Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Vlastimil: Pomstychtivou, nenávistnou"matku" raději nekomentuji. Ale udivuje mne kolik úchylů pracuje mezi vyšetřovateli. Vždyť jen pedofilní úchyl může všude vidět sexuální kontext ve vztahu k dítěti. Byl to trapas, otec v určité situaci v při hře s dítětem měl únik moči. Může se to stát. Kluk z toho měl legraci a řekl to matce. Nenávistná matka toho zneužila a rozjela mašinérii. Bohužel ve společnosti je uměle vytvořeno takové vědomí, že každý je potenciální úchyl, včetně heterosexuálního otce hrajícího si se svým synem, takže policie začala hystericky jednat. Policisté bez jakýchkoli důkazů dospěli k názoru že heterosexuální otec nutil syna k orálnímu sexu. Mně připadá, že úchylové jsou ti policisté. Asi po takových zvrácenostech sami touží a tak je projektují na vyšetřovaného. Normálního zdravého člověka by prostě vůbec ani nenapadla nějaká sexualita ve vztahu k dítěti. Uchylů jsou údajně ve společnosti 4 procenta. Což je hodně, ale pořád 96 procent lidí by mělo být normálních.
[X]Policista: Přeji kolegovi policistovi, že se ubránil nepodloženému obvinění a hlavně otřesné práci "takykolegů", především erudované státní zástupkyni, vyšetřovatelům a zbytečnénu Gibsu, plus genilálním a vybraným soudcům na KS.

Kolik budeme platit odškodné? Po rozhodnutí KS sundal spolehlivě uniformu? Další poučený, dokonce člen silových složek, který pochopil nefunkčnost policie a justice.