Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]HAN: MIB: Že ten zakomplexovaný mameluk Klimeš s "hlasy v hlavě" bude hnít v hrobě ,věřím již dříve než za 50 let, moc nepomůže, protože to už z nás bude taky jen hromádka popela.
[X]Střídavka: Pokud někdo považuje prodej triček za kšeft, rádi mu tento "kšeft" svěříme. Museli jsme pořídit grafický návrh, koupit bavlněná trika, nechat je potisknout... Vše stálo čas a peníze. Když půjdete dělat průměrnou práci, vyděláte si rozhodně víc.
[X]prodej triček: zájem Hodiny a jeho kšeft, tak kupujte hoši
[X]zájem dítěte?: péče OBOU rodičů
[X]Jan Ryska: Diteti patri oba rodice.
[X]JL: možná zkusit trochu více konfrontační slogany, protože na tyto vám
bežná opatrovnická soudkyně řekne, že děti otce mají a mají s ním
zajištěný i nadstandardní kontakt (víkend/14 dní +nějaké odpoledne)
něco jako "zastavte diskriminaci otců (v opatrovnických řízeních)"
nebo "otcové mají právo na střídavou výchovu (svých dětí)"
[X]ota377: Taky si to myslím, ale jde o děti (a rodiče) v této podivné době, kterým je v bráněno v rovnocenném styku s oběma rodiči - koho z nás zajímá situace za 50 let smajlík 5
[X]man in black: Za 50 let bude stridavka bezna a pohled zpet na nasi dobu bude zpusobovat udiv. Proc deti nesmely vidat sve otce? Nikdo tuto zvracenost nebude uz chapat. Jeronym klimes a uvacikova budou hnit v hrobe a nikdo nevzpomene, ze zili takovi pitomci.
[X]Jan Ryska: Přesně z téhle strany od paní Schmidové by naše děti potřebovaly hodit záchranné lano proti potlačovatelům lidskodětských práv. Je totiž svým způsobem od ,,nich". Asi věk, pohlaví a zvýšenou potřebu sociální ochrany dětí- jenže musí vidět, co s dětma dělá tohle krátkozraké neuvěřitelně omezené z neuvěřitelně vysokých pozic odsuzování dětí pod záminkou ,,stability" stavění stabilní zdi mezi dítětem a rodičem. Má to z první ruky a mohly by ji vyslyšet alespoň ty, které jsou jen omezené a ne i mafiánské.
[X]hmm: Bojovat o dítě, nebo se vzdát? Těžká volba pro tatínky
Kateřina Schmidová, vedoucí Rodičovské linky Linky bezpečí, doporučuje, aby otcové boj o dítě nevzdávali.
http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/zurnalservis/_zprava/bojovat-o-dite-nebo-se-vzdat-tezka-volba-pro-tatinky--1411167