Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:

Soutěže ME a MS - 6. 5. 2021 18.04

Mistrovství Evropy Belgie bude v roce 2022
Mistrovství Světa Šanghaj bude v roce 2023
(Jan Nowak)


Michal - 7. 5. 2021 19.35

Super. Snad už budeme všichni zaočkovaný a vyrazíme tam.Jméno: *
Vzkaz: *
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pětset dvacet šest:

Tonda Č. - 24. 7. 2021 21.27

Pokud nebude Klatovská soutěž v rámci MST, je možné zveřejnit propozice, co se bude střílet?


Petr Prasklý - 18. 7. 2021 14.47

Dobrý den,
Bude letošní Klatovská soutěž zařazená do MST nebo ne?
V termínech soutěží není označena. Děkuji


Výzva klubům - 9. 7. 2021 15.21

Kamarádi, rád bych tímto vyzval všechny kluby (zejména i ty neoficiální) k větší činnosti a pravidelným tréninkům a vlastnímu setkávání členů i mimo soutěže.

Jak sami víte, v minulosti došlo k úpadku všech klubů, jejich návštěvnosti nebo dostupnosti veřejnosti. Sami jste nyní svědky zvýšení úrovně nových střelců na prakiádách v posledním roce. Což je po velmi dlouhé době pokrok Prakiády kupředu.

Pokud máte alespoň omezené možnosti, obnovte vlastní trénink a přístup veřejnosti. Každá maličkost hraje roli (můžete alespoň informovat svou obec o svých aktivitách). Je třeba začít u sebe (tzn. trénovat) a také u "klubu"(setkávat se několikrát týdně, informovat veřejnost v okolí).

V mnoha obcích, o kterých vím, jsou prakostřelci, ale žádné tréninky se nekonají. Střelci se nesetkávají...

Prakiáda jste VY VŠICHNI. Každý trénujeme omezeně, dle vlastních možností (včetně mě). Ale každý může nějakou činnost vyvíjet i nad rámec "pouhé" návštěvy soutěže. TO VYTVÁŘÍ PRAKÍÁDU.

Můžeme organizovat (mezi-)klubové soutěže. Můžeme udělat jednou ročně soustředění.

Jan Nowak


Jarda Uller - 9. 7. 2021 7.02

Jo a abych nezapomněl ! Já mám v Slingshot funkci tzv. - styčného dustojníka - s Evropskou asociací tradičních sportů a her - ETSGA . Kde jsme rovněž registrovanými členy.
Jarda


Jan Nowak - 9. 7. 2021 14.02

Ahoj, myslím, že to všem stačilo, a je jasné, jakou funkci opravdu máš (zajišťování piva a hloupé řeči). V jednom výroku tvrdíš, že žádný klub nemáš a nezastupuješ. V druhém naopak jsi členem výboru tohoto klubu a máš mnoho zásluh. Vyjádřím se k tomu naposledy, co se týká mé osoby, mého klubu (který naopak já zastupuji, a nesu za své výroky odpovědnost a stojím si za nimi), se mi vyhýbej velkým obloukem a to jak slovně, tak fyzicky. Nemám rád podrazáky. Jan Nowak


Jarda Uller - 9. 7. 2021 6.34

Ahoj,
- Slingshot club Kralupy nad Vltavou - je sportovní klub , registrovaný při Sportovní komisi města Kralupy nad Vltavou a řízený výborem klubu . Klub kromě účasti na prakiádách Unie se aktivně podílí na akcích města i dalších organizací. K nejvýznamnějším patří např. - Dětská prakiáda - pro více jak 300 dětí při slavnostech - Dny Kralup - atp.Mohl bych dost dlouho pokračovat. Tzv. Ftefan"s cup je jen jeden ze spůsobů soutěže provozované klubem.
Takže o činnost klubu není nutno míti jakékoliv obavy !
Srdečně zdraví Jarda


Jarda Uller - 6. 7. 2021 20.52

Hezký den,
Pro všechno(y) příští bych chtěl poprosit.
Prosím mé názory a výstupy SPOJUJTE POUZE S MOU OSOBOU ! Žádný klub nevlastním ani neprovozuji!
Předem moc Děkuji. Zdraví Jarda.


