Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:

Cyklostezka u Křenky

Hlasujte prosím pro tento návrh participativního rozpočtu v Brně. Jde o opravu povrchu stezky u Křenové ulice. A aby nápad postoupil do dalšího kola, je třeba, aby tam do půlky června kleplo 300 lidí na "LÍBÍ SE MI".

Vepřové hody - 5. 2. 2020 17.23 - Odpovědět X

Tradiční akce před začátkem jarní sezóny se koná 22.2.2020. Začátek výroby od 10:00hod.. Svou účast včetně zálohy 100Kč hlaste panu Čápovi.
-pp-

VŽ statistik - 28. 1. 2020 18.59 - Odpovědět X

Pokračujeme ve zpravodajství!

Den 4., sobota 25.1. Actimel - Brno 9:11 (5:6), střely 29:24. Rychlý nástup Brňanů do utkání, již v sedmé minutě vedou 0:4. Actimel sice poté dokáže dotáhnout, ale koncovka přeci jen nakonec slaví soupeř, který má tak již zajištěn celkový triumf.

Den 5., neděle 26.1. Actimel - Brno 6:10 (2:3), střely 20:26. Poslední utkání soustředění, poměrně klidný první poločas. Ve druhém se naplno rozjel brankový kolotoč, poněkud nepřekvapivě hlavně do sítě Actimelu, který tak nedokázal zvítězit ani v jednom utkání.

Novinkou letošních fotbálků bylo také kanadské bodování s cenou pro vítěze! Tím se stal, po vynechání Aleše jakožto profíka, LUBA! V pěti utkáních si připsal celkově 26 bodů (15+11) a získal tak trofej v podobě lahvinky něčeho na zahřátí.

Celkové kanadské bodování: 1. Aleš 40 (22+18), 2. Luba 26 (15+11), 3. Peťa 19 (11+8), 4. Vlado 18 (12+6), 5. Máza 15 (6+9), 6. Milda 12 (10+2), 7. Lefík 11 (4+7), 8. Hřídy 9 (4+5), 9. Bohy 6 (3+3), 10. Roman 5 (2+3), 11. Jirka 0 (0+0)

Závěr snad už jenom poděkování všem účastníkům Expedice 2020 a doufám, že se minimálně ve stejném počtu uvidíme na Expedici 2021. Skol!

Vrchní žlebský statist - 24. 1. 2020 17.06 - Odpovědět X

Všem sportovním příznivcům, přinášíme zprávu z prvních 3 fotbálků z Expedice Žleby 2020. Letos poprvé se nehraje stylem Staří - Mladí, ale před prvním utkáním došlo k rozlosování týmů. V týmu A (Actimel) se tak představují Bohy, Hřídy, Lefík, Roman, Vlado a Milda. Za tým B (Brno) pak nastupují Aleš, Jirka, Lubas, Máza a Peťa. Utkání se hrají 2x20 minut. Po poslední utkání přineseme ještě pohled na kanadské bodování celého herního soutředění.

Den 1., středa 22.1. Actimel - Brno 6:12 (2:4), střely 26:28. Tým Actimel dokázal brněnským borcům vzdorovat pouze v prvné půli, ve druhé se potom rozjel slušný kolotoč a Brno si, poměrně v poklidu, připsal první výhru.

Den 2., čtvrtek 23.1. Actimel - Brno 10:10 (2:5), střely 29:22. I druhý den to vypadalo na jasnou záležitost pro tým Brna, když ve 28. minutě vedl pohodlně 4:9. Actimel ovšem dokázal otočit a Brno zachraňovalo remízu na poslední chvíli.

Den 3., pátek 24.1. Actimel - Brno 5:11 (4:5), střely 19:19. Velmi podobný scénář jako první den, Actimel drží kork pouze v prvním poločase, druhý je v režii Brna. Hoši z B týmů tak mají velmi dobře nakročeno k celkovému vítězství, protože z celkových pěti zápasů, které jsou v plánu, mají již teď dvě výhry a remízu.