login
Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:

Tohle řekl premiér

Generátor všem velmi dobře známých vět.
https://slova.vsevjednom.cz/ab/10/ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
Jméno: *
E-mail:
Web:
Vzkaz: *
😁 😂 😃 😅 😆 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😒 😓 😔 😖 😘 😚 😜 🥳 🦠
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici dvěstě dvacet osm:

Zdenda - 23. 6. 2020 21.48 - Odpovědět X

Je mi 15 a chtěl bych také sklípkana. Mohl by jste mi nějakého doporučit?


Admin - 24. 6. 2020 10.36 X

1). Je ti 15 let, doporučuji souhlas rodičů, Toto zvířátko dokáže fakt bolestivě kousnout a nebo vyvolat alergické reakce.
2). Pavouk není hračka abys ho bral na ruku, nevíš co udělá, když nevíš jak ho vzít na ruku.
3). Pro začátečníky všechny rody Brachypelma, Grammostola, Aphonopelma, Avicularia, toto jsou asi nejkrásnější sklípkami, klidné, nekoušou, když se bojí utečou, koušou jako poslední možnost (nejprveve budou útočníka zastrašovat obranným postojem a potom kousnou)... Tyto rody jsou toxicky nevýznamné, síla jejich jedu není o moc silnější jak bodnutí včelou. Avšak zakousnutí do masa není zrovna příjemné, je 10x bolestivejší jak píchnutí vosou... Jeho jed člověka zabít nedokáže. Možná nějakého starého, chorobama prolezlého, který užívá spoustu léků, by zabít mohl. Ale Jsou však mírumilovní. Ale jsou i jiní druhy, kteří jsou agresivnější, hyperaktivní, nenažrané, třeba rody Lasiodora, Theraphosa...
4).Existují však jiné VELMI NEBEZPEČNÉ druhy, které jsou toxicky významné (jejich jed je velmi silný, avšak někdy smrtící), nebo způsobí trvalé zdravotní následky a tyto druhy bych začátečníkům VŮBEC NEDOPORUČOVAL, protože jsou velmi agresivní a bez varování koušou!!! Jsou to např. rody Harpactira, Chilobrachys, Haplopelma.