FTEFAN - 8. 7. 2021 14.10

Roztrojená osobnost?


* - 8. 7. 2021 14.17

Upřímnou soustrast k zániku Slingshot Klubu Kralupy n.V.


Uller a jeho klub - 26. 6. 2021 23.03

Byl jsem v nepřítomnosti nařčen panem Ullerem, že si z prakiady dělám byznys (není to poprve). A také, že náš klub 100%SLINGSHOT "neni opravdový klub (tak jako ten jeho)" .
Sice nedržíme prak vzhůru nohama (na Kralupsky zpusob) a nemáme jednu gumu na celou sezónu, nedokážeme vypit 15 piv za prakiádu, ale pořád máme slušné chování. Za náš klub mluví výsledky, nikoliv opilý "trenér". Ostatně, fotografie z Kralupskeho "klubu" jsem již viděl, a věřím, že sběrné suroviny by nepohrdly tak skvělým zázemím.
K záležitosti s byznysem, bych rád sdělil, že veškeré mé zboží je dostupné pouze na mých eshopech. V budoucnu nebude již možné převzetí osobně na prakiadě. V současné situaci, kterou řeším, mi takovéto útoky (za mymi zády), prijdou víc než ubohé.
Jan Nowak


Jarda Uller - 27. 6. 2021 21.14

Ahoj Honzo,
vůbec netuším z jakých zdrojů, se bere Tvoje emoční vzedmztí. Nic méně předem bych rád Tobě i ostatním lidem postižených tím tornáden rád vyslovil moji upřímnou empatii !Co se týče mých názorů na organizaci prakových klubů v Čechách přeci ZNAŠ ! Nikdy jsem nikomu jinému neříkal nic jiného, než - to jsem řekl i Tobě -! Na tom nic nechci měnit.
Ale rozumím, ýe ted máš nepochybně jiné starosti.
Honzo drž se !
P.S. Mám 4 piva - vyhráli jsme nad Holadskem.
Zdraví Jarda


Nowak - 27. 6. 2021 22.44

Reagoval jsem zcela bez emocí, pokud jde o tebe. Pokud si nepamatujes "zdroje", měl bys omezit Prazdroje... Jak se snažíš změnit prakiadu vidím ve výsledcích tvých a tvého klubu (za muže mluví činy), i v organizaci závodů , kterou máš zvládnutou na výbornou. Máme se od tebe co učit. PS: Holandskou pivní ligu nesleduji, ale držím ti pěsti, určitě jsi ve finále.


Poděkování - 26. 6. 2021 22.44

Kamarádi, neskutečně si vážím vaší podpory a pomoci. Moc dekuju panu Boudovi, což je opravdovy patriot prakiady. Mrzí mě, že jsem nemohl být s vámi na soutezi, i když jsem byl připravený. Nemám slov... jste úžasná parta. Honza Nowak


Zbyněk Henc - 25. 6. 2021 21.03

Kde to tam přesně je? Ještě jsem tam nebyl tak ať to nemusím dlouho hledat. V kolik je začátek? Děkuji


Míra Bouda - 25. 6. 2021 8.49

Zdravím vás prakisti.Jak jistě víte postihla smutná událost Honzu Nováka,pojďme jej v rámci možností fin.podpořit.(viz.uvedeny účet na jeho Faceboo....Jinak k soutěži na Březové přineste prosím pokud možno doklad o očkování, nebo o provedeném testu na covid,dále nebude vyhlášena soutěž pro příchozí. Připomínám že budou předány trika za minulý rok,a krásné poháry věnované Veolijí. Praku zdar Míra Bouda.