Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Přidat zprávu
[X]MŠ Pohádka: Dobrý den, bohužel je již po zápise na nový školní rok, rozhodnutí o přijetí byla vydána a aktuálně jsou od září 2019 všechna místa v MŠ obsazena. Prosím, ozvěte se na tel. 774 744 849, kde Vám podám více informací. Za MŠ s přáním hezkého dne Jitka Andrlová.
[X]eliaskova@post.: Dobrý den, paní ředitelko,

mám na Vás prosbu. Před pěti lety jsem se odstěhovala z Mělníka do Českého Krumlova. Nyní bych se chtěla opět vrátit do svého rodného města i teď se svým pětiletým synem. Ráda bych se zeptala zda je nějaká šance umístit k Vám mého syna od září 2019, bude to předškolák.

Děkuji předem za Vaší odpověď a přeji krásné léto.

S pozdravem, Jana Eliášková.
[X]MŠ Pohádka: Dobrý den, Vaše pochvala nás moc těší. Děkujemesmajlík 1
[X]Jaroslav Pouste: Trošku opožděně, ale vrátil bych se ke Dnu otevřených dveří ve školce na Slovanech. Samozřejmě jsme byli i v dalších školkách na Mělníku, u nemocnice apod. Nevím, jak sesterská školka ve Sportovní, ale na Slovanech jsme byli unešeni. Nejen co se týče "velikosti" jednotlivých tříd, ale hlavně i přístupem. A největší bod navíc za ochutnávku pomazánek a za jejich recepty. Zatím jsem zkusil jen šunkovou pěnu a budapešťskou pomazanánku :) Jsou super, moc děkujeme. Rodina Pousteckých smajlík 2
[X]MŠ Pohádka: Děkujeme moc za všechna milá slovasmajlík 1. Máme velkou radost, že se ke spokojenosti dětí i rodičů vydařily všechny květnové akce v naší MŠ: bezpečnostně-cyklistická odpolední akce na Dopravním hřišti, předškoláci si užili zajímavý prožitkový program na škole v přírodě a mladší děti se na školní zahradě vyřádily při vodních hrátkách na "Námořnické oslavě Dne dětí". Těšíme se na akce červnovésmajlík 19smajlík 1
[X]Sýkorovi: Rádi bychom poděkovali p. učitelkám za jejich péči o naši Terezku na škole v přírodě. Jmenovitě patří veliké díky p. učitelce Klárce Filipi za její přístup, lásku a péči, kterou "dráčkům" na škole v přírodě věnovalasmajlík 1V neposlední řadě patří díky Vám všem, kdo školku v přírodě připravujete a organizujete stejně jako paní ředitelce za to, že umožní tuto akci pro děti každoročně pořádatsmajlík 1 Upřímně moc děkujeme za krásné zážitky, které si naše Terezka z této akce přivezla.
[X]Imramovských: Velice děkujeme za skvěle připravený program pro děti i rodiče. Bylo to opravdu velice příjemně strávené odpoledne, které nám nezkazilo ani počasí. Opravdu super!
[X]Slezákovicsvišt: Děkujeme za krásnou akci na dopravním hřišti. Bylo to super! smajlík 19
[X]Kubalovic: Děkujeme MŠ Pohádka za nádherné 3 roky, za vždy vstřícný, přátelský a perfektní přístup celého týmu, za skvělou organizaci a informovanost, za zdravý a pestrý jídelníček, za spoustu podnětných akcí, díky kterým se náš rošťák hodně naučil a teď to má snažší v 1.třídě. Nikdy nezapomeneme:-) :-) :-)
[X]MŠ Pohádka: Krásný školní rok 2017/2018 všem dětem i rodičům přejí pracovníci mateřské školy smajlík 1

Vše V Jednom.cz