Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Pospíšilová I.: Moc děkuji paní doktorce za vyléčení našeho pejska, které jsme původně již vzdávali.
[X]Dead: Velice vám "děkuji" za to, že jste nám dala nevhodné léky a náš pejsek málem zemřel a bohužel nejsme jediní takový měla byste vratit diplom!!!
[X]Lenka Blažková: Paní doktorka a její sestřička jsou bezkonkurenční profesionálky, odborný přístup, citlivé a milé. Moc jim děkuji.
[X]Polášková Jana: Velmi děkuji paní doktorce za péči o mého kocourka. Jsem velmi spokojena a majitelům mazlíčků mohu jen doporučit
[X]Horákovi: Ostatním paní doktorku mohu jen doporučit a jí děkujeme za její přístup k naší - občas těžko zvladatelné fence.
[X]Marcela: Moc milá a ochotná,se zvířátky to umí-veterinář na svém místě-jen tak dál
[X]Z. Petranová: Paní doktorka je moc ochotná a milá a hlavně nebere nic na lehkou váhu. Přešli jsme k ní od jiného, nejmenovaného veterináře, který ošetření našich zvířátek bral jako rutinu a nad drobnostmi se vůbec nepozastavoval.Děkujeme.
[X]Anna Horváthová: Paní doktorku mohu vřele doporučit, vzala nás i bez akutního případu o půl páté, ikdyž ordinační doba byla do 4!! Vše vysvětlila i přes mé obtížné chápání. Paní doktorka je velice hodná a trpělivá a hlavně není předražená!! Dříve jsme chodili na veterinární kliniku k p. Minjářovi a s jeho cenami se to nedá srovnat!! Děkujeme, že máme ve městě alespoň jednu hodnou a usměvavou paní doktorku!!
[X]Bušinová: Paní doktorka Zelíková je úžasná, strašně hodná a profesionální. Vděčím ji za život mého kocourka a své kočičky. Je úplný anděl. Jsem za ni moc vděčná. Škoda, že tak báječných lidí není více. Děkuji za Vaši péči a lásku ke zvířátkům
[X]ZDENEK POLACH: PANI DOKTORKA MOC HODNA A OCHOTNA.VRELE DOPORUCUJI.POLACH.
[X]Lenka Maňasová: Ačkoliv jsme původně byli pacienti jiného lékaře,paní doktorka se v době jeho nepřítomnosti ochotně ujala naší fenečky.Díky včasné diagnoze,pečlivé operaci a naprosto nadstandartní péči zachránila naší fenečce život.Vděční Maňasovi a fenka Tísa.
[X]M. Prchalová: Na adresu paní doktorky mohu pět jenom chválu a chválu .Bohužel jsem měla tu možnost ji potkat kszž mi uspávala mojeho miláčka Bernského, který byl nemocný a způsob jakým uspává paní veterinářka tak s tím jsem se opravdu nesetkala.Bylas jsem u pejska až do poslední chvíle a tuto paní doktorku nevyměním za nic na světě, pro ni nejsou zvířátka pes a kočka ale broučínci a zlatíčka.Je to anděl pro zvířátka.Moc Vám děkuji a doufám že ted uz se budeme potkávat jenom při příjemných příležitostech.
[X]Pleyerová: Paní doktorka je naprosto nejlepší veterinář v Šumperku, je strašně milá, je na ní vidět láska ke zvířatům a strašná ochota pomoct. Takto zapálený veterinář tu dlouho chyběl. Zrovna včera byla naše fenka na čištění zoubků ultrazvukem a šlo to jen v sedaci, za což jsem moc ráda, narkózu špatně snáší a paní doktorka jako jediná nabídla sedaci a navíc byla ochotná nám pomoci i s očním zákrokem. Jsem Vám moc vděčná...Vás za žádného veterináře nevyměníme . Jste poklad.
[X]Babičovi: Děkujeme paní doktorce za její laskavý a humánní přístup k našemu pejskovi Maxíkovi, kdy nám svým úžasným přístupem pomohla zvládnout jeho odchod do Psího nebe. Přestože nás to bude ještě dlouho velice bolet, jsme Vám velice vděčni. Děkujeme
[X]Martin Kulhaj: Přídám se k slovům pochvalným. Děkuji i za naše dva miláčky, kteří jsou také v péči paní Kateřiny Zelikové. Jako poděkování i jedno foto odkaz » A všem "němým tvářím", které nejsou momentálně fit, přeji nechť se brzy uzdraví .. Někdy to již nejde a nejde ani zapomenouti,,, děkuji M.

Vše V Jednom.cz