Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Marie Posp.: Na facebook jsem právě vložila další důležitý námět k Hovorům - Happening v umění, dále v úvahách o dalším směřování výtvarného umění rozhodně jsou důležitým tématem 3D obrazy. To jsou náměty pro další HOVORY O UMĚNÍ.
[X]Marie P.: Hovory o umění nejsou koncipované jako přednášky, nýbrž diskuse, konfrontace názorů. Na úvod je zamýšleno mluvit o smyslu výtvarného umění v současné době, konkrétně o postavení malířství mezi ostatními nejen druhy umění, ale vůbec v současném životě. Co kdo od malířství očekává a proč, jak se to liší od minulosti a jaké může být v budoucnosti...
Budu se těšit na názory a invence příchozích. Už na Hovorech o umění ve čtvrtek 18.5. v 17 hodin přislíbilo účast dost zájemců.
[X]Marie Posp.: Mezitím byly na určitou dobu svěšeny obrazy naší expozice, protože v prostorách se bude konat výstavy školy Michael - vernisáž bude mít 11.5.2017. Po ukončení této expozice budou opět na stěny vráceny obrazy současných umělců - expozice, která měla vernisáž 1.3.2017. Ať už ve čtvrtek 18.5.2017 bude v prostorách právě jakákoliv expozice, nezabrání to tomu, že v 17 hodin se v prostorách umělecké kavárny-Galerie Michael budou konat první Hovory o umění - a všichni zájemci o umění jsou zváni!
[X]Pansymarie MP: smajlík 1 Zvu všechny na HOVORY O UMĚNÍ ve čtvrtek 18. 5. 2017 v 17 hodin v umělecké kavárně - Galerii MICHAEL na Rašínově nábřeží 383/58 v Praze 2 !!! smajlík 1

Vše V Jednom.cz