libovolném místě, když dodržím trasu? Nechce se mi jet do Kopru, když bych mohl začít od baráku. Dík
[X]Roman: Před pár lety jsem psal, že na území CHKO není povoleno malovat šipky akcí na stromy, takže tam je třeba se řídit podle turistického značení, což znamená zastavovat nebo zpomalovat a dívat se na značky na stromy. No a mimo letos také ne, když už je letos taková situace, chtěli jsme to zkusit uskutečnit čistě podle mapy v mobilu, abychom do budoucna věděli (jednou se to může hodit....)
[X]Tom: Romane díky za pěkně zpracovány itinerář, ale chci se zeptat, jestli jste obnovili značky Drtiče, resp. doplnili nové na nových úsecích trasy a jestli půjde jet tzv. na oči a nehledet furt do mobilu a navigace... Díky za odpověď... smajlík 5
[X]Roman: Ještě doplňující info, trase byla posunuta na jiné místo, gpx soubor a Itinerář aktualizován.
[X]Roman: Díky za zakreslení trasy do mapy, promyslím to.
[X]Venca: My jsme to jeli tudy:

https://mapy.cz/s/golenofamu
[X]Roman: Ahoj, s majitelem jsem již mluvil, omlouvám se, netušil jsem že by tam mohl být tento problém (ani první účastník problém nezaznamenal). Samozřejmě to přeznačím na nějakou jinou trasu, jen potřebuji ověřit, aby ta jiná také nevadila. Z pohledu celé trasy není zas tak důležité, kde se u toho kopce nebo hřebene sjede. Chci ale, aby trasa nevedla na hlavní cestu, kde je hustý provou a hodně úzkých míst.
[X]Píchy: Ahoj, v sobotu jsme také jeli a máme stejnou příhodu s panem Majitelem. Kluci, co jeli 15 min. před náma to objeli někde po okraji louky, my jsme také jeli kolem potoka Cirošok. Ale jinak super.
[X]Venca: Ahoj, tak včera jsem dojel historicky prvního Drtiče. Počasí bylo fajn. Ani moc extra bahno po těch deštích nebylo. Moc jsme si to užili. Na trase jsme měli jeden menší problém. Mezi Grůňí a Starými Hamry přes sjezdem (na mapě název Školeny) je cedule soukromý pozemek a zrovna jsme narazili na majitele, který nás odkázal na cestu do údolí potoka Cirošok.
[X]Roman: Než jet tento víkend, tak bych raději počkal, až bude po sobě několik dní bez dešťů, ať to trochu proschne.... Jinak Vlastovi přeji brzké uzdravení .
[X]Vlasta: Ještě že je tento rok otevřen drtič do konce září. Dnes jsem si zlomil malíkovou kost na ruce a to vzhledem k nastávajícím letním dnům celkem naštve. smajlík 14
[X]Ladislav: Tak jak to s vámi vypadá? Kdo jede v sobotu 27.6 prubnout DRTIČE ?
[X]Roman: Vidím, že v tom šíleně deštivém počasí, kdy se nedá jezdit, se tu píše kde co smajlík 3 Jen rada: Drtiče je lepší jet, aby aspoň týden nepršelo. Zvlášť na 75.kilometru může být něco jako bažina... (je to mezi kopci Lučovec, Kladnatá, Trojačka, v náhledové mapě před bodem č.30).
[X]Robert: A Michal se nám k tomu už nevyjádří? ?
[X]Pomeranč: Pomeranč: Citróne, kyslelé vzkazy si nech od cesty.
[X]Pomeranč: Seznamka je jinde
[X]Petr: Kdyby nějaká baba (tak 35) neměla s kým jet, tak bych ji vzal sebou.
[X]Roman: V sobotu 6.6. první bajker, Michal z FM objel trasu Drtiče se všemi kontrolami, za 13 hodin.
