Nick:
Heslo:

edit[X]30. 1. 2019 20.44 - full:

Startuje semifinále!


Pojďme na to, není na co čekat, v sekci "Aktuální kolo" můžete stahovat semifinálové kolo. Složení semifinálových dvojic ⬇⬇⬇

edit[X]30. 1. 2019 18.06 - full:

Čtvrtfinále vyhodnoceno!


edit[X]23. 1. 2019 19.44 - full:

Známe výsledky osmifinále play-off! Zároveň startuje čtvrtfinále 16. sezóny.


Jak dopadlo osmifinále? Výsledky zde


A rovnou se můžeme pustit do čtvrtfinálových soubojů, jednotlivé složení dvojic zde


Aktuální kolo stahujte tradičně v sekci "Aktuální kolo".

edit[X]15. 1. 2019 21.33 - full:

Startuje osmifinále 16. sezóny!


Máme zde výsledky předkola play off ⬇⬇⬇


Z tohoto nám vyplynuly osmifinálové dvojice ⬇⬇⬇


Soutěžní kolo stahujte, tradičně, v sekci "Aktuální kolo". Uzávěrka příští úterý v 16. hodin.edit[X]10. 1. 2019 20.42 - full:

Pojďme na to!


Po cca. půl roční přestávce navážeme tam, kde jsme skončili... ale přece jenom změna - místo 1. kola play off jdeme na předkolo!K předkolu - na odehrání savu (dvou sezón) máte málo času (do neděle), ale věřím, že se to zmáknout dá.


Pravidla jsou pro předkolo následující:

    1. sestaví se tabulka výsledků předkola; jak již zmíněno, postup do play off si zajistí 14 hráčů;

    2. pokud hráč, který hrál v základní části, bude mimo toto pořadí (např. na 20. místě), bude i tak mít postup jistý (jde o to, zjistit, zda má zájem hrát play off);

    3. pokud tento hráč překolo neodehraje, nebude moci odehrát ani play off a místo něho postoupí někdo jiný (nejlepší z "ostatních").

    4. na závěr - pokud tedy předkolo neodehraje ani jeden z hráčů, kteří si zajistili postup ze základní části, postoupilo by do play off 14 nejlepších "ostatních" hráčů z předkola (ostatní hráči = hráči, kteří neodehráli zákl. část)


edit[X]2. 9. 2018 20.18 - full:

Poslední kolo základní části je tu!
V savu "A" na vás čeká česká fotbalová liga, konkrétně Dukla Praha. Tento save je vytvořen z návrhu Lukáš Vyterna, kterému tímto děkuji. Save je inspirován českými fotbalovýmik legendami, které se v plné síle (trochu pohádkově) vrací do české ligy! S tím samozřejmě souvisí i bonusový úkol v bodování.
V savu "B" se opět vracíme do Itálie, minule to byl Inter, nyní to je jeho městský rival AC. Zde zpracoval návrh Roman Kopal, kterému také děkuji. Také v savu B vás čeká bonusový úkol. A pozor - nelekejte se , začínáte až v 11. sezóně!edit[X]9. 8. 2018 21.07 - full:Pojďme na to, ke stažení předposlední kolo základní části!

7. kolo stahujte v sekci "Aktuální kolo".V savu "A" na vás čeká Itálie (ne Romane, fakt to není AC), konkrétně mise v Interu Milán. Zde doporučuji pozorně pročíst bodování, jsou zde zajímavé úkoly, jejichž podrobnější vysvětlení se vám jistě dostane na Facebooku od autora - Petr Nový, který navrhl save a vytvořil i tohle speciální bodování! (Y)V savu "B" se dostáváte do Anglie, konkrétně do Derby County, kde chtějí odehrát svou poslední sezóny legendy Chelsea. S tím samozřejmě souvisí i úkoly v bodování. Autorem návrhu je Johny Wick, kterému tímto děkuji! 
edit[X]7. 7. 2018 10.20 - full:

6. kolo je tu!


Pojďme již na 6. kolo základní části. Na co se můžete těšit?
edit[X]11. 6. 2018 15.14 - full:

5. soutěžní kolo!


A je to tady, další soutěžní kolo základní části! V sekci "Aktuální kolo" stahujte aktuální kolo, vybral jsem tentokrát dva návrhy od jednoho hráče - Lukáš Vyterna, kterému tímto děkuji.  A co nás čeká?Stahujte a hrajte, uzávěrka je v sobotu 30. června!

edit[X]14. 5. 2018 18.57 - full:

4. soutěžní kolo!


Pojďme na to, v sekci "Aktuální kolo" máte ke stažení již čtvrté kolo základní části! Na FB jste napsali nějaké návrhy na kolo, tak jsem z toho dva vybral a zde jsou savy:Stahujte a hrajte, uzávěrka je v sobotu 6. června!edit[X]22. 4. 2018 22.24 - full:

Startuje 3. kolo!


V sekci "Akutální kolo" stahujte nové soutěžní kolo - v savu "A" vás čeká mise u italského Juventusu, který prožil své Déjà vu, když se opět nachází ve 2. italské lize... kádr doznal změn, nicméně vedení se pokusilo nijak výrazně tým neoslabit, v týmu skončil zástup zkušených borců a velkých hvězd, přesto se i tak jedná o slušný kádr. Navíc je Juventus čerstvým vítězem LM, takže na kontě je i slušný balík! Zde máš jasný úkol - okamžitý postup a úspěch v LM (alespoň čtvrtfinále).


V savu "B" zaítáte na Balkán, konkrétní do bulharské Sofie. Nikoliv ale do týmu Levski nebo CSKA, ale do podceňované Slavie. Tu se budete snažit dostat na městský vrchol - více v bodování!edit[X]1. 4. 2018 20.17 - full:

1. kolo 16. sezóny za námi, startuje 2. kolo!


Pokud jste propásli první kolo nové sezóny, nevadí. Máme tu 2. kolo základní části. V ní vás čeká mise u B týmu Utrechtu v savu A a poté v Hamburku v savu B, kde budete usilovat o co největší počet Japonců v týmu. Více v bodováních u jednotlivých savů, které stáhnete tradičně v sekci "Aktuální kolo". edit[X]15. 1. 2018 8.46 - full:

Finále 15. sezóny vyhodnoceno
Známe vítěze!Velká gratulace na Slovensko legenda legend, kdysi vystupující pod přezdívkou RK, nyní již několik let hrající jako Basten9, opět vítězem turnaje! Neskutečné! Gratulace i k druhému místu Veninhovi, skvělý výkon.  


Fotka uživatele Martin Dvořák.


Soutěžní savy obou finalistů opět ke stažení zde. Heslo: fulledit[X]9. 1. 2018 8.23 - full:

Je tu FINÁLE 15. SEZONY!


Finálová dvojice Uzávěrka posunuta na neděli 14. ledna do 15 hodin. edit[X]8. 1. 2018 10.53 - full:

Semifinále vyhodnoceno, navečer startuje finále!


Výsledky semifinále Soutěžní savy, vyplněné bodování a výpisy kariér všech semifinalistů stahujte zde. Heslo: full

 

edit[X]31. 12. 2017 17.01 - full:

Čtvrtfinále vyhodnoceno, startuje semifinále play-off!


Výsledky čtvrtfinále Soutěžní savy, vyplněné bodování a výpisy kariér stahujte zde. Heslo: full


Stažení aktuálního soutěžního kola v sekci "Aktuální kolo", složení semifinálových dvojic 

edit[X]25. 12. 2017 9.32 - full:

Osmifinále vyhodnoceno, startuje čtvrtfinále play-off!


Výsledky osmifinále Stažení aktuálního soutěžního kola v sekci "Aktuální kolo", složení čtvrtfinálových dvojic 

edit[X]17. 12. 2017 19.48 - full:

Startuje play-off / 1. kolo TPO


Přeskočíme All Star Game a jdeme rovnou na play-off! Do osmifinále postoupili hráči na 4. až 15. místě konečného pořadí po základní části (třetí BALDA se účasti v play-off vzdal). První dva borci mají zajištěný přímý postup do čtvrtfinále.
Pro ty, kteří si chtějí zahrát i při play-off, slouží aktuální save také - mohou se zapojit do Turnaje pro ostatní (zkráceně TPO).
Jen připomínám - soutěžní save se hraje na dvě sezóny, je bez jakéhokoliv bonusového úkolu a čas na odehrání je cca. týden, přesněji 23. 12. o půlnoci!
Stažení aktuálního soutěžního kola v sekci "Aktuální kolo", složení osmifinálových dvojic


edit[X]19. 11. 2017 19.59 - full:

Poslední kolo základní části je tu!


V sekci "Aktuální kolo" máte ke stažení 8. kolo základní části 15. sezóny full cupu. V savu "A" vás čeká těžká práce v druholigovém dánském Nyköbingu, kterým jste vzali za vděk po neúspěšné sezóně v Midtjyllandu. V tomto savu můžete přestupovat jakkoliv a kamkoliv, s jediný cílem - opět získat ligový titul! V savu "B" budete oživovat slavný anglický Blackburn, k čemuž vám pomůže vydatná finanční injekce.


V obou savech máte bonusové úkoly, pročtěte pozorně bodování a bojujte!edit[X]1. 10. 2017 17.28 - full:

7. kolo základní části ke stažení


V sekci "Aktuální kolo" máte nové soutěžní kolo, které vás tentokrát pošle do Argentiny a do Anglie. V savu "A" budete muset přestoupit po každé sezóně jinam a navíc přivést do nového týmu konkrétního hráče z Boca Juniors - více v příloženém bodování. V savu "B" hrajete za Tottenham a je to tentokrát bez bonusových úkolů, tak hrajte, jak nejlépe umíte! edit[X]3. 9. 2017 21.08 - full:

Pojďme na to, 6. kolo ke stažení!


V sekci "Aktuální kolo" stahuje nové soutěžní kolo. V savu "A" na vás čeká výlet do budoucnosti, ve 14. sezóně totiž nastupuje na pozici manažera v islandském Valuru, který se mezitím stal jedním z nejlepších mužstev Evropy! Tomu také odpovídají bonusové úkoly. Za poskytnutí savu a nápad na bonusový úkol poděkování Karlu Pípovi (Petru Novému)!
V savu "B" zavítáme do autorova oblíbeného Skotska - Hardboy (Jan Máca) navrhl štaci za druholigový Ayr UTD s cílem postoupit. Není to ovšem nakonec jen o postupu, jak jste již zvyklí, více info v přiloženém bodování.edit[X]14. 8. 2017 20.46 - full:

5. kolo základní části ke stažení


V sekci "Aktuální kolo" máte nové soutěžní kolo, které vás tentokrát pošle do Belgie a do Polska. Více v příloženém bodování.edit[X]25. 7. 2017 21.47 - full:

4. kolo ke stažení


I v době dovolených a prázdnin náš turnaj jede na plné obrátky! V sekci "Aktuální kolo" máte ke stažení nové soutěžní kolo, v němž tentokrát nastupujete do nelehké pozice manažera nejslabšího týmu CSM, ovšem se slušným balíkem peněz a je jen na vás, kam dokráčíte. V savu "B" si na své přijdou milovníci italské kopané a zvláště slavného milánského AC, posíleného AC, které má znovu za cíl útočit na nejvyšší mety! Díky za námět KOPO. edit[X]5. 7. 2017 10.26 - full:

3. kolo ke stažení


V sekci "Aktuální kolo" je ke stažení nové soutěžní kolo, které je inspirované horkým přestupovým létem v české nejvyšší fotbalové soutěži! V obou savech vás tak čeká mise u Slavie a také u Sparty, samozřejmě nechybí ani věhlasné posily. Nezapomeňte na bonusové úkoly.edit[X]10. 6. 2017 19.20 - full:

2. kolo ke stažení


V sekci "Aktuální kolo" máte ke stažení nové soutěžní kolo! Vyhodnocení toho prvního proběhne v nejbližší době.  
Jen připománám - život z tohoto webu se přesunul na Facebook → https://www.facebook.com/groups/112691688753792/edit[X]21. 5. 2017 11.17 - full:

Startuje nová sezóna!


Právě dnes, po několikaměsíční odmlce, začíná další sezóna našeho turnaje! Stahujte první kolo v sekci "Aktuální kolo"edit[X]27. 10. 2016 9.44 - full:

Mezisezónní save


Než odstartuje nová, již 15. sezóna, máme zde mezisezónní save!


Aktivita se pomalu z tohoto webu přesouvá na naší FB skupinu, kde najdete i výsledky a další věci k turnaji. 
Bodování k mezisezónnímu savu stahujte zde, save pak zde.
 

edit[X]21. 8. 2016 23.36 - full:

Známe vítěze!


V sekci "Výsledky/play-off" je výsledek finále play-off 14. sezóny, která tímto končí. Vítězi patří velká gratulace, totéž i poraženému finalistovi a nepochybně i všem hráčům, kteří do průběhu této sezóny zasáhli! 
 

edit[X]8. 8. 2016 9.59 - full:

All Star Game XIV. vyhodnoceno


Startuje finále play-off 14. sezóny


V sekci "Výsledky/All Star Game" je vyhodnocený pravidelný souboj zástupců Česka a Slovenska v rámci full cupu. Letos doplatili borci ze Slovenska na nízkou účast, kdy se českému týmu započítal zisk pěti hráčů, což v součtu dalo víc bodů, než kolik nasbírala slovenská trojka. I proto tak dosáhlo Česko na třetí bod a v rámci historické bilance snížilo náskok Slovenska na rozdíl čtyř bodů - 3:7! Individuálním vítězem se stává Basten9!


Pro Bastena9 a Lácu to byl zároveň další test  před právě startujicím finále! Jedno je jasné, Láca bude muset přidat, chce-li ohrozit neochvějné postavení legendárního borce ze Slovenska!
 

edit[X]29. 7. 2016 17.39 - full:

Startuje All Star Game XIV.


Ještě předtím, než si to dva nejlepší borci Basten9 a Láca rozdají o titul, čeká nás měření sil Čechů a Slováků v tradičním All Star Game. Není to nic složitého, zapojit se může úplně každý, jen stačí v bodování, vedle nicku, vyplnit, koho reprezentujete, jestli CZ nebo SK.


Hraje se tradičně na dvě sezóny, čas na odehrání je týden, tak bojujte! Ještě dodám, že v historické bilanci vedou jasně borci ze Slovenska.Přidat zprávu | RSS

Vse V Jednom.cz