Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Bruno: Můžem někomu napsat, ať Luboši Mesznerovi dají prostor a konečně dodají informace, které mu dosud dodat nedokázali. Ale chtělo by to synchronizovat, ať těch pár dopisů, co se pošle, má nějakou sílu. Takže kdy a komu?
[X]Josef Šálek: Je to cesta se někam hnout. Nebylo by špatně přestat napadat L. Mesnera a začít třeba taky něco dělat. Psát na vládu, poslancům a snažit se to někam tlačit.
[X]Tomáš J.: Hanovi - berte to obecně, pro všechny muže, kteří mají pochopení pro takové chování.
[X]Bruno: Dobrá, jméno dávám volitelné, do závorky doplňuji slovo kráva a zbytek textu zůstává nezměněn. Ono je totiž v podstatě jedno, kdo to psal.
[X]tatinek: to Han:a nebo to psala paní Mesznerová?
[X]Han: Vy si vážně myslíte, že toto dole napsal PM? Vždyť je to stejná písnička jako individuum, které se tu vydávalo za Lobato.
[X]tatinek: Výborný návrh, který má hlavu a patu ! Syn pana Metznera by na svého tátu měl být hrdý. A pokud je jeho syn slušný člověk a není vlivem své matky, duševně zdegenerován, tak jistě na svého tátu je hrdý a obdivuje ho.
[X]Bruno: Petře, Petře, ty jsi ale vůl.
A je mi tě líto.
[X]ValentnPapazian: Petře Mesznere, cti otce svého i matku svou, jinak jsi a budeš prokletý ubožák. Když Tvůj táta zemře, přijde ho uctít stovka přátel, ale ty zestárneš a umřeš osamocen. Jak napsal Egon Bondy: (Nakonec) budete větší kurvy než vaši otcové.
[X]Tomáš J.: Milý Petře, napadlo Tě někdy, že když máš stejné pohlaví jako Tvůj otec, tak režim s Tebou vyběhne stejně jako s ním, jakmile si jen femina usmyslí? Zkus myslet více do budoucnosti.