Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Sara: tak jsem se ze zvedavosti po dlouhe dobe podivala, a ticketstream hlasi poslednich 5 listku :D
[X]Tárí Le Fay: Kdo měl taky tak štědrého Ježíška jako já a bude v březnu v Kongresáku? :D
[X]Sára: kdo nekoupil líštešek tak šup šup
zbývá jich posledních 50 :D m/
[X]Michal_Ostrava: Tak děcka pěkné svátky.
[X]Sára: ticketstream tvrdí, že na Březnový koncert zbývá necelých 500 lístků :)
[X]Michal_Ostrava: Jamie máš recht,solovky ji jdou jako málo komu,plus třeba kytara a nemá to chybu.Co my víme možná třeba někdy.
[X]Adelle: Btw. na youtube je imperfection rock version, a to se mi libi skoro vic nez original :)
[X]Adelle: Me se inperfection libi, ale nejak se mi nehodi na to album....a k synthesis...myslela jsem ze ty skladby budou trochu vic predelane, ale pro me jsou moc podobne originalum, jen proste vypustili kytary...ale uvidime jak bude album znit, kazdopadne na koncert se tesim moc a mam radost ze snad zazni i speak to me :)
[X]Jamie: Kdyby Amy vydala Imperfection jako sólo s klavírem, myslím že bych neměl absolutně žádnou výtku, protože už jen ta samotná ukázka je krásná.
[X]Jamie: Bea-Mall: Já právě vůbec tu elektroniku nemusím, nějak mi to stále do těch písniček u Amy nejde, ale třeba do toho potřebuju jen dozrát, netuším. Myslím že textově je to dobré, jednotlivé sloky jsou fajn, ale ten refrén a most mi taky tak trochu přijde, že je to tam násilím narvané, aby to melodicky ladilo jako celek. Ale musím říct že i tu novou Bring me to life jsem čekal víc orchestrální, stejně tak novou Lacrymosu u které mám až pocit, že hlasově je to nahráno opravdu zle, původní perfektní.
[X]Bea-Mall: Jamie: no... já z imperfection zas mám dojem jako kdyby to byly v rámci psaní 2 nápady na 2 různé písničky sešité dohromady.. ten text spolu v jednotlivých slokách a refrénu a bridgi tak jako úplně moc nesouvisí- jako jochápu co se tím asi Amy snaží říct, lidi ne(sebe)vražděte se... líbí se mi začátek- nevadí mi ani ten text celkově.. ale čekala jsem jako silnější ten nástup toho orchestru u refrénu... Nevadí mi ta elektronika ve slokách, piáno mi tam taky sedí. Ale něco tomu chybí, nevím co
[X]Jamie: Se všemi souhlasím. Pokud můžu dodat, mně se celý ten song Imperfection nějak nezdá. Textově to sice hloubku má, ale to všechno co dali do té písničky, je pro mně nepochopitelné. Když jsem slyšel samostatně zpívat a hrát Amy Imperfection, teprve tehdy mě ten song zaujal. Ale bojím se že taková verze se asi neobjeví... viz začátek https://www.instagram.com/p/BZq_6SphVIv/?taken-by=evanescenceofficial
[X]Bea-Mall: A klip k Imperfection... no.. Ten černobílej "look" jsem nepobrala, .. a asi tam s tím intrem a tak byl jako pokus i o myšlenku,.. ale nějak se ztratila ve spoooustě záběrů na Amy jak stojí a zpívá.. Myslela jsem že tam bude víc band members ve vodě...nebo nějak dořešenej ten storyline.. A trošku mě mate/děsí ta trnová koruna co má ta malá holčina na hlavě..
[X]Bea-Mall: Michal Ostrava: Nejsem první nespokojená. Uff.. konečně to někdo řekl :D Já jsem asi čekala něco jinýho no... čekala jsem tam víc tý elektroniky, hlasitější orchestr... z toho co jsem zatím slyšela z YT videí.. je to celý takový pomalý, hudební podklad je uhlazenej, aby jediný co vyčnívá byl Amyin hlas... čekala jsem to víc dramatický, víc šokující.. takový The Open Door ochuzený o tu gotic-temnost, která by se nahradila Synťákem a počítačem atd...Doufám že studiovka bude "líp namixovaná"
[X]Michal_Ostrava: Klip je strašný co si budem povídat.
Co je horší a prosím a nelynčujte mě,mi se nelíbí celé to album synthesis.
Mám rád ty písničky ale už se to opakuje až moc.
Chce to něco nového a to fakt moc.

Vše V Jednom.cz