Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]chlap: přesně trefně - jsem mamička a od státu požaduji odseparovat otce a přiseparovat strejdu, nejlépe, aby mu dítko mohlo konečně říkat táto a z otce prosím vytvořit sponzora na mé požadavky...ať žije tato moderní separacesmajlík 5
[X]JTR: SEPARACE. Je to přesně jak napsal někdo přede mnou. Separují se děti od otců, "v horších případech" od obou rodičů.
Separují se manželé od sebe, fanatickou feministickou ideologií. Rozvedeme vás i kdyby jste nechtěli! (totiž i v zákoně je jakási klauzule, že po uřčitém časovém úseku je to automatika). Tedy pokud je třeba manžel na montáži v zahr. nebo např. ve vězení a tam se může dostat nejen skutečný zločinec, ale v našem státě kdokoliv.
Možná i ten, který si nevšimne, že vlezl do separovaného kupé pro ženy, páč jinde ve vlaku se netopilo a už vystupuje v klepetech.
[X]chlap: Souhlas s Romanem...bohužel i názor Libor je pro tuto neschopnou společnost jediné řešení...u nás není možné přijmout jakýkoliv funkční zákon, ze všeho se nakonec vytvoří funkční absurdita k obrazu svému pro nějakou skupinu - mysleno v tomto případě - zákon o rodině je vytvořen pouze pro skupinu matek nikoliv dětí. Toto je prostě specifické pro česko!
[X]Libor: jasně že nebudme jako ONY, ale pokud od jejich patologického jednání nebudeme separovat naše děti, budeme se koukat jak i ony samilikvidují rodiny svých dětí za 20 let, ta patologie bude pokračovat dál a dál, není jiná možnost, jedná se o stav nouze a nouzové řešení
[X]Michal24: Libore, rozumim vasim pohnutkam, ale mohu rict jedine: Nebudme jako ONY, at uz jsou ONY jakekoliv. Deti (pokud nejsou jejich nazory nasilne zdeformovany) maji rady oba rodice.
[X]Roman: Neřekl bych, že ve většině případů jsou matky nezodpovědné, ale tento systém je v nezodpovědnosti podporuje a ještě to vydává za zodpovědnost. Chtějme proto spravedlnost a bezpečí pro děti což je nejvíce úplná rodina a když se rozpadne tak střídavá péče. Separací rodiče to začíná ,přes separaci pohlaví či rasy to pokračuje(kupé pro ženy) a koncentráky to končí
[X]Libor: Nelze už bojovat za střídavku když prokazatelně víme že ve většiněpřípadů jsou matky nezodpovědné, nevěrné, parazitující atd.. Je potřeba děti mít pod dozorem a pouze předávat ke styku matkám, v tom vidím budoucnost. Střídavka s ženami bez morálky a úcty k zákonům není možná.