Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Jirka: Použil jsem na jaře tento model a výsledek? Vzal jsem si dceru k sobě domů. Matka uvedla že o tom nevěděla, že jsem ji unesl z pískoviště. To byla pravda, jinak by mi v tom matka fyzicky zabránila. Dcera u mě byla šest dní. Policie, OSPOD.... Spokojená. Po návratu dítěte zpět matka požádala o PO, tomu soud vyhověl ve čtvrtek, mě to doručili v pondělí..V sobotu jsem si opět vzal dceru...Policie...a pak na měsíc zákaz přiblížení k matce a dětem...a ted? Matka mě donutila podepsat asistovany styk... Takže největší slabinu vidím v tom odvezení od matky k otci...jak to udělat, aby to nebylo odvezení proti její vůli z pískoviště?:-(
[X]Jakub: Bil jsem se za děti před soudy rok a půl s nulovým výsledkem. Nerovné jednání s účastníky řízení, neskrývaná předpojatost, ponižování, arogance... Za nás se na rozdíl od feministek žádné neziskovky placené Sorosem nepostaví. Od teď chodím k volbám a volím Národní demokracii ( http://narodnidemokracie.cz/program/rodina/ ). Je to jediná strana, která se otevřeně staví za střídavou péči. Je to jednoznačný projev mého odporu. Bartoš se s tím nemaže, prohnilý režim a justiční mafie se ho bojí. Vyřiďte to všem. Pryč s Marksovou!
[X]Jirka: Nemusím zde vůbec nic psát, protože celý můj průběh života po rozchodu a boje o mé vlastní dítě je zde již mnohonásobně napsán a vše sedí do puntíku. Ty ženský to vopisujou jak přes kopírák a ty OSPODy jim to pořád věřej. To už fakt není možný. Chlapy spojme se.
[X]Dizzy: ...včera jsem bsolvoval OSPOD podle Karlova návodu (matka odmítá dceru vydat, i když půl roku máme ústní dohodu o střídavce (týden/týden), fungující doteď báječně. jsme před rozvodem, situace tímto aktem matky začíná houstnout.
OSPOD: příšerná zkušenost, příšernej zážitek, ptám se, jak takový lidi (ta totalitní kreatůra dřív nejspíš ordinovala na plný úvazek v pouličním výboru a teď by mohla spravovat tak veřejné záchodky, nikoliv rodinné trable...fuj, ještě teď je mi nanic...) můžou rozhodovat vo vosudech dětí? je to totální běs...fakt. připadal jsem si jako nejposlednější cikán usilující o podporu, aby měl na chlast...ještě do telefonu /musel jsem ji přemlouvat, aby dělala svou práci/ mi udílela rady, které Karel označil za fatální a naprosto škodlivé - totiž žádat o vydání předběžného opatření při uchvácení dítěte matkou: dvakrát jsem musel čelit těmto soudružky návrhům, aby se mnou nemusela nic sepisovat. takže kluci: vybavte se asertivním brněním, lépe se domluvíte s opicí. a teď Karle poraď: matka odmítá vydat dceru, na OSPOD přijde, ale smluvila si se soudružkou vzdálenější termín, asi aby mohla jednat.předpokládám, že dohodu na OSPOD odsouhlasí a vzápětí /nebo už před odsouhlasením zatímní střídavky na OSPOD/ bude žádat předběžné opatření.je to jenom hypotéza, ale ptám se: je to možné a je to nějak záludné?protokol z OSPOD mám v kopii. děkuju všem.
[X]Mijonel: Paní soudkyně se ke mě chovala hrozně, je vidět že mají zažité, děti patří matce. Její otázka: "Proč by nemohli být děti v péčí matky? kterou mi položila třikrát za sebou mě celkem drtila. Odpovídal jsem: " Proč bych se nemohl starat o děti Já?Od začátku jsem navrhoval střídavou péčí, kterou chtěli i děti ( kluci 8,5 a za pár dnů 18 let). Soudkyně při prvním projednávaní byla striktně proti střídavce. Já byl rozhodnutý bojovat i za cenu odvolávaní se. U druhého staní se už rozhodlo o střídavé péčí. U soudu je třeba si stát za svým, bojujeme i za své děti !!!smajlík 4
[X]Pryč s OSPOD: Úřednice z OSPOD neodmítají střídavou péči z neznámých důvodů. Když ponecháme stranou, že tuto práci často vykonávají pološílené feministky myšlenkově zamrzlé v době normalizace a za každou cenu razící mantru "dítě patří vždy ženě," tak zde jistě hraje nemalou roli také fakt, že při automatickém udělení střídavé péče (jako je tomu v civilizovaných zemích na západ a sever od našich hranic) by se stalo množství těchto úřednic zbytečným a mohly by být přesunuty z vyhřátých městských kanclíků dotovaných z peněz daňových poplatníků do skutečného pracovního procesu.
[X]saimi: potvrzuji, že OSPOD jsou nevypočitatelní a nerespektují morální zásády ani zákony, a už vůbec se nechovají dle metodických pokynů z MPSV - bývají často zaujatí proti druhému rodiči a odmítají neznámo z jakých důvodů střídavou péči.
[X]Mixx: Presne, Matrix ma pravdu, potvrzuji z osobni zkusenosti.
[X]Karel: Jo, OSPODy jsou nevypočitatelné. Mně se ale osvědčilo s nimi spolupracovat, i když hodně mi v tom pomohla samotná matka, která se vůči OSPODu chovala jako debil, obviňovala z nečinnosti, úplatnosti, poslala na ně ombudsmana, stěžovala si na radnici, čímž je totálně naštvala. Ale bylo to i tím, že já jsem jednal podle zákona ("únos" v době neupravené péče) a ona chtěla použít OSPOD a policii k prosazení svého nezákonného přístupu diktování styku dětí se mnou, což jí z principu OSPOD nemohl pomoci a tím ho začala považovat za nepřítele. I to může být důsledek výše naznačené taktiky, která dokáže znepřátelit matku s OSPODem.
[X]POZOR: S tím OSPOD to je z 90% případů v akci past!
Dohoda tam uzavřená se v praxi nijak nevymáhá, a matka je ve většině případů tiše či dokonce radou vedena k tomu at se na ní vyprdne. OSPOD je pro chlapa zelenáče past! hospodský se usmívají a sdělují že to "JE NA STRIDAVKU". Temn neštastník se lekne že jejich závěrečný návrh u soudu zní "dítě matce". A už je na vše pozdě.
Má rada zní na OSPOD raději nelézt a když jednat s nimi zásadně pouze písemně. když už vás tam dostanou tak tajně nahrávat neb to jsou hospodský podvodnice!!!! Jaroslav Kočí