Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:

Vyhlídka Horník na Stráži u Rokytnice nad JizerouJméno: *
E-mail:
Vzkaz: *
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici šestset padesát tři:

Josef - 21. 4. 2022 10.52 - Odpovědět ✖️

Proč bylo třeba zhyzdit krásné přírodní skalní výchozy? Původní výhled ze skal to nijak nezměnilo, nutné stavební úpravy samozřejmě skály poškodily. Možná by bylo pěkné postavit k tomu z Rokytnice třeba nějakou architektonicky zajímavou lanovku. To by byla návštěvnost!


Jaroslav Karásek - 22. 2. 2022 16.47 - Odpovědět ✖️

Konečně má Rokytnice něco zase zajímavého a krásného. Sice se chůzí s holí k rozhledně a na rozhlednu mírně unavím, ale stojí to za to. Jen tak dál. Bez turistů by byla Rokytnice 0.


Honza P. - 17. 1. 2022 18.18 - Odpovědět ✖️

Krasna architektura, doporucuji se podivat, zejmena na vychod/ zapad slunce. Skarohlidi kteri nikdy nic poradneho nevybudovali to budou kritizovat vzdycky a strasne vykrikovat kdo se zas napakoval - nenechte se odradit.

Cesty mezi jednotlivymi vyhlidkami tam jsou a jelikoz to neni v nejprisnejsi zone narodniho parku, tak se asi budete divit, ale je mozne chodit kdekoli po lese. Nebo na houbach chodite take jen po cestach;-)


Eliašová - 17. 1. 2022 17.50 - Odpovědět ✖️

Nejde mi na rozum kdo to schvalil za stavbu,co dělali ochranáři přírody.Asi se dívali jinam když nezasáhli nebo je v tom něco jiného.Kolik to stálo nás daňové poplatniky a kdo stoho nejvíc profitoval.


Martin V. - 14. 10. 2021 19.05 - Odpovědět ✖️

Problém celého projektu tkví v tom, že nebyly dořešeny cesty k jednotlivým objektům a mezi nimi. Takže lidi, se kterými se samozřejmě po otevření "roztrhl pytel", chodí všude možně i nemožně a podle toho to tam vypadá. Čili pokud ještě někdo touží po tom, zxurvit si obecní les, zde má skvělý návod... :-/