Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]BeBe: Aleši děkuji za upozornění, máte pravdu! Autor se dovzdělá a já budu pečlivěji číst. Proti článku zbrojím, protože kazí kvalitní práci LP a ovlivňuje špatní povědomí společnosti. Na zvýšení produkce mléka je nejvhodnější kontakt "skin to skin" a kojit na požádání. Poptávka ovlivní nabídku :)
[X]Aleš Hodina: Ve své svaté válce proti tomuto článku jste přehlédla, že uváděným důvodem pro odstříkávání není zvýšená produkce mléka, ale naopak zvýšení produkce mléka.
[X]BeBe: Prosím autora článku, aby se v dané problamatice dovzdělal, když už o ní chce psát a nešířil dál bludy: pokud se miminko nedokáže efektivně přisát, není řešením odsávat, ale zavolat si na pomoc laktační poradkyni, nedostatek mléka je nesmyslný pojem, bradavky nemají vliv, dítě se přisává na dvorec, nikoliv na bradavku, řešit zvýšenou produkci mléka odsáváním je vůbec "nejlepší" rada. Zde to funguje tak, že poptávka řídí nabídku. "Prso" tvoří tolik, kolik miminko potřebuje a laktace se ustálí, čím víc budeme odsávat, tím větší produkce mat.mléka nastane. Pokud miminko dostane láhev, je to nejlepší cesta k předčasnému odstavu, může způsobit bojkoty a dítě se naučí kousat, pokud už má zuby. Lepším řešením je v počátku cévka po prsu, poté injekční stříkačka po prstu a následně přímo ze skleničky, nikoliv flašky.