[X]Roman: V propozicích je trasa popsaná zhruba, po přihlášení (a před zaplacením) si může každý prohlédnout mapu detailně. Když tak mohu více vysvětlit přes email.
[X]petr: Každým rokem byla v propozicích mapka s trasou .Tentokrát ji dostane ten kdo se přihlásí a zaplatí.Beskydy mám sjeté komplet,ale i přesto se rád podívám předem co se chystá.
[X]Roman: Ahoj Milane, ne ne, otrávit jsem se nenechal smajlík 3 , každý rok nám napíše někdo, kdo není spokojen, tak jsme si už zvykli. Naopak jsme rádi, že se Drtič líbí většině smajlík 19 Jinak opravdu je to škoda, že nebude letní stadión a hromadný start, hodně lidem to bude chybět, i nám, ale o to více se snad všichni budeme těšit na příští rok.
[X]Milan: Ahoj Romane, málo kdy píšu do diskuze, teď musím udělat vyjímku. Takových Michalů - vysíračů je plný internet, nenech se otrávit. Osobně si vážím práce kterou ty ta tvůj tým pro Drtiče děláte, čímž se stal jednou z nejlepších akcí.
[X]Roman: Hanes - jo, odpověděl jsem myslím klidně smajlík 3
[X]Hanes: Romane klid, je to osel
[X]Roman: Ještě Michale doplním -letos jsme před virem zajišťovali povolení a další věci pro běžný ročník, vybírali jsme trasu, aby byla pro vás co nejzábavnější, budeme dělat medaile, cedulky, nálepky, práce s grafiky, tričko má logo k tomu letošnímu roku, atd. pokud to všechno dokážeš udělat zadarmo (se sponzory letos nemůžeme počítat), tak rád tě přivítám v organizačním týmu Drtiče. Nikdo nikoho nenutí přihlásit se. Vím že to není letos ideální, ale aspoň něco. Pořád ti to přijde trapné a nedůstojně?
[X]Roman: Michale, přečti si diskusi, od začátku, příspěvky z 18.4., to jsem napsal všem účastníkům email a 4 teoretické možnosti, co by se letos dalo udělat. Byli jsme také připraveni Drtiče vůbec nedělat. Většina se vyslovila pro variantu č.4, která se nyní koná. Plníme tedy přání většiny.
[X]Michal: Přijde mi to trapné a nedůstojné. Zaplatit startovné za to, že se sám mohu projet? Není lepší říct na rovinu, potřebujeme Vaše peníze, kdo fandí drtici, ať pošle libovolnou částku na účet...?
[X]Michal: Inspirace nebo další výzva na www.bikehero.cz
[X]Pavel: Ja taky nemam problem zaplatit startovne a za to mi staci jen mapa a nejaky popis trasy emailem. Klidne bych pro zjednoduseni dal stejnou trasu jako loni at lidi moc nebloudi. Kdyby to nekdo projel a obnovil sipky tak to by bylo uplne super.
[X]Paulinop: klidně varianta 4- nemám problém zaplatit startovné a zpět to nechci.. jen je tu nejake reseni i na pametni tricka? smajlík 1
[X]Roman: Od začátku června bychom to chtěli spustit. Zatím ale vše probíráme a plánujeme.
[X]Pavel: Mam dotaz, Kdyz se behem par tydnu definitivne rozhodne pro variantu 4, Bylo by mozne zverejnit trasu do konce Kvetna? Rad bych jsi to zajel v prvni pulce Cervna.
[X]Zbyňa: Ahoj, za mě bych klidně zaplatil startovné a když nepůjde provést variantu 1,tak bych byl pro variantu 4,s tím že vy jako pořadatelé by jste si částku nechali, stejně s tím máte hafo práce, tak co ?
[X]Sadám: Zdravím. Z těchto variant je nejrozumnější 4. Je to férové, bezpečné a reálné. Skupinky po 50 by se mohly domlouvat mezi sebou nebo by jste je mohli k sobě přiřadit. Termín si už mezi sebou domluví nebo jej určíte vy.
[X]Prsho: Pokud nepujde odjet drtic klasicky v terminu tak varianta 4
[X]Pavel: Jsem pro varianu 1 a kdyz to nahodou neklapne tak variantu 4. tech par korun venuji poradatelu jako podekovani za veskerou praci.
[X]Raduz: Ahoj, jsem pro variantu 4. Doufám že to klapne aspoň tak smajlík 3
[X]bART: Jsem pro 4. Změna je život a aspoň se budeme o to víc těšit na příští ročník smajlík 1
[X]Vanna: 1 a 4. Za yech x-let skvelych zazitku nemam problem zaplatit par stovek, kdyz to nahodou nevyjde tak no problem a dame varisntu 4.
[X]Richard: Letos asi jasná 4 - oznámit trasu a vyhodnotit záznamy.
[X]J. R: Varianta č4 je super nápad. Beru teda čtverku.
[X]Tom: Pokud nevyjde původně plánovaný termín, tak asi bude nejlepší ta čtvrtá možnost. Poslat záznam trasy a fotky a je to smajlík 3 Hlavně bych to nelimitoval jen Stravou nebo něčím jiným. Každý totiž používá jinou aplikaci či hodinky na záznam.
[X]Hainz: Taky 4 varianta
[X]Martin ii: Pokud nevyjde původní termín, asi bych byl pro 4.variantu
[X]Martin: 4. varianta = nejlepší a správná varianta :)
[X]Lukáš: Tak nejjednodušší řešení je letošní trať definovat jako Segment v aplikaci Strava.com. Tam se pak bude tvořit virtuální pořadí po každém průjezdu a účastnici tam mohou nahrat i ty fotky, i když díky gpx souboru nahraném do stravy to ani není nutné. :-)
[X]Luboš: Varianta č. 4 - se mi líbí a já bych ji bral
[X]Roman: V diskusi jsou 4 možnosti, co letos. Ještě odpověď pro FCB: pokud CHKO trasu povolí na červenec, tak teoreticky není problém tuto trasu jet i později. Prakticky jej ale problém v tom, že pokud by v ten jiný termín bylo na té trase více jiných akcí, tak proto by nám to nemuseli povolit.
[X]Roman: Ahoj, za poslední týdny a hlavně dny probíráme všechny možnosti, které máme. Mám to sepsané, ještě něco probíráme a napíši to všem na email a také sem, jak je na této stránce "diskuse k Drtiči". Napíši to nejpozději do pár dnů.
[X]FCB: Je varianta jet Drtiče i v pozdějším termínu, třeba v srpnu (dřív se tak jezdilo, ale nevím, jestli pak není problém s povolením od CHKO apod.), nebo když kvůli opatřením vlády červencový termín padne, tak nebude nic?
[X]Robert: smajlík 19
[X]roman14: buď me rádi,vzhledem k aktuální situaci ,že start bude až 18.7
[X]Roman: no aspoň vidíme, že nový vzkazník funguje smajlík 5
[X]FANTOMAS: Colours of Ostrava není důvod. Pouze alibismus smajlík 1
[X]Roman: No je to škoda, ale minimálně jednou se to už stalo. K termínu nás tlačí hlavně CHKO, aby to bylo nejdříve kolem půlky července, z důvodu ochrany zvířat, hlavně mláďat. A i kdyby ne, tak v tuto dobu je již domluvený stadion. Doufám, že vyjde nějaká nová trasa, která se dlouho nejela.....
[X]Honza: Letos se kryje Drtič a Colours of Ostrava, vidím to na výrazný pokles účasti... Od nás nejede nikdo.... Bohužel první ročník co vynecháme
[X]Roman: Ahoj, původní vzkazník přestal fungovat smajlík 14 , zprovozňuji tady nyní nový vzkazník od jiné firmy. Tak snad bude fungovat dobře, ku prospěchu všech účastníků Drtiče! smajlík 3