Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Tomáš Holek: Jinak naprosto souhlasím s výrokem pana Marka Hermana. Jen je škoda, že tam má překlep a místo slova "soudů" napsal slovo "otců". Výrok má správně znít "Proto mluvíme o 20. století jako o století selhání soudů.“ a s tím nelze než souhlasit. Protože pokud tam má nedopatřením to slovo "otců" tak Herma působí jak totální debil.
[X]Tomáš Holek: Tato anketa má smysl pokud poukazuje na neprofesionální a hloupé žvásty soudců, kteří rozhodují o životech dětí, pokud poukazuje na stupidní žvásty různých tzv. psychologů a OSPOD, kteří se k této problematice vyjadřují (a svými výroky ukazují, že sami patří do péče psychiatrů). Ale proč, proboha se v této anketě uvádějí žvásty veřejně známých blbek a vyhulenců jako je Spoustová, Jirešová, Mauerová a Doležal ?? Toto degraduje tuto anketu. Za přínosné považuji že anketa poukazuje na naprostou neprofesionalitu lidí, pracující v profeci psycholog jako je Petra Winnettová a Marek Herman
[X]stykac: to je zase spina. taky zatim nevim.
vse podstatne se opet toci kolem penezovodu, ze ktereho ta spina zije
[X]vali: Konstrastní k žblebtu pí Kovářové stojí postoj a sdělení soc. pracovnice Brázdilové z OSPOD ÚMČ Praha 19 dne 25.4.2015 směrem k otci "neměl jste si pořizovat další děti", v překladu: aby tady maminka od Vás mohla inkasovat co nejvyšší výživné (a dítě Vám "nepůjčovat"). Hmm, tak pořizovat si další děti, aby takový otec nebyl odsouzen k životu v samotě a bez dětí, je taky špatně, tak jak teda...?
[X]alharahadza: 1,2,4,7 netřeba brát nijak extra vážně, jsou to bubliny lidí bez vlivu. 3 - milující rodič může být mentálně na úrovni příslušné úřednice, odpovědný rodič si je vědom, že on není příčinou problematické exekuce a ve vazbě na §889 požádat o svěření do své péče, k čemuž by mu měla příslušná úřednice být nápomocná. Zde nezbývá, než vznést na radnici dotaz, zda úřad pod vedením osoby s tímto názorem může hájit zájem dítěte dle zákona o SPOD.
5 - Kam čert nemůže, pošle advokáta, středobodem nahlížení na opatrovnický spor by měl být zájem dítěte, hra s nulovým součtem je v rozporu s jeho zájmem těžit z obou rodičovských vzorů.
6 - Výrok je lingvistický majstrštyk, v podání ÚS "Úprava" znamená "povinnost", v dalším kroku už jen zbývá, aby ÚS upravil moc parlamentu.
8. Kompromisem je "rozšířený" styk, což je ovšem jen zástěrka pro vektor distribuce výživného.
9. Nastavená úroveň sourozeneckých vztahů je odpovídající, že netušíme čemu, patrně odpovídá úrovni KS Plzeň.
10. A jak funkční je alternativa? A jaké jsou kritické ukazatele rozhodování mezi variantami?
11. Humanitní vzdělání má nevýhodu v absenci reálné základny, která méně nadaným jedincům ztěžuje pochopení podstaty problému. Pan psycholog možná nedohlédl, že matka nesouložila s avokádem, ale s otcem a otcovství nemá žádné spojitosti s dětskou výživou.
12. Syndrom zavrženého rodiče využívá k propojení otcovství s domácím násilím a neplacením výživného.
13. Nezbývá než medializovat činnost ROSA proti právu dětí na péči obou rodičů a odstřihnout od penězovodů.
14. Paní psycholožka neuvedla data a důkazy. Disponuje atestací z neurologie či neurochirurgie?
[X]Aleš Hodina: I kdyby tátu porazil vlak nebo kopal zlato v Austrálii, dítěti bude objektivně chybět.
[X]Tomáš J.: Tuleňovi - i když je to letos slušná kanonáda, Smrž je přece jenom to nejhlubší dno. Kontext je zde: http://www.sancedetem.cz/srv/www/content/pub/cs/clanky/k-tatovi-mame-nechci-tak-proc-tam-musim--196.html?gclid=Cj0KEQjw2fLGBRDopP-vg7PLgvsBEiQAUOnIXHWA5tUsz5FPMLbJj7tVQLLoSLFRURZfdtp0v6ikVwUaAuUe8P8HAQ
Nevyjadřuje se ke konkrétnímu případu, ovšem stránky, na kterých se blábol objevil, jsou opravdu jedlé, taková šaría naruby.
[X]tulen: Ja letos zatim jasneho kandidata nemam - je tady spousta hezkych speku, i vyroku pomerne nezavadnych - napr.Smrz - zde je dulezity kontext, jestli mluvi o tatovi co ho pred narozenim porazil vlak, o tatovi ktery zmizel kopat zlato v australii, nebo o tatovi co se vsi silou snazi o dite pecovat a nemuze.