Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Tomáš Holek: Moc a moc děkuji za tuto anketu, která odhaluje katastrofální úroveň presidentských kandidátů v oblasti ochrany rodiny a rodinných vztahu. Smysluplné a kvalifikované jsou jen odpovědi Petra Hanniga, kterého si jinak nedokážu na postu presidenta představit. Bohužel některé názory některých kandidátů jsou přímo alarmující. Ovšem Horáček, kterého jsem si dříve vážil jako textaře a podnikatele, se ukazuje jako extra-debil: "Michal Horáček: Co když dítě nebude chtít mít se svým rodičem nic společného, a přesto ten člověk bude uveden na oficiální listině? Jaký pocit z toho to dítě asi může mít?" To snad nemůže myslet vážně.
[X]ota377: Souhlasím, Aleši, že Hannig má pravděpodobně ze všech kandidátů nejpropracovanější názory na opatrovnickou péči, je pro mne opravdu velká škoda, že se obklopuje podivnými postavami typu Adama Bartoše (dříve Bobošíkové), stejně jako jeho názory na možnost vystoupení z NATO a EU mne osobně naprosto odrazují od jeho volbysmajlík 6
Chápu, že tu jistě jsou lidé, kteří mají NATO a EU za symboly zla a jim Hannig bude vyhovovat, ale pro mne osobně při mé prozápadní a prodemokratické orientaci je volba Hanniga prostě nemožná, proto u mne zvítězí pravděpodobně nakonec zmiňovaný Pavel Fischer...
[X]Aleš Hodina: Pak tedy jediným kandidátem, který skutečně chce chránit rodinné vazby, je Petr Hannig. V jeho případě vím, že to myslí opravdu upřímně. A na taktizování bude dost času ve druhém kole.
[X]stykac: presne tak. fisher nehne pro rovnopravnost rodicu ani prstem, jak napovida odpoved na 1. otazku
[X]Jan Ryska: Pan Fischer nejenže odpovídal v první otázce na něco jiného a tím o sobě napověděl, ale také třeba https://zpravy.tiscali.cz/na-hrade-bych-otevrel-skolku-vzkazuje-fischer, tady v článku dostal dost prostoru na to, aby obhajoval tradiční rodinu ještě jinak, než odporem k oboupohlavním vychovatelům, ale o 93% stycích namísto péče ani slovem nezavadil. Mluví o orientačním bodu, na který se nesahá, ale velice jednostranně, bez náznaku o tom, že feminjustice ten orientační bod zcela rozložil snadnou dostupností moci nad dítětem a renty, tudíž stvořily ukázkové vydírající prostředí, namísto oázy a zázemí.
To co generuje plošnou destrukci rodin nepojmenoval, vyhýbá se tomu. Volá po matce a otci dětem jen proto, že se štítí v sexuálním smyslu, ale ne proto, aby ochránil dětem v Čechách oba rodiče a jejich vazby k nim!
[X]ota377: Taky jsem si vyhodnotil, že Fischer je pro prezidentské volby pro mne osobně asi nejlepší volba - mluví rozumně o opatrovatelské péči azároveň jako bývalý velvyslanec ve Francii, ředitel odboru Ministerstva zahraničí i ředitel Havlovy hradní kanceláře má na rozdíl od Hanniga potřebnou kvalifikaci i chápe význam NATO a EU pro naši bezpečnost a prosperitu...
[X]Bruno: A Tomáš J. ví, o čem mluví.
[X]Tomáš J.: Hanovi - Já bych z Fischera tak nadšený nebyl. Nezapomínejte, že je diplomat, umí říct každému, co chce. Mimochodem i zde, když odpovídá Střídavce, mi většina formulací připadá nicneříkající, jen formulující obecně známé pravdy, navíc relativizované podmiňovacím způsobem. Divím se, že ho redakce dala mezi volitelné. Věřte, že kdyby odpovídal redakci Maminka, pěl by chválu na mateřství.
[X]Han: Pan Hanning je takticky nesmyslná volba, to je propadlá věc. Pro Fischera se začíná vyjadřovat čím dál více lidé, zejména mezi mladými, se kterými mluvím. Při předpokládaném silném rozvrstvení 1. kola (které vyhraje bez diskuze Zeman), mohou o druhém místě rozhodovat jednotky %. Fischer není ideální, ale z nabídky je nejmenším zlem. Volbu Zemana považuji z důvodu jeho ostudného chování, pouze negativním výsledkům "práce" a panoptiku, kterým je obklopen, za nemožnou.
[X]JTR: Nu vot. Stejně vyhraje Zeman. Tak to je, a opatrovnická justice je mu buřt.