Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Thomas5585: Diky moc za vyčerpávajúcu informáciusmajlík 3
[X]pepca413: Kryt jsem si dodělával vlastní a to z podtácků od květináčů. Každý rok je potřeba přestříkat bílým sprejem. Přesto hlavně v létě stejně slunce o něco teplotu zvedne. Nicméně oproti stavu s krytem od výrobce je toto zvednutí výrazně menší.
[X]pepca413: Dobrý den. Existuje stránka http://wiki.sandaysoft.com/a/Wind_measurement Na této stránce je tabulka s koeficienty, kterými se rychlost větru upravuje a to podle výšky v jaké máte umístěn anemometr (v programu cumulus - Configuration - calibration). Nicméně tato úprava je spíše orientační. Osobně jsem sledoval nějakou dobu ještě nejbližší stanice ČHMÚ (Libuš, Ondřejov) a sledoval rozdíly v tom co ukazuje moje stanice a jejich stanice. Dále je potřeba brát v potaz místní podmínky.
[X]Thomas5585: Zdravim, slusna stranka, jak ste kalibrovali anemometer a či ste nevyrábali lepší kryt na teplotu, pretože ja mám podobnú stanicu a ten kryt je na slnku nedostačujuci smajlík 6
[X]pepca413: Výrazná změna teplot po delší době pravděpodobně zapříčinila problémy s napájením vnějšího senzoru - dochází k výpadkům. Po restartu funguje. 4.2.2017.
[X]pepca413: Děkuji za přidání. Teplotu to nyní ukazuje stejnou na desetinu stupně.
[X]pepca413: Není to zase tak hrozné. smajlík 3Díky za pochvalu. smajlík 5
[X]Sara: No to je hrozný to přidávání zpráv :XAle jinak pěkná stránka :)

Vše V Jednom.cz