Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Jimmi: asi prvý raz som použila anketu :) skúste sa zapojiť
[X]Jimmi: Máš email? Určite, to je divné, sú tam také veľké boxy... nemáš blbú tému?
[X]Kakostka: Můžu ti udělat screenshoty a poslat mailem?
[X]Kakostka: Jimmi, jsem si jistá. Zkouším to ted u Trestu s Hermionou a tam je to samé. Vzala jsem to od úvodu a NEJDE KLIKNOUT NA DALŠÍ KAPITOLU... je tam jen šipička, bez čísla, takže se na další kapitolu nedostanu. Mám pocit, že kdysi tam bylo další kapitola, či předchozí kapitola. Proto mně překvapilo, že je tam číslo. Je to i Kapky času, prostě asi všude. Prohlížím z Firefoxu
[X]Jimmi: No priamo to tam asi napísané nebude, nikto to nikdy nežiadal. A fakt po mne nechcite, aby som prechádzala všetky poviedky čo tu sú.Toto by ste si mohli zorganizovať sami - vymyslieť zoznam zápletiek cez ktoré chcete vyhľadávať a potom postupne to dopĺňať. Každp chvíľu tu niekto niečo hľadá.
[X]Jimmi: Si si istá? Pretože to má nadpis predchádzajúca kapitola...to číslo je ID článku, 5926 je predch. a nasl 5974 Tie isté čísla máš v zozname podtým. Len ma mätie - prečo zrovna ty si by si sa pomýlila?... nešla si nejako inakade?
[X]Kakostka: Jimmi, hlásím, že u povídky Activist, konkrétně kapitola 6 chybí proklik na další kapitolu a místo číslo 5 je tam uvedeno 5926, je funkční a vrátí o kapitolu zpět.
https://hpkizi.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=5933
[X]Ledvu: Jimmi: Tak se mi bohužel nepodařila najít žádná povídka s tématikou Primus/primuskasmajlík 7
[X]Jimmi: Pozrite si Obsah :)Zobrazuje aj kapitoly z Archívu....
[X]Lupina: Zkus následující, nevím, jestli sedne, jen jsem zadala vyhledávání v mém seznamu a toto jsem našla.
https://www.fanfiction.net/s/11173524/1/
https://www.fanfiction.net/s/7800970/1/
https://www.fanfiction.net/s/7802691/1/
Třeba něco pobaví. A je to teda v AJ.
[X]Lottie: Ahoj, nemáte někdo nějaký tip na povídku Draco+Hermione+Blaise? Hrozně se mi tohle "spojení" zalíbilo v The Rise and Fall, a to čekání mě ubíjí :D Tak zkusím štěstí takhe :)
[X]Aňa: Zdravím, taky hledám povídku, kde Ron zraní Harryho a jena nějakou dobu vyloučen že školy. Nesmí pak svou hůlku použít proti spolužákům. Ron chtěl původně zranit Draca. Dík
smajlík 1
[X]Lea: Pejsan: díky moc. je to ono
[X]Jimmi: Ledvu - ale keď si dáš na hppreklady vyhľadať obdobie Bradavice kánon a dramione, tak sú to len 3 strany a sú tak obrázky a zhrnutia.To ťa musí trknúť.

Vše V Jednom.cz