login
Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:

Tohle řekl premiér

Generátor všem velmi dobře známých vět.
https://slova.vsevjednom.cz/ab/10/ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Návštěvní kniha neoficiálních stránek Lipnice n.S.Jméno: *
E-mail:
Web:
Vzkaz: *
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici osmset dvacet čtyři:

M. - 19. 10. 2020 19.04 - Odpovědět X

Měšťan? Buran!


Ing.Ladislav Horký st. - 18. 10. 2020 5.02 - Odpovědět X

Zdravím,
ten pan " Měšťan" působí ad "primo-secundo y tertio" jako blbec. Už by mohl mít odvahu se podepsat.
To je můj názor.
Ing.Ladislav Horký st.


Věřící - 15. 10. 2020 19.59 - Odpovědět X

Pro ty, kteří nevědí, nechtějí vědět, nebo jsou pouze hloupí. A hlavně pro lipnického ,,Měšťana", který tak hulvátsky a neomaleně napadl osvícení věže kostela. Nasvícení kostelů a jejich věží je součástí mezinárodní iniciativy tzv. červené středy - připomínka všech lidí pronásledovaných pro víru (!!!!!!!!!) a zároveň připomenutí všech mučedníků. Letos připadá na 25.listopad , ale svítit se bude po celém světě neustále kvůli těžké situaci s pandemií. Pro Lipnici má i další simboliku - připomenutí mučedníka faráře Havelky, brutálně umučeného gestapem. To, že si z toho děláte legraci pane Měšťan pouze ukazuje stav věci a vaši ubohost. Bůh žehnej všem dobrým.


Měsťan - 17. 10. 2020 12.07 X

Primo: Ani jsem si z toho nedělal srandu, ani jsem nebyl neomalený nebo hulvátský. Vím že každý druhý věřící je velmi citlivý na takové věci, ale já sám jsem také křesťan, třebaže ne katolík, a myslím že jsem se vyjadřoval adekvátně.

Secundo: Opravdu jsem nevěděl o červené středě, ale to mi opravdu nemůžete zazlívat, vsadím se s vámi že to neví 95% populace této země. Navíc to je až 25.11., což je ještě daleko. Rozhodně jsem si nedělal legraci z Havelkova odkazu, takže si laskavě tato obvinění nechte pro sebe, pouze připomenu že zemřel někdy na jaře, ne na podzim. To co je směšné je fakt, že je osvícen právě ten bod, který teď některé lidi na Lipnici štve. Pan farář očividně rád provokuje. Ta zvonice je prázdná a působí to opravdu hloupě. Jak se píše na www.cirkev.cz, nasvítit se mohlo kde co... třeba fara, která by se svým růžovým interiérem docela ladila s červeným světlem. Ale ne, to by bylo příliš jednoduché. Také je velmi zajímavé, že se to děje až tuto červenou středu. Nezaznamenal jsem ji minulý rok když se v Čechách odehrála poprvé. A vůbec nikde, a to jsem prošel hodně materiálu, abyste mě tady pak znovu zbytečně neosočoval, nikde se nepíše o tom, že se svítí stále kvůli Covidu. Nevymyslel si to pan farář náhodou? Nebylo by to poprvé kdy oklamal svoje ovečky.

Tertio: Čím víc vykřičníků, tím větší pravda!!!!!!!!!!!!!!!!! (taky pozor na sYmboliku ;)

Quarto: Bůh žehnej všem.


Ing.Ladislav Horký st. - 15. 10. 2020 16.44 - Odpovědět X

Zdravím,
já se pod všechny své příspěvky vždy podepisuji. To měnit nebudu.
Když píšu ne neofic. stránky p.Ročka , tak vím proč. Nedostal jsem totiž na žádný můj návrh za strany obce odpověď. O vedení kroniky jsem přestal mít zájem , dokonce daleko dřív, než to Hanzlík vymyslel. (Jde to i jinak.).
Vážím si názorů, které vznikají.
Egoistou jsem nikdy nepotřeboval být.
Vždycky za mnou byla práce a výsledky.
Vydával jsem " Jindřichovy listy " z vězení , protože jsem na to měl licenci. Bláhová zajistila, že jsem jí v srpnu 2018 ztratil.
Neznamená to však, že bych nedokázal říct jiným způsobem , co si myslím.
Jsem rád, že je hodně obyvatel, kteří vidí " že se nic neděje" a odpovědným je Horký
Je to žabařina takhle to omílat.
Korupci, která se hledala nikdo nenašel.
Nebyla. Byly jen výsledky.
Ing. Ladislav Horký st.


Ing.Ladislav Horký st. - 15. 10. 2020 7.23 - Odpovědět X

Dobrý den,
nepotřebuji se vracet 12 let zpět k bláhovému rozhodnutí podat oznámení.
Jen řeknu , že jsem byl určený v procesu být potrestán, to dokonce za každou cenu . Na stavby, které jsem připravoval jsem získal bez pomoci dalších subjektů finance, stavby jsem motivoval a také dozoroval, včetně závěrečných vyhodnocení. Měl jsem plat 13,5 tis. měsíčně. Práci jsem odvedl. Já se nemám za co stydět.
Přešlapy byly , to jsem přiznal , ale rozhodně to nebylo na zavření.
Dík Bláhovi a Hanzlíkovi mám neřešitelné exekuce do konce života .Obec se jim podařilo zakonzervovat na 20 let.
Projekty na další výstavbu domů zastavili, o kanalizaci se bude povídat. Připravovat do voleb se bude hasičská zbrojnice. Nevidím to jako šťastné řešení.
Obyvatelé " U Hradeb " budou zřejmě jezdit mnoho let po vymletém štěrku. Je to smutné, protože tam jsou všechny podzemní sítě zhotoveny.
Ing.Ladislav Horký st.


Pozorovatel - 14. 10. 2020 20.01 - Odpovědět X

nejen pro Měšťana
Pane měšťan, ten spolek sedmdesátníků Vám musí pěkně ležet v žaludku. Jak si jinak vyložit Váš tupý arogantní výlev. Ten spolek dělá alespoň něco pro obyvatele města a školu. Není mi také jasné, co rozumíte pod pojmem úřad – snad ne tu historickou budovu. Nebo snad vrchnost, která v ní sídlí? To žijeme v nějaké totalitě?


Názor - 12. 10. 2020 15.34 - Odpovědět X

Chcete snad říct, že ty desítky milionů které sem Horký dostal a za které se postavil dům pro seniory, náměstí, škola atd.atd., byly z nelegálních zdrojů - to snad tedy ne!!!!


Měsťan - 12. 10. 2020 18.28 X

Nic takového jsem neřekl, pane Horký. Nicméně fakt, že jste si na mnoha projektech ulil do vlastní kapsy je soudem potvrzené. Falšování podpisů, dokonce celých smluv...to vám tehdy šlo dobře, než se na to přišlo, což?


Měsťan - 12. 10. 2020 18.40 X

Nelegální nebyly zdroje, to jsem řekl samozřejmě špatně. Nakládání s nimi, to byla jiná