Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]chlap: nikomu nejde o šetření, ve výsledku víte kdo to platísmajlík 1přeci, tak proč šetřit, z jejich to neteče...
[X]petr: neni jasne ako ste tie 4 miliardy vyratali - nehovorim ze to nemusi byt relevantna suma, ale tabulka pribliznych odhadov by sa sikla, nech je to doverychodnejsie - a mozno aj porovnanie kolko by sa usetrilo akou zmenou - povedzme zjednodusenie majetkovych veci, ci pausalna stridavka, alebo inak... dik!
[X]chlap: nějak tu umělou zaměstnanost co provozovali komunisté musí i dnes řešit...kam by dávali ty neschopné na všech participujících úřadech a všehoschopné soudkyně, které s dodržováním zákonů mají kolikráte pramálo společného... smajlík 5 legální obchod s dětmi ... nic jiného to není
[X]Michal24: Do tech 4 mld Kč nejsou jiste zapocitany naklady zdravotni pece. Je velice známý fakt, že nejrizikovejsim faktorem-spoustecem rakoviny je stres, psychické trauma. Jsem presvedcen, ze zvlaste mnoho tech rodicu, kteří celé toto prožívají hodně citově a na kterych je provedena křivda, že jsou obětí rakoviny a taková léčba at uspesna ci neuspesna je hodne draha zalezitost - myslím, že v teto oblasti bychom se dostali minimálně opet na podobnou částku.
[X]XXX: Ono když skoro 70 % lidí není ochotno překonat problémy ...viz i anketa tady...