Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]A.R.: Ano, ovšem pouze jako jednotlivci. Jako pár nikoliv.
A když jsme u toho zájmu, tak by mě zajímalo, jaký zájem máte na výchově ostatních dětí, které v dnešních "normálních" rodinách trpí.
[X]Střídavka: V dětských domovech jsou dnes děti i přesto, že si je homosexuálové (jako jednotlivci) adoptovat již dávno mohou. Tolik tedy k zájmu homosexuálů o děti.
[X]A.R.: Jasně. Dítě patří biologickým rodičům. To je v pořádku. Ale co když ti biologičtí rodiče o to dítě nestojí? Zamýšlíš se nad tím někdy? Kvůli komu jsou asi plné dětské domovy? Kvůli homosexuálům?
[X]ValentnPapazian: Dítě patří biologickým rodičům. Nikoliv jednomu, který prý zjistí, že je homosexuál, a ukradne ho druhému heterosexuálnímu rodiči. A pak z homopartnera udělá rodiče a manžela? Právo na takové dítě neexistuje.
[X]A.R.: Heterosexuálové se plácají po zádech, jak jsou skvělí a jako rodiče nenahraditelní, ale už nikoho z nich nenapadne, že za ty děti v dětských domovech můžou pravě oni.
Co se týká manželství, tak sami heterosexuálové jej dohnali k destrukci. Ze svatebního slibu si někteří z nich udělali toaletní papír a někteří jsou jako svědci i popáté tleskat jednomu člověku, jak už páté ženě slibuje "dokud nás smrt nerozdělí".
A Aleš Hodina? Člověk, který má dvě děti a každé s jinou ženou, přičemž se žádnou z nich ani nežije ve společné domácnosti, chce rozhodovat o manželství a dětech?smajlík 1
[X]tulen: Tomu nerozumim. Manzelstvi a rodicovstvi jsou dve nesouvisejici veci. Nechapu proc by "manzelstvim" meli lgbt ziskavat nejakeho "postaveni" vuci diteti. Pro me take plati to co napsal nekdo nize- nevidim duvod, proc neumoznit adopci deti, nebo manzelstvi, osobam stejneho pohlavi. Nechapu jak nekdo muze bojovat za zboreni mytu matky jako jedineho mozneho hlavniho pecovatele o dite, zaroven druhym upirat moznost liberalizovat neco jineho.
[X]Střídavka: Jde o přednostní zachování vazeb dítěte k oběma rodičům. V úplné, nebo i rozpadlé rodině. Pokud by uzavíraly "manželství" dvě osoby stejného pohlaví, minimálně jedna z nich nebude rodičem dítěte, ale získá tím vůči dítěti postavení jako manžel rodiče.
[X]rozvedený: Proč Vám to vadí? Klasická rodina je už mrtvá, to vám majitelky dětí dokazují dost dlouho. Samotným vám vadí, když vás krátí na právech a jiným byste nedopřáli? Žij a nech žít.
[X]Střídavka: Díky za upozornění, už by to mělo fungovat.
[X]stykac: odkaz na text petice nefunguje.
jinak manzelstvi je svazek muze a zeny. buzny a lesby at si ziji jak chteji, at maji prava jako manzele v registrovanem svazku, ale at se to jmenuje jinak.