Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]stykac: to Jella: nazvat parazity rozvodoveho prumyslu a matky parazitky, ktete maji dite jak zdroj obzivy, vydatne podporovaneho feministickymi organizacemi a medii, feministickym smradkem je jeste slusne vyjadreni plne odpovidajici stavu veci.

jinak sry za tveho byvaleho, asi jsem nepochopil co kdo komu cpesmajlík 14
[X]Jella: to stykač: Normálně na vaše sprostoty o ženách nereaguji, ale když jste mě oslovil. nemám žádného bývalého.
[X]Michal24: Tomáš J.: Souhlas a souhlas.
[X]stykac: krok nemecka spravnym smerem pryc od feministicke degenerace spolecnosti. otazka je, zda i pro bundestag nebude pozde, ale lepsi nez nikdy.

smrduta feministicka spina v cz to nejak okeca na vagina tv v cele s jilkovou. ale uz jim zvoni hrana.

to jella: tvuj byvaly je lempl, ktery skodi nasi veci ... spolecne pece o nase deti.
[X]tulen: 2jella - neni to pravda, i v diskuzi si se mnohokrat odpovedi dockala. Mj. mu ho "vecpou" tim, ze bude vedet, ze pokud se starat nebude chtit, vyzivne bude veilce citelnym zasahem.Bohuzel neznam ani jeden pripad, kdy by se matka u soudu otci snazila dite "vecpat" na SP. Aby se o to samy matky snazily je prvotni predpoklad toho, aby se to snazily soudy. Starat se je normalni.
[X]Tomáš J.: Milá Jello, nad rámec odpovědi redakce ještě dodávám, že i ten občasný nezájem otců o střídavku je důsledkem českého feministického smrádku, kdy je mužům v kultuře, filmech, literatuře, v podstatě všude, vtloukáno do hlavy, že dítě potřebuje hlavně matku a otce stačí vidět o víkendu, případně vůbec.
[X]Střídavka: Kdybyste se podívala do sekce Informace, nemusela byste se dožadovat odpovědi v diskusi: http://www.stridavka.cz/poradna-61-stridava-pece-pres-nesouhlas-otce.html
[X]Jella: je součásti českého feministického smrádku to, že otec se o dítě starat nemusí, když se mu nechce? ještě mně tu nikdo neodpověděl, jak se má soud zachovat, když matka chce střídavou péči a otec ji odmítá, protože s nechce starat. Jak mu to dítě vecpou?
[X]Tomáš J.: To by byl krok správným směrem. A už slyším české reakce - všechno je individuální, je to jiná kultura a tradice, hlavně neměnit český feministický smrádek.