Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Rostislav Hlost: Váženýpane Koroče, dovoluji si Vás pozvat na konferenci, kterou pořádá VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s. na žádost Evropské Unie v rámci projektu I_HeERO v Ostravě.Jedná se o závěrečnou konferenci aktivity 2 projektu I_HeERO e Call for HGV (Heavy Goods Vehicle),monitoring přepravy nebezpečného nákladu v režimu ADR, E call (automatické volání na linku 112 havarovaného vozidla) nejen pro nákladní automobily, ale i pro Autobusy a motorky. Národním koordinátorem Českého konsorcia je ministerstvo Do
[X]Helena: Pořad Česká tajenka 28. 2. 2017

V tajence nesprávně uvedeno "cností" místo "ctností".Nešlo vyluštit.
[X]Miroslava Kormu: Prosím dotaz k soutěži HTI. Kdy jste poprvé moderoval dopoledne na Radiu Impuls? Děkuji za odpověď. S pozdravem Miroslava Kormundová z Litoměřic.
[X]Zdendis: To nesmyslíte vážně, že Vlastík odpoví na vaši otázku.
[X]Vlastimil: Dobrý den a hezké velikonoční pondělí.Mohl byste mi prosím sdělit,kdy jste poprvé dopoledne moderoval na radiu Impuls. Děkuji a hezký den.
[X]Vlastimil: Dobrý den a hezké velikonoční pondělí.Mohl byste mi prosím sdělit,kdy jste poprvé dopoledne moderoval na radiu Impuls. Děkuji a hezký den.
[X]jaruška: zdravím vás vlastíku, můžete mi prosím napovědět na otázkuhaló tady impulsovi v út.7.4. od kdy moderujete ? Ani já jsem to nikde nenašla a to jsem na internetu od odpoledneaž do teď.prosím kde alespoň hledat odpověď ?
Děkuji a přeju krásné zítřejší ( tedy vlastně už dnešní)VELIKONOCE!
[X]Zuzana Nováková: Dobrý den Vlastiku,jak je to se záludnou otázkou Impulsových?V Ut se ptaji na vase první ranní vysílaní.Nikde jsem to nenašla,mužete mi prosím poradit?Zuzana Novakova.
[X]Magdalena: Ahoooj!!!

Vše V Jednom.cz