Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Monika: Ahoj,
přeji všem požehnané Velikonoční svátky
[X]Roman: Abych upřesnil. Jedná se o tento víkend 8.1-10.1. 2021. Já už jedu ve středu, nebo ve čtvrtek. Uvidím, jak szihnu zařídit věci které ještě doma zařídit potřebuju než odjedu. Takže od jednoho z těchto dní už nebudu na netu. Pak přichází v úvahu jen mobil.
[X]Roman: Ahoj Klubáci, Nový rok uplynul a víkendovky nikde. Vše je tak nějak pořád zavřené. Proto nabízím víkend v Jeseníkách omezenému počtu lidí, max. já+5. Jedu už ve středu nebo ve čtvrtek. Někdo se může přidat taky, někdo přijet později. Další informace na 704423292 nebo na Roman.jakes@seznam.cz.
[X]Prosba !!!: Maruška G. shání pronájem bytu v Brně a okolí...nebo společné bydlení s ženou v samostatném pokoji do 7000,-Kč. petrzalesky@email.cz
[X]Petr: Milý Jirko, věřím, že umíš opravit kde co, i kombajn, nicméně opravit co naše vláda promrhala se Ti asi opravit do termínu plesu nepodaří *6* každopádně Ti přeju pevné zdraví a Tvůj optimismus do dalších dnů.
[X]Jirka: Petře, neházej flintu do žita - kdo má ten kombajn pořád spravovat? :-)
Něco pro inspiraci: :-)
https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/krestanske-pisne/slib-budu-verit-doufat-milovat-985017
[X]Petr: Václave, letos už žádný ples nebude, ten už byl a pokud jsi myslel ples v roce 2021, tak tento dotaz musíš adresovat na pana ministra zdravotnictví Prymulu Romana...... *17* *15*
[X]Vašek E: Ahoj jak to vypadá letos s plesem zase by jsme přijeli jako inspirace a důkaz že funguje
[X]Eva PÁLAVA: Uvolnilo se 1 dámské místo. Kdyby některá žena měla chuť vyrazit tento týden na Pálavu, bude vítána. *4* *1*
[X]Jirka: Ahoj Anno, díky za radu a důvod ? společné dítě máme, žili jsme 10 let, a nenašli jsme shodu po mateřství na společný život. Ani jeden z důvodů nesplnuji:
https://www.mgmagazine.cz/ostatni/anulace-cirkevniho-manzelstvi-vime-jak-na-to.html ..tady jsou. Tak fakt nevím jak. A vymyšlet si fakt nechci.
[X]Anna: Jirko,být vámi tak se snažím zneplatnit snatek.
[X]Jirka: jsem rozvedený na žádost manželky, ale bez církevního rozvodu. Cítím se jako vyvrhel, protože chci být věřící, chci najít věřící ženu, ale tady stejně jako jinde se jako rozvedený nemohu přihlásit.
[X]Ještě Šumava: Chtěl bych moc poděkovat všem, kdo se aktivně podíleli na úklidu fary na Kvildě...to jsem opravdu nečekal, takovou aktivitu a kvalitu odvedené práce v tak krátkém čase....klaním se a sděluji "Bohu díky za takové přátele" ať vám všem Pán žehná.
Petr z Mutěk.
[X]Martina: Nepojede někdo 13.7. z Brna na pohřeb Pepy Posoldy do Milonic?
[X]Opět Šumava: Odhlásili se dva muži, kdo by z mužů měl zájem, dejte nám vědět!!! Žen je plný stav a máme i náhradnice. Pánové, jednejte rychle, termín se blíží. Petr Z.

... řekl premiér