Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Tomáš Holek: Je to velmi, velmi výstižný článek. Já jsem se také s žádnou pozitivní stránkou českého opatrovnického soudnictví nesetkal. Na straně soudkyň jen tupost, lenost, bezcharakternost, ponižování otců a obrovská neúcta k platným zákonům. A následně z mé strany naprostá neúcta k opatrovnickým soudkyním.
[X]Bruno: Dobré na něm možná bylo, že se jej JUDr. Robert Pelikán, Ph.D. snažil dát alespoň trochu do pořádku. Jsem zvědavý, jak to bude vypadat teď po tom veletoči ANO, co Babiš na Ministerstvu spravedlnosti předvedl.

https://www.lidovky.cz/ministr-pelikan-nepovysil-soudkyni-kvuli-stare-pri-o-syna-pas-/zpravy-domov.aspx?c=A151005_111814_ln_nazory_ele
[X]MCH: Střídavko, stejně tak výstižný článek by bylo možné napsat na téma "Dobrá praxe OSPOD v opatrovnických sporech (sporech o péči a výchovu nezl. po rozpadu svazku rodičů)". Navrhuji.
[X]Ing. L. Balvín: Organizácia Únia mužov Slovenska - Hnutie pre rodiny už 40 rokov poukazuje na to, že feministická ideológia je vyššia forma Hitlerovského fašizmu. V počte vyvraždených a duševné, morálně a reprodukčne vyvraždených ľudí dokonca mnohonásobně prekonala Némecký fašizmus.
Je najvyšší čas odsúdiť feminizmus a jeho predstaviteľov izolovať od zdravé časti ľudstva !
[X]stykac: ultrafeminacistka Adamova a buzerant Pospisil udelali z Top09 absolutne nevolitelnou stranu. prej pravicovousmajlík 17

ceske soudnictvi je reformovatelne jedine za cenu velkych ztrat ... pro soudce. na to musi prijit jedine nekdo hodne odvazny nebo jiny rezim, ktereho se diky rozkladu rodiny a obecne politicke situaci v evrope brzy dockame ... bohuzel pro nase deti. bud se k moci dostane nejaky nacek nebo to prevalcuji kultury, ktere si rodiny vazi a umi na ni stavet.
[X]Petr Zdobinský: Co je základ správné české rodiny ví jistě Adamová z TOP09, manželství 2 teplých bratrů nebo teplých sester a adopce dětí těmito přírodě se protivícími páry. To je jistě větší "přínos" než sta tisíce otravných "fotrů", co mají drzost chtít svá zaručená práva na výchovu, na péči, či spravedlivý soudní proces, včetně zajištění tzv. rovnosti zbraní. Z mých posledních osobních zážitků z české justice - volná citace soudkyně : "kvůli Vám jsem nemohla trávit víkend se svým synem a musela si číst Váš spis" - kolik berou soudci měšíčně ? a jakou mají osobní zodpovědnost za svou práci ?, "životní úroveň a náklady na výživu Vašeho syna z druhého vztahu mě nezajímají, kvůli tomu tady nejsme" - patrně děti nemají nárok na stejnou životní úroveň, "zpronevěra 600 tis. Kč dětem matkou není důvodem, k omezení rodičovské odpovědnosti (nakládat s jměním dětí), to se dělá jen ve vážných případech". Myslím, že česká justice a nejen opatrovnická je nereformovatelná. Zažil jsem v 1 vedlejším sporu (proti správnímu řízení, kde se správní orgán odmítl vypořádat, že matka podala falzum přihlášky na jinou školu dítěte i s falzem podpisu otce), že soud rozhodl bez nařízení jednání s tím, že s tím účastníci souhlasili, ač jsem soudu jasně sdělil, že na nařízení jednání trvám. Zažil jsem, že v řízení na ochranu osobnosti, mě advokátka justiční spodiny soudkyně Enochové, křivě nařkla, že jsem si údajně opatřil (nezákonně) její datum narození a v rozsudku se tato lež objevila bez důkazu jako fakt, mojí účastnickou výpověď ovšem soud nepřipustil. Ad absurdum na výzvě k zaplacení SOP, se následně objevilo datum narození soudkyně Enochové - pokud to tedy někoho zajímá - rád ho sdělím.
[X]Han: Výstižný článek, ačkoli jedna z pozitivních stránek přeci jen v tomto téměř kompletním výčtu přeci jen chybí a to tahle: Ta je myslím ta nejhodnotnější ze všech.
[X]Tomáš J.: Kdo se střetl s českou opatrovnickou justicí, ve svém životě si o ní nic dobrého myslet nebude. Ale z dlouhodobého hlediska přínos vidím, muži pochopí, že za tohoto režimu je zakládání rodin sebevražda a přispějí k demografickému převážení celé Evropy ve prospěch jiných kultur, které si rodiny více váží. Nám to může být jedno, ale třeba naši vnuci a pravnuci poznají něco lepšího a životaschopnějšího.