Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:

Míra Bouda - 26. 5. 2021 12.07

Zdravím.
Oznamuji termíny prak.soutěží.
26.6 Březová ( MČR venku v Amfiteátru MFC prez.10.00 )
28.8 Kamenice(MČR venku u restaurace prez. 10.00)
27.11 Březová (sport hala MFC závěr.soutěž MČR)prez 10.00
26.6 Budou konečně předány poháry za seriál 2020,každý střelec obdrží tradiční triko,pamětní "placku"
(Střelivo vlastní povolená munice,bližší info na mob 724180833.
Praku zdar Míra Bouda.....Jméno: *
Vzkaz: *
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici sto čtyřicet tři:

Tonda Č. - 24. 7. 2021 21.27

Pokud nebude Klatovská soutěž v rámci MST, je možné zveřejnit propozice, co se bude střílet?


Petr Prasklý - 18. 7. 2021 14.47

Dobrý den,
Bude letošní Klatovská soutěž zařazená do MST nebo ne?
V termínech soutěží není označena. Děkuji


Výzva klubům - 9. 7. 2021 15.21

Kamarádi, rád bych tímto vyzval všechny kluby (zejména i ty neoficiální) k větší činnosti a pravidelným tréninkům a vlastnímu setkávání členů i mimo soutěže.

Jak sami víte, v minulosti došlo k úpadku všech klubů, jejich návštěvnosti nebo dostupnosti veřejnosti. Sami jste nyní svědky zvýšení úrovně nových střelců na prakiádách v posledním roce. Což je po velmi dlouhé době pokrok Prakiády kupředu.

Pokud máte alespoň omezené možnosti, obnovte vlastní trénink a přístup veřejnosti. Každá maličkost hraje roli (můžete alespoň informovat svou obec o svých aktivitách). Je třeba začít u sebe (tzn. trénovat) a také u "klubu"(setkávat se několikrát týdně, informovat veřejnost v okolí).

V mnoha obcích, o kterých vím, jsou prakostřelci, ale žádné tréninky se nekonají. Střelci se nesetkávají...

Prakiáda jste VY VŠICHNI. Každý trénujeme omezeně, dle vlastních možností (včetně mě). Ale každý může nějakou činnost vyvíjet i nad rámec "pouhé" návštěvy soutěže. TO VYTVÁŘÍ PRAKÍÁDU.

Můžeme organizovat (mezi-)klubové soutěže. Můžeme udělat jednou ročně soustředění.

Jan Nowak


Jarda Uller - 9. 7. 2021 7.02

Jo a abych nezapomněl ! Já mám v Slingshot funkci tzv. - styčného dustojníka - s Evropskou asociací tradičních sportů a her - ETSGA . Kde jsme rovněž registrovanými členy.
Jarda


Jan Nowak - 9. 7. 2021 14.02

Ahoj, myslím, že to všem stačilo, a je jasné, jakou funkci opravdu máš (zajišťování piva a hloupé řeči). V jednom výroku tvrdíš, že žádný klub nemáš a nezastupuješ. V druhém naopak jsi členem výboru tohoto klubu a máš mnoho zásluh. Vyjádřím se k tomu naposledy, co se týká mé osoby, mého klubu (který naopak já zastupuji, a nesu za své výroky odpovědnost a stojím si za nimi), se mi vyhýbej velkým obloukem a to jak slovně, tak fyzicky. Nemám rád podrazáky. Jan Nowak


Jarda Uller - 9. 7. 2021 6.34

Ahoj,
- Slingshot club Kralupy nad Vltavou - je sportovní klub , registrovaný při Sportovní komisi města Kralupy nad Vltavou a řízený výborem klubu . Klub kromě účasti na prakiádách Unie se aktivně podílí na akcích města i dalších organizací. K nejvýznamnějším patří např. - Dětská prakiáda - pro více jak 300 dětí při slavnostech - Dny Kralup - atp.Mohl bych dost dlouho pokračovat. Tzv. Ftefan"s cup je jen jeden ze spůsobů soutěže provozované klubem.
Takže o činnost klubu není nutno míti jakékoliv obavy !
Srdečně zdraví Jarda


Jarda Uller - 6. 7. 2021 20.52

Hezký den,
Pro všechno(y) příští bych chtěl poprosit.
Prosím mé názory a výstupy SPOJUJTE POUZE S MOU OSOBOU ! Žádný klub nevlastním ani neprovozuji!
Předem moc Děkuji. Zdraví Jarda.


