Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Gandalf: Já jsem si vždycky říkal, že to Španělsko je nějaká divná země...

Mimochodem:
Piráti mají na svých stránkách velice zajímavou diskusi na téma zde kdysi propagované Petice za zachování tradiční rodiny a proti ratifikaci Istambulské úmluvy ( https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=353&t=41417 ). Zkusil jsem jim tam tak trošku soukromě něco napsat dle svého názoru na téma oné úmluvy, popřípadě feministických organizací a jakkoliv jsem tam strávil více času, než jsem původně měl v plánu, byla to docela zábava. Z diskuse jsem nabyl dojmu, že někteří Piráti vůbec neznají dnešní úskalí některých problémů, například rozvodového soudnictví.

Když už mají takovou krásnou a svobodnou diskusi (mimochodem jako žádná jiná strana), co tak toho zkusit využít? Komunikace s politickými stranami nikdy nebyla tak snadná...
[X]Teresa Panizo: U nás ve Španělsku by soud dal za pravdu matce a ještě by jí přiznal výživné od státu, které by pobírala spolu s výživným od otce!
[X]Otec: Myslím že není špatný, že si to soudci zažijí na vlastní kůži jaké to je. Sami k tomuto stavu věci přispívají z 99%. A hlavně ve Žďáře jim všem děkuji, že jsem přišel o dceru. 6 let jsem procházel peklem....
[X]Bruno: Tak by mě zajímalo, na kolik si bude cenit majetkovou a nemajetkovou újmu (bývalý) soudce v případě, že se prokáže jeho nevina. To asi nebude pár desítek tisíc, jak se obvykle přiznává (podle usnesení, co jsem četl).
[X]tulen: Nemohu tak uplne rict, ze by se ve me neozvala mala spetka zlomyslnosti - jako predseda soudu jiste mnohokrat podobna jednani "pocitil" z druhe strany, a dite te matce svereno do pece bylo. Nicmene alespon ted pomuze popsat jak to chodi, a ukaze ze "system" funguje spatne.
[X]Bruno: Fajn, podmínka, budiž. Ale kolik stovek tisíc bude platit jako odškodné za způsobenou nemajetkovou újmu?
[X]Tomáš J.: "O děti se starám, dělám pro ně všechno." Takové zážitky z dětství, to skutečně každý nemá. Moc této zrůdě přeju, aby v odvolačce dostala pár let v lágru. Soudce byl gentleman, okomentoval poměry v rodině, důkazy, ale o morálním profilu maminky ani slovo.