Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Ředitelka MŠ: Dobrý den,v případě neodkladných záležitostí nás kontaktujte na mobilním tel. č. mateřské školy.
[X]Ahoj: Dobry den, jeněkdo ještě ve školce?Myslím paní ředitelka nebo tak
[X]Ředitelka MŠ: Mateřská škola je od 7.7. do 14.8. uzavřena.Sejdeme se znovu 17.8. v 1. pavilonu MŠ. Přejeme Vám všem krásné léto.
[X]Ředitelka MŠ: Vážení rodiče, termín pro odevzdání žádostí o přeřazení dětí do zastupujících MŠ během prázdnin je do 29. 5. 2020.
[X]Ředitelka MŠ: Dobrý den, ano, od 18.5.2020 dochází k obnově plného provozu mateřské školy. Veškeré informace naleznete zde, v sekci "Nástěnka" a "Novinky". (Čestná prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění-jsou pro Vás připravena i ve školce).
[X]Sbk: Dobrý den, je už školka otevřená? Pro všechny děti?
[X]Ředitelka MŠ: Děkujeme za projevený zájem. Místo uklízečky je již obsazené.
[X]Ředitelka MŠ: Milé děti, všichni na Vás moc myslíme a pro zkrácení dlouhých dnů jsme pro Vás připravili do nabídky Předškolák několik pracovních listů. Vaši učitelé.
[X]Ředitelka MŠ: Vážení rodiče, v letošním roce probíhají zápisy dětí do školky bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců. Informace naleznete v Přijímání do MŠ. Děkujeme za pochopení.
[X]19.3.2020: Vážení rodiče, nošení roušky nebo jiného krytí úst a nosu se týká i dětí ve školce. Vybavte prosím své dítě dostatečným množstvím roušek. Děkujeme.
[X]Vozková: Dobrý den, veškeré informace k zápisu do mateřské školy naleznete shora v nabídce Menu - Přijímání do MŠ.
[X]M: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy bude probíhat zápis do MŠ. Děkuji
[X]Slávka B.K.: Ano, použila sem smajlíky z telefonu které tam mám, tak proto asismajlík 1
[X]Admin: to Slávka B.K.: Dobrý den, jaké smajlíky jste použila? Ty přednastavené (dole pod psanou zprávou) jsem teď otestoval a všechny fungují. smajlík 11 Koukám, že jste psala příspěvek z mobilu. Nepoužila jste náhodou smajlíky, které máte předdefinované na vaší Android klávesnici?
[X]Slávka B.K.: Není zač:)akorát mě štve že mi tam skočily otazníky místo smailiku :(

Vše V Jednom.cz