Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Střídavka: Jurko, neposkytujeme e-mailové poradenství. Pokud potřebujete pomoc, k tomu jsme zřídili právě síť dobrovolných poradců, ale také právní poradny Střídavky (viz banner níže).
[X]Jurka: Tričko jsem si neobjednal, proč taky, když jsem na ten mail psal již několikrát a stejně nikdo neodpověděl, ale na druhou stranu mě nikdo ani do prdele neposlal.
[X]Střídavka: Jurko, pokud jste si objednal tričko a napsal si o kontakt na poradce, určitě jste na něj dostal telefon. Zkuste mu zavolat, případně mu nechat vzkaz. Pokud by mu dlouhodobě nebylo možno se dovolat, dejte nám vědět na e-mail uvedený v zápatí,vyřešíme to.
[X]Jurka: To s těma příspěvkama mi přijde vtipný, kup si tričko a stejně ti nikdo neodpoví. Před nedávnem ještě byly kontakty na poradce vyvěšené zadarmo.
[X]Petr Dočkal: ...pomůže tady i někdo mě? Jsem od Světlé nad Sázavou...
[X]pro šebestoá: napište jakýkoliv poradci určitě vám pomůžou tu dohodu sepsat
[X]otec: Dorota ma jen zakladku, tak komu chce ta Nána radit.
[X]otec: Dorota Kalinčová jako poradce. mam dost. Lidé bděte.
[X]Pro Šebestová: Napište mi na otec.dite@seznam.cz
[X]Šebestová: Dobrý den,
máme s expřítelem střídavou péči,týden a týden, však danou jen ústně. Já si nechávám rodičovskou 3800,-, malý chodí do školky, kterou platíme napůl (budou mu tři roky) a já v lednu ztratila práci. Chtěla jsem si zažádat na sociálku o nějaké příspěvky, ale řekla mi, že musím mít dané vše papírově. Jenže já nemám na to platit právníka (max.ty ověřeně podpisy :D) a netuším, jak bych to mohla sepsat sama, nějakou smlouvu o výchově a výživném. Na nějaké výživné bych měla nárok, nebo ne ? smajlík 18