Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]tulen: Uz nekdy nekdo uspel s im, ze by dite zastupoval nekdo jiny nez ospod?
S ospodem je dulezite spravne jednat, nebyt s nim od pocatku v konfliktu a nedomahat se agresivne svych "prav". Opatrne zjistit, jestli je to ospod typu "dite matce", nebo rozumny. Pokud "dite matce", je dulezite nechat ho nahromadit jeste pred soudnim stanim co nejvic chyb, jednani nahravat, pote co chyb bude dost, stezovat si na nej vsude mozne, a pozadovat vymenu. Kdyz se nekdo pusti do snahy o vymenu bez dokladovanych jasnych pochybeni, bude mu "odmenou" jen marna snaha a frustrace. A pracovnice si daji nadale pozor aby nechybovaly, presto to otci osolili (pokud jsou typu ditematce).
[X]stykac: je treba odebrat rozvodovou agendu babam z ospodu. detem jen skodi.
[X]O.S.: Článek uvádí protichůdnéa zavádějící údaje. Nejprve tvrdí, že "rodiče namají právo" volit si právního zástupce" pro dítě. Pak uvádí, že teoreticky může mí dítě advokáta. To už je správnější.Rodič má právo soudu navrhnout osobu opatrovníka, není vůbec podmínka, že to musí být advokát, nějaký OSPOD. Ale rodiče to skoro vůbec nedělají.

Názor i 17-ti letého dítěte automaticky neznamená vždy nejlepší zájem dítěte, tak pak absolutně neplatí, že by se i OSPOD tohoto názoru měl držet.Je pravda, že jsem nepoznal pracovnici OSPODU, ani pracovníka, který by ten zájem dítěte skutečně hájil a prosazoval. OSPOD většinou pracuje a jedná jako státem placený ochránce matky a každého jejího protiprávního jednání.

Pokud OSPOD poškodí svým jednáním 17-ti letou osobu, za necelý rok může sama OSPOD u soudu žalovat. Jenom chtít.