Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Věra Jourová: Kdo je Mikšaníková?
[X]Tomáš J.: Mikšaníková, ty ses převtělila z Panizové do Jourové?
[X]Bruno: Wow! Ve Španělsku? To je ta postfašistická země? Tak to se povedlo! Pan Jadlovský těžko může za to, že v téhle zemi skoro žádná strana neřeší férově rodinnou problematiku.
[X]Věra Jourová: Tomáši Jadlovský, jestli opravdu považuješ SPD za dobrou alternativu, pak je jedině dobře, že Tvůj syn vyrůstá v bezpečí u maminky, ve Španělsku, než aby ho vychovával fašistický otec někde v Náhorním Karabachu.
[X]Bruno: Náhodou Piráti jsou v tomhle ohledu docela na úrovni. Co jsem viděl nějakou jejich diskusi s tímto tématem, tak někteří jsou ideologicky skoro podobní Marksové, ale je tam dost lidí, kteří chápou problém.

Ostatně některé jejich diskuse s tématy rodiny byly veřejné, není problém pro kohokoliv tam jít diskutovat a ukázat, co není v pořádku a proč. Myslím, že rozumné a promyšlené argumenty se slušným vyjadřováním dokáží v tomto ohledu lecos a Piráti mi v tomto ohledu přijdou jako dost otevřená strana.
[X]stykac: az se socanu odeberou do vecnych politickych lovist pod 5%, jedine dobre, ze ta feministicka chatra zmizi, jedina skoda jen toho, ze tak ci onak je to stale demokraticka strana...

coz se o svoloci ANO bude hur rict neda ani nahodou a je to feministicka spina jakbysmet

a nackove z SPD... ti maji rovnost jen na papire. ten jejich prolhany asiat potrebuje jen dojit prachy a hlasuje presne naopak proti otcum... viz exetorska vyhlaska atd. ten pro otce nehne prstem

neni alternativa ... levicovi pirati mozna tak papirove, ale az dojde na lamani chleba ...
[X]Tomáš J.: Za mne SPD a jinak rodičovskou rovnost a střídavku jako přednostní model mají i Piráti. Ano, uznávám, že je to malý výběr, ale pořád lepší než socani a všechno, co jste vyjmenoval.
[X]Alternativa?: Přesný úsudek, ovšem kde vidíte alternativu, stranu, která není slepá? Agrofert, který stát vidí jako svůj soukromý zdroj a podporující obskurní srdužení "Vaše výživné"? Exekutorskou a zlodějskou ODS, Občanské a chápavé starosty, nebo dokonce altruistického bratra Kalouska? Střídavou péči nepodpořili ani komunisté, kromě snad dvou a rarita mlátička Ondráček přitvrzuje trestáním na neschopnost platit alimenty.
Tak možná SPD, která taky návrhy deklaruje dát některým naštvaným občanům platné obecné referendum.

Kolik se dokáže vzájemně podpořit justicí a ospody poškozených tátů?
[X]Tomáš J.: Překvapuje mne, že mezi otci bojujícími za rodičovskou rovnost ještě někdo vůbec přemýšlí o ČSSD jako o straně, od které teoreticky čeká obrat k lepšímu. Je to feministická banda, která jede v jednom proudu evropských socanů, pamatujte všichni na Marksovou, jak si ji soudruzi tlačili do funkcí a kandidátek, přestože nikdy ve volbách neuspěla. Radikální femina jim měla lákat voliče, nikoliv někdo, kdo by se jasně vyjádřil k rovnosti pohlaví, jakkoliv takoví mezi socany byli. To nejlepší, co se může socanům přihodit, je, že půjdou pod 5 %, což se snad už blíží.