Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]afi: Díky všem kteří to těch 28 drželi. Hlavní dík si zaslouží hlavně Robert....bez něj a jeho práci, by tu hokejbal nebyl, už dávno. Díky Bobe!
[X]Keňa: Díky všem
[X]LK OSHb Teplice: Část 5
Na závěr bych chtěl všem popřát hodně zdraví a štěstí v osobním životě a ti, kteří budou pokračovat ať už kdekoliv, tak i hodně sportovních úspěch a třeba se ještě na nějakém hřišti potkáme a zase změříme síly. V neposlední řadě patří velké díky webmasterovi Mírovi Postlovi za super odvedenou práci v oblasti webu a statistik.
Se sportovním pzdravem
Robert Belšan
[X]LK OSHb Teplice: Část 4
Na závěr bych chtěl poděkovat všem hráčům a lidem, kteří se starali o zdejší THL od jejího vzniku a vyjádřit lítost nad tím, že musím být u jejího konce, ač jsem byl i u jejího vzniku. Nebudu jmenovat, abych na někoho nezapomněl, ale ti kterých se to týká, budou vědět. Myslím si, že zde vyrostli dobří hráči, což vygradovalo hlavně postupem do extraligy, ač jen na půl sezóny. Jako okresní soutěž jsme jedna z posledních, ale poslední nebudeme.
[X]LK OSHb Teplice: Část 3
Další smutnou zpávou je skutečnost, že hokejbal se tedy již nebude hrát na hřišti v Proboštově, kdy je zde několik důvodů. Neufinancování energií za šatny, tedy vodu, plyn, elektřinu apod. Více méně dezolátní stav šaten a také již skoro neregulerní povrch hřiště samotného.V září 2014 jsme na své náklady realizovali výměnu dřevěných mantinelů za plastové ve výši cca 200.000,- Kč. To byla asi poslední úprava. Ústecká soutěž se tedy bude hrát v ÚL a zřejmě v Krupce.
[X]LK OSHb Teplice: Část 2.
O tomto byly kluby informovány, vzaly tuto skutečnost na vědomí a dostaly svolení k jednání o možné účasti v Ústí nad Labem. Ač je to jakkoliv smutné, výsledkem je, že THL v ročníku 2018/2019 nebude zahájena, což bude první nezahájená sezóna od vzniku THL v roce 1990. Znamená to, že se zde bez přesrušení odehrálo 28 ročníků. Vysněných 30. let tak zatím nebude. Podle posledních zpráv bude 5 týmů z THL hrát ústeckou soutěž, Rondo 2. národní ligu a ASH Řetenice ukončuje činnost.
[X]LK OSHb Teplice: Část 1.
Vzhledem k situaci, která vznikla po skončení letošního ročníku THL, se začalo jednat, jak dále s THL. Po jednání předsednictva se zástupci SK Dubí, které nastínilo možnost hrát ústeckou oblastní ligu, nedošlo ke kýžené domluvě, o počtu garantovaných týmů na nadcházející sezónu zde v Teplicích. Výsledkem je skutečnost, že by zde byla soutěž jen o 4 týmech, což je neakceptovatelné a nesmyslné. Taktéž po finanční stránce by byla soutěž jen těžce realizovatelná...
[X]LK OSHb Teplice: K 13.06.2018 jsou zatím závazně přihlášená tato mužstva:
ASH, Perla, Žízeň, Kings. Tedy 4 mužstva, což je samozřejmě málo.
Ve hře je obnova Proboštova. Podle Proboštova, se snad přidá Rondo (bez záruky). To by znamenalo 6 týmů.
Wizards údajně v 5 týmech ne, ale jsou nečitelní, takže ani 6 týmů nedává jistotu Wizards v THL.
Belšan
[X]Lazáro: A dáme to čtyřkolově... První dva jasné semifinále a zbytek o ty dvě zbývající místa... smajlík 5(Y)
[X]M.Havel: Můj názor je, že by ani 6 týmů v soutěži nevadilo. Stejně se budou hrát jen 3 zápasy - jako letos. Akorát by neměl ten 7.tým volno. Kdo má rád hokejbal, neměl by s tím mít problém.
[X]LK OSHb Teplice: Dnes tj. 11.06.2018 byl vedoucím mužstev THL poslán email s informacemi na případnou další sezónu 2018/2019. Závazné přihlášky zasílejte na adresu oshbteplice-lk@seznam.cz nejpozději do 24.06.2018. Pokud je nějaké nové či staronové mužstvo (např. Proboštov), které by se chtělo přihlásit do THL, bude určitě vítáno. Myslím, že hokejbal bychom měli ještě v Teplicích udržet.
Robert Belšan
[X]Lazáro: Prosím, nějaký dílčí závěr ze schůze by nebyl? Díky smajlík 5
[X]Míra18: historická data aktualizována. Kvůli GDPR letos (asi) naposledy, což se týká i focení a filmování.
[X]Míra18: do fotek z dnešního zápasu jsem přidal fotky z potřásání pravic, tak kdo koukal, nechť koukne ještě jednou. v "pohárcích" jsou fotky z dnešního ocenění
[X]Hrůša: Celé Dubí .... teda až na Cínovec a Pozorku ... také děkuje, že Perla děkuje.
[X]Perla: Celá Perla děkuje Dubí za vyrovnané finále. Byly jsme letos šťastnější .
[X]Koudy: Perla-Dubí 1:0 stav série 3:0
[X]Zedral7: Dubí - Perla opět 2-4 , 0-2 na zápasy.
[X]Lazáro: Výsledek prosím?... smajlík 5
[X]Míra18: jak můžete vidět v rozpisu, v sobotu se odehraje pouze zápas o 3. místo a v neděli od pěti hodin první finálový zápas
[X]Haha: smajlík 1smajlík 1
[X]Ciky: Já si myslím, že za to můžeš dost :-) krásná práce
[X]Walter: Vzkaz pro Míru Postla : Mam pro tebe palcový titulek :Dubí vyhrálo 3:2 v prodloužení a jediný kdo za to nemůže je Walter který nedal ani bod a je mu toprd platný. Tak to tam nezapomeň pořádně rozmazat ty ........

Vše V Jednom.cz