Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Milan: Zdravím vás,také jsem nebyl se synem 7x o vánocích a neřeší to nikdo,protože jak říkám,pozornost se odkloní jinam a naše problémy s desetitisícemi rodin,se neřeší.Sytý hladovému nevěří,do té doby než některý soudce bude sám postižen,ale sám také mnoho nezmůže.Takže jedině velká mediální kampaň a pak se ledy možná pohnou.Milan stále se soudící.
[X]stykac: Jedině uzákoněná výše spravedliveho a zastropovaneho výživného pomůže majitelkam odprostit se na parazitovani na vlastních dětech, soudům a socialkam pak v pretizenosti. Ale to nikdo z těchto hyen nechce.
[X]JL: letošní statistika OS Sokolov je tady:
http://diskuse.stridavka.cz/viewtopic.php?f=15&t=568&p=7923#p7416
14P - Mgr. Hana Matějková má tedy letos na střídavku 7případů (6%)
(předpokládám ale, že se jedná o dohody)
[X]JL: 2008-2014 to je necelých 7 let - tedy určitě vhodné na žádost ministerstvu spravedlnosti ozadostiučinění za nepřiměřenou délku soudního řízení
ta vzdálenost je samozřejmě také problém, který typicky nebudou chtít soudkyně řešit (jinak než výlučnou péčí matky)
[X]Valentin: Činnost v vúřednic OSPOD a soudců - spolupachatelství při týrání svěřené osoby
[X]tulen: To je hezka myslenka. V soucasne situaci by to urcite na problem vyrazne upozornilo.
[X]tulen: To je hezka myslenka. V soucasne atmosfere by to urcite na problem vyrazne upozornilo.
[X]JTR: Dnešní i včerejší příběh, dalo by se říct, klasika. Podporovaná zrůdností rozvodového průmyslu. Za úkol si dám, napsat do série i můj, jen podobný jako vejce, vejci.
V pozdní noční hodině, mne napadla myšlenka, co kdybychom se jako čeští tátové (recesí) obrátili na norské velvyslanectví, že nám české matky a české OSPODy brání být se svými syny a dcerami. (možná by se přidal i táta těch hochů, na kterého bojovné feministky pozapoměli i na fotkách)
Profanovaná matka naříká, že s chlapci nebyla 4 Vánoce. Já se svými dětmi nebyl 7 Vánoc, ve své zemi. Mnohem horší systém, než je v Norsku, zde ničí rodiny a vztahy tátů se svými syny. Asi by čuměli, že čeští tátové žádají o pomoc na norském velvyslanectví. Ale co, o pomoc můžeme žádat kde uznáme za vhodné. V Čechách ne.