21. 6. 2021 (Předevčírem, 20.32) - Vše V Jednom.cz

Zjistili jsme, že naše blokace států občas blokuje i povolené uživatele (třeba v Česku). Zatím nevíme proč, ale budeme zjišťovat důvod. Každopádně jsme mezi tím zvládli vytunit nastavení našeho serveru tak, že i když nic neblokujeme, s útokem si poradíme. Takže se omlouváme všem, kteří "spadli" do náhodné blokace. Už neblokujeme nic. Důvod problému ale budeme zjišťovat, kdyby se útočník rozhodl zesílit útok.

18. 6. 2021 (18. 6. 2021 22.25) - Vše V Jednom.cz

Před chvílí (v pátek večer) na nás začal další dost brutální útok. Realizován je úplně jinak než dřívější útoky. Tentokrát to vypadá na nějakou hacknutou proxy v Brazílii a ve spoustě dalších zemí. Hned jsme celou situaci omrkli. I tentokrát útoku úspěšně čelíme. Pár minut byl výpadek, ale už vše funguje.Aktualizace: dnes ráno (v sobotu) se útok rozjel mnohem víc. Náš web byl hodně zpomalený nebo nedostupný. Tak jsme k tomu na chvíli sedli a povolili přístupy jen Česka, Slovenska, Polska (i odtam ale proudí útoky) a Rakouska. Možná povolíme i zbytek Evropy.Odpoledne povoleny tyto země: Británie, Itálie, Španělsko, Německo, Francie, Nizozemsko, Finsko, Irsko (nejdřív jsme omylem povolili Írán, což nás opět přetížilo), Dánsko, Švédsko a Portugalsko.Aktualizace v neděli: povoleno Chorvatsko, Maďarsko, Řecko a Slovinsko. Východní státy mají obvykle častěji vše hacknuté, tak je povolujeme postupně.

Tohle řekl premiér

Generátor všem velmi dobře známých vět.

10. 6. 2021 (10. 6. 2021 22.31) - Vše V Jednom.cz

Dnes večer se do nás dost brutálně pustil nějaký robot, který vkládal do spousty služeb divné příspěvky. Shodou okolností jsme si toho všimli - a hned jsme začali služby ladit. Například pokud je u nějaké otázky Dotazníku víc položek na výběr, je nově nutné (a je to i logické), aby byla odeslaná některá z nich (bylo v plánu to udělat, ale nebyla motivace). Robot posílal všechno možné, takže nám pomohl službu odladit tak, abyste nebyli zaspamovaní nesmysly - což jsme dočasně byli, protože odpovědi v Dotazníku chodí na email.

9. 6. 2021 (9. 6. 2021 10.12) - Vše V Jednom.cz

Nějakým omylem se mohlo občas stát, že jsme někomu vymazali vzhled Knihy návštěv. Řešením by mělo být znovu uložit nastavení dané služby. CSS (vzhled) se tím znovu vygeneruje. Tak to zkuste.Do TV programu jsme přidali televizi Prima STAR, která začne vysílat příští týden. Program stahujeme z DVB-T.

1. 6. 2021 (1. 6. 2021 20.56) - Vše V Jednom.cz

Dnes proběhlo poslední velké mazání neaktivních účtů a služeb v nich. Šlo o účty neaktivní více než 5 let. Pokud byste rádi něco obnovili, tak nám to co nejdřív napište. Nezapomeňte připojit informaci, jakou službu konkrétně chcete obnovit.
RSS Online čtečka od Vsevjednom.cz