Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Roman: Hanes - jo, odpověděl jsem myslím klidněsmajlík 3
[X]Hanes: Romane klid, je to osel
[X]Roman: Ještě Michale doplním -letos jsme před virem zajišťovali povolení a další věci pro běžný ročník, vybírali jsme trasu, aby byla pro vás co nejzábavnější, budeme dělat medaile, cedulky, nálepky, práce s grafiky, tričko má logo k tomu letošnímu roku, atd. pokud to všechno dokážeš udělat zadarmo (se sponzory letos nemůžeme počítat), tak rád tě přivítám v organizačním týmu Drtiče. Nikdo nikoho nenutí přihlásit se. Vím že to není letos ideální, ale aspoň něco. Pořád tito přijde trapné a nedůstojně?
[X]Roman: Michale, přečti si diskusi, od začátku, příspěvky z 18.4., to jsem napsal všem účastníkům email a 4 teoretické možnosti, co by se letos dalo udělat. Byli jsme také připraveni Drtiče vůbec nedělat. Většina se vyslovila pro variantu č.4, která se nyní koná. Plníme tedy přání většiny.
[X]Michal: Přijde mi to trapné a nedůstojné. Zaplatit startovné za to, že se sám mohu projet?Není lepší říct na rovinu, potřebujeme Vaše peníze, kdo fandí drtici, ať pošle libovolnou částku na účet...?
[X]Michal: Inspirace nebo další výzva na www.bikehero.cz
[X]Pavel: Ja taky nemam problem zaplatit startovne a za to mi staci jen mapa a nejaky popis trasy emailem. Klidne bych pro zjednoduseni dal stejnou trasu jako loni at lidi moc nebloudi. Kdyby to nekdo projel a obnovil sipky tak to by bylo uplne super.
[X]Paulinop: klidně varianta 4- nemám problém zaplatit startovné a zpět to nechci.. jen je tu nejake reseni i na pametni tricka? smajlík 1
[X]Roman: Od začátku června bychom to chtěli spustit. Zatím ale vše probíráme a plánujeme.
[X]Pavel: Mam dotaz, Kdyz se behem par tydnu definitivne rozhodne pro variantu 4, Bylo by mozne zverejnit trasu do konce Kvetna? Rad bych jsi to zajel v prvni pulce Cervna.
[X]Zbyňa: Ahoj, za mě bych klidně zaplatil startovné a když nepůjde provést variantu 1,tak bych byl pro variantu 4,s tím že vy jako pořadatelé by jste si částku nechali, stejně s tím máte hafo práce, tak co ?
[X]Sadám: Zdravím. Z těchto variant je nejrozumnější 4. Je to férové, bezpečné a reálné. Skupinky po 50 by se mohly domlouvat mezi sebou nebo by jste je mohli k sobě přiřadit. Termín si už mezi sebou domluví nebo jej určíte vy.
[X]Prsho: Pokud nepujde odjet drtic klasicky v terminu tak varianta 4
[X]Pavel: Jsem pro varianu 1 a kdyz to nahodou neklapne tak variantu 4. tech par korun venuji poradatelu jako podekovani za veskerou praci.
[X]Raduz: Ahoj, jsem pro variantu 4. Doufám že to klapne aspoň tak smajlík 3
[X]bART: Jsem pro 4. Změna je život a aspoň se budeme o to víc těšit na příští ročníksmajlík 1
[X]Vanna: 1 a 4. Za yech x-let skvelych zazitku nemam problem zaplatit par stovek, kdyz to nahodou nevyjde tak no problem a dame varisntu 4.
[X]Richard: Letos asi jasná 4 - oznámit trasu a vyhodnotit záznamy.
[X]J. R: Varianta č4 je super nápad. Beru teda čtverku.
[X]Tom: Pokud nevyjde původně plánovaný termín, tak asi bude nejlepší ta čtvrtá možnost. Poslat záznam trasy a fotky a je to smajlík 3Hlavně bych to nelimitoval jen Stravou nebo něčím jiným. Každý totiž používá jinou aplikaci či hodinky na záznam.
[X]Hainz: Taky 4 varianta
[X]Martin ii: Pokud nevyjde původní termín, asi bych byl pro 4.variantu
[X]Martin: 4. varianta = nejlepší a správná varianta :)
[X]Lukáš: Tak nejjednodušší řešení je letošní trať definovat jako Segment v aplikaci Strava.com. Tam se pak bude tvořit virtuální pořadí po každém průjezdu a účastnici tam mohou nahrat i ty fotky, i když díky gpx souboru nahraném do stravy to ani není nutné. :-)
[X]Luboš: Varianta č. 4 - se milíbí a já bych ji bral
[X]Roman: V diskusi jsou 4 možnosti, co letos. Ještě odpověď pro FCB: pokud CHKO trasu povolí na červenec, tak teoreticky není problém tuto trasu jet i později. Prakticky jej ale problém v tom, že pokud by v ten jiný termín bylo na té trase více jiných akcí, tak proto by nám to nemuseli povolit.
[X]Roman: Ahoj, za poslední týdny a hlavně dny probíráme všechny možnosti, které máme. Mám to sepsané, ještě něco probíráme a napíši to všem na email a také sem, jak je na této stránce "diskuse k Drtiči". Napíši to nejpozději do pár dnů.
[X]FCB: Je varianta jet Drtiče i v pozdějším termínu, třeba v srpnu (dřív se tak jezdilo, ale nevím, jestli pak není problém s povolením od CHKO apod.), nebo když kvůli opatřením vlády červencový termín padne, tak nebude nic?
[X]Robert: smajlík 19
[X]roman14: buď me rádi,vzhledem k aktuální situaci ,žestart bude až 18.7
[X]Roman: no aspoň vidíme, že nový vzkazník fungujesmajlík 5
[X]FANTOMAS: Colours of Ostrava není důvod. Pouze alibismussmajlík 1
[X]Roman: No je to škoda, ale minimálně jednou se to už stalo. K termínu nás tlačí hlavně CHKO, aby to bylo nejdříve kolem půlky července, z důvodu ochrany zvířat, hlavně mláďat. A i kdyby ne, tak v tuto dobu je již domluvený stadion. Doufám, že vyjde nějaká nová trasa, která se dlouho nejela.....
[X]Honza: Letos se kryje Drtič a Colours of Ostrava, vidím to na výrazný pokles účasti... Od nás nejede nikdo.... Bohužel první ročník co vynecháme
[X]Roman: Ahoj, původní vzkazník přestal fungovat smajlík 14 , zprovozňuji tady nyní nový vzkazník od jiné firmy. Tak snad bude fungovat dobře, ku prospěchu všech účastníků Drtiče!smajlík 3