Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]Zdenicek: Obed u Homolky na vybornou, jen lituju ty, co po nas zustali uklizet
[X]Jitulinda: Taky jsme byli na DO u Evči a supeeeeeeeeeeeeeeeer :) Všechno na 1*. Společnost, jídlo, atmosféra :) Těším se na další DO-
[X]PLenka: Dnešní Pražský dobrooběd u Evy byl famózní. Vloudila jsem se na poslední chvíli jako náhradník a stálo to za to! Hostitelka milá, hosté milí, byt úžasný. Salát s kozím sýrem mňam, lišková omáčka mňam. Opakováááát! Těším se na fotky!
[X]Vrtina: My jsme byli u Lydushe taky nadšení, ještě dlouho budeme s klukama mít o čem povídat! Díky!
[X]Ropuška: Aromasvačina u Lydushe byla super, děti byly úplně úžasné (maminky samozřejmě taky), odjížděli jsme neradi a pozitivně naladěni na dlouho dopředusmajlík 1
[X]Gejby: Dobrooběd u Missorky v úžasném prostředí se skvělým jídlem, to che opakovaáááááát smajlík 2smajlík 2smajlík 2 . Super
[X]Zdenicek: Obed u Klarkas taky super, jidlo vyborne, deti se zabavily a neporvaly :), my jsme kecaly, jako kdybysme se znaly odjakziva a nebylo poznat, ze se nezname a to ani virtualne.
[X]Hamina: Teda hodnotit svuj vlastni obed nebudu,vlastni byl jen na pul. Perkelt varil muz.
Ale to odpoledne bylo bajecne, skoda jen, ze tak kratke. Tolik veci bylo na probirani. Mela jsem z toho hrozny strach, ale nakonec bajecny pocit. Cele to odpoledne me proste hodne dalo. A jsem rada, ze cela sestava co byla u nas se i s dalsimi sejde v lednu ve Vranovicich.
Byl to fakt dobry napad.Asi bychom se jinak vubec nepoznaly.
smajlík 1
[X]Jitulinda: Dnešní Dobrooběd na Litioměřisku u Missorky byl naprosto SUPEEEEEEER!!! Díky Miss za výborný oběd a skvělé rodinné prostředí a všem zúčastněným za skvělou přátelskou atmosféru :) Díky, díky, díky :)
[X]MaggieMae: U Abii jsem si báječně pochutnala, popovídala a děti se dokonale vyřádily!
[X]Blanka: Dobrooběd u Haminy byl naprosto skvělý, a to já moc nemusím papriku :) Ale holky byly moc fajn, děti byly moc fajn, akorát čas jaksi rychle utekl.
Hamině patří můj obrovský dík.
[X]Karoli: Dobrooběd u Frndulky byl jedním slovem báječný! Přijely jsme po dvanácté a odjížděly jen neradypo šesté. Báječně jsme se najedly, úžasně si popovídaly a poznaly spoustu fajn ženskejch a jednoho supr tátu :-) Ráda si zopakuji, pokud bude možnost! Karolína a Háťa
[X]PLenka: Dobrooběd v http://www.detsky-koutek-chobotnicka.cz na Dobříši byl super!!! Díky Hromi za ty kopce jídla. Skvěle jsem si pokecala, děti si báječně pohrály. Jsem nadšená.
[X]PLenka: Cituji z FB: Petra Mazancová vyhlašuje dobročinné BC obědy za nápad roku!!! Právě jsem se vrátila z neskutečně příjemného odpoledne v extra milé společnosti, děti byly úžasné, byt zdemolovaný jen částečně. Penízky vybrány... Holky, díky, moc jsem si to užila!
30 říjen v 20:19
[X]Hromi: Dneska jsem si prožila svůj první dobrooběd na Dobříši. A budu z toho žít hodně dlouho... Bylo to prostě... můj syn by řekl "epesní"smajlík 19
[X]Plenka: Dobrooběd v Nespekách u Jitulindy hodnotím na 1! Jídlo super, pohodový pokec, uvolněná atmosféra, mé děti zabavené, spokojené, já napapaná, spokojená. Prostě pohodička :-) Tak nějak jsem si to představovala. Díky :-)

Vše V Jednom.cz