FTEFAN - 8. 7. 2021 14.10

Roztrojená osobnost?


* - 8. 7. 2021 14.17

Upřímnou soustrast k zániku Slingshot Klubu Kralupy n.V.


Uller a jeho klub - 26. 6. 2021 23.03

Byl jsem v nepřítomnosti nařčen panem Ullerem, že si z prakiady dělám byznys (není to poprve). A také, že náš klub 100%SLINGSHOT "neni opravdový klub (tak jako ten jeho)" .
Sice nedržíme prak vzhůru nohama (na Kralupsky zpusob) a nemáme jednu gumu na celou sezónu, nedokážeme vypit 15 piv za prakiádu, ale pořád máme slušné chování. Za náš klub mluví výsledky, nikoliv opilý "trenér". Ostatně, fotografie z Kralupskeho "klubu" jsem již viděl, a věřím, že sběrné suroviny by nepohrdly tak skvělým zázemím.
K záležitosti s byznysem, bych rád sdělil, že veškeré mé zboží je dostupné pouze na mých eshopech. V budoucnu nebude již možné převzetí osobně na prakiadě. V současné situaci, kterou řeším, mi takovéto útoky (za mymi zády), prijdou víc než ubohé.
Jan Nowak


Jarda Uller - 27. 6. 2021 21.14

Ahoj Honzo,
vůbec netuším z jakých zdrojů, se bere Tvoje emoční vzedmztí. Nic méně předem bych rád Tobě i ostatním lidem postižených tím tornáden rád vyslovil moji upřímnou empatii !Co se týče mých názorů na organizaci prakových klubů v Čechách přeci ZNAŠ ! Nikdy jsem nikomu jinému neříkal nic jiného, než - to jsem řekl i Tobě -! Na tom nic nechci měnit.
Ale rozumím, ýe ted máš nepochybně jiné starosti.
Honzo drž se !
P.S. Mám 4 piva - vyhráli jsme nad Holadskem.
Zdraví Jarda


Nowak - 27. 6. 2021 22.44

Reagoval jsem zcela bez emocí, pokud jde o tebe. Pokud si nepamatujes "zdroje", měl bys omezit Prazdroje... Jak se snažíš změnit prakiadu vidím ve výsledcích tvých a tvého klubu (za muže mluví činy), i v organizaci závodů , kterou máš zvládnutou na výbornou. Máme se od tebe co učit. PS: Holandskou pivní ligu nesleduji, ale držím ti pěsti, určitě jsi ve finále.


Poděkování - 26. 6. 2021 22.44

Kamarádi, neskutečně si vážím vaší podpory a pomoci. Moc dekuju panu Boudovi, což je opravdovy patriot prakiady. Mrzí mě, že jsem nemohl být s vámi na soutezi, i když jsem byl připravený. Nemám slov... jste úžasná parta. Honza Nowak


Zbyněk Henc - 25. 6. 2021 21.03

Kde to tam přesně je? Ještě jsem tam nebyl tak ať to nemusím dlouho hledat. V kolik je začátek? Děkuji


Míra Bouda - 25. 6. 2021 8.49

Zdravím vás prakisti.Jak jistě víte postihla smutná událost Honzu Nováka,pojďme jej v rámci možností fin.podpořit.(viz.uvedeny účet na jeho Faceboo....Jinak k soutěži na Březové přineste prosím pokud možno doklad o očkování, nebo o provedeném testu na covid,dále nebude vyhlášena soutěž pro příchozí. Připomínám že budou předány trika za minulý rok,a krásné poháry věnované Veolijí. Praku zdar Míra Bouda.