Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]MIKČU PIKČU: a kolik dětí jsi porodil ty, že se tak nesmyslně navážíš do paní Jirešové, ty hlupáku, tobě jde o něco, co s právem dítěte nesouvisí, ty tady upřednostňuješ nějakou svou touhu a to jen proto, že jsi zakomplexovaný a hloupý chlap. Proč si tedy pořizujete děti, když vám o ně vůbec nejde, ale pouze o vaše trapné ego????Dítě má práva a také citové potřeby a mezí jeho práva nepatří komplex rádoby otců, kteří jsou naprosto neempatičtí, sobečtí, bezohlední. Přečti si příběhy dětí, kteří si tím prošli a co mi řekneš na to, že někteří jako dospěli skončili v péči odborníků, mají třeba i problémy vztahové, citové.....Těm se podívej do očí a tady všichni tobě podobní. smajlík 11
[X]Střídavka: Jurko, neposkytujeme e-mailové poradenství. Pokud potřebujete pomoc, k tomu jsme zřídili právě síť dobrovolných poradců, ale také právní poradny Střídavky (viz banner níže).
[X]Jurka: Tričko jsem si neobjednal, proč taky, když jsem na ten mail psal již několikrát a stejně nikdo neodpověděl, ale na druhou stranu mě nikdo ani do prdele neposlal.
[X]Střídavka: Jurko, pokud jste si objednal tričko a napsal si o kontakt na poradce, určitě jste na něj dostal telefon. Zkuste mu zavolat, případně mu nechat vzkaz. Pokud by mu dlouhodobě nebylo možno se dovolat, dejte nám vědět na e-mail uvedený v zápatí,vyřešíme to.
[X]Jurka: To s těma příspěvkama mi přijde vtipný, kup si tričko a stejně ti nikdo neodpoví. Před nedávnem ještě byly kontakty na poradce vyvěšené zadarmo.
[X]Petr Dočkal: ...pomůže tady i někdo mě? Jsem od Světlé nad Sázavou...
[X]pro šebestoá: napište jakýkoliv poradci určitě vám pomůžou tu dohodu sepsat
[X]otec: Dorota ma jen zakladku, tak komu chce ta Nána radit.
[X]otec: Dorota Kalinčová jako poradce. mam dost. Lidé bděte.
[X]Pro Šebestová: Napište mi na otec.dite@seznam.cz