Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Zavřít

klikni pro zmenšení fotky
Jméno: *
Vzkaz: *
Připojit obrázek
🙂 😀 😁 😂 🤑 🤐 😒 🙄 😔 🤢 🤮 😎 🙁 😳 😥 😖 😡 😈 ☠️ 🖤 💙 🤍 💛 💯 💥 💣 👋 🙏 💪 ➡️ ▶️ ◀️ ✔️ 🔵 ⚠️ ☢️ 🔞 ❤️
Opište text z obrázku

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici padesát tři:

Martin P - Dnes, 6.53 - Odpovědět ✖️

from J.R. from B.K.: Ahoj, často se zde zmiňuje NÁVŠTĚVNOST denní, měsíční, návštěvnost v časové ose za 24 hod apod. Máš možnost (přístup) se dostat k číslům ohledně aktualizaci stránek (refresh, načítání)? Případně kolikrát si jediný konkrétní uživatel web otevře znovu a znovu během dne? Patřím, k těm co totiž v práci stránku ráno otevře a v průběhu dne ji aktualizuje :-D + doma si jí