Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]SDH Lenešice: Dobrý den, moc Vám děkujeme. Zdraví Vás SDH Lenešice včetně Oldřicha Fridricha, Vlastimila Píchy a Františka Boška.
[X]Grog Jaroslav: Dobrý den.Jako bývalý hasič a nějakou dobu i velitel hasičů v Lenesicich vám všem gratuluji ke 140 výročí a přeji vám krásný den a hezkou oslavu.Už znám jen Friedricha O.Ziji v Liberci.
[X]Venca: Chtěl bych poprosit jen o vkládání seriózních příspěvků.
Znám tvoji IP adresu a další informace. Dokonce i vím, že používáš Windows XP. Zatím to řeším jen blokací IP adresy, ale pokud to nepomůže a budeš přidávat další nevhodné příspěvky, tak to začnu řešit jiným způsobem.
Děkuji za pochopení.
[X]Koky: věci se mají tak že "jedna paní povídala" nic z toho co tu píšeš není pravda... akorát se někdo snaží nás nasrat.... zda máš nějaké otázky můžeme je probrat spolu nemusíme tu dělat divadlo číslo určitě máš už si mi taky psal hovna tak mi zavolej a sejdeme se;)
[X]Michal Knop: Cau tak rekni sve jsmeno.. Kdyz jsem furt neco pises... Kdyz ses takovej hrdina s chovavas se pod nickem..
[X]Lukáš: Teda koukám že máte zajímavé téma... proč se schováváš a neřekneš nám to všem rovnou do očí??? Zě by měl někdo strach??
[X]Michal: Pěkný vendys
[X]Koky: Venca je to pecka Děkujeme smajlík 3
[X]Hasiči Lenešice: Vítejte na našem novém webu,
zde můžete vkládat vaše příspěvky.smajlík 3

Vše V Jednom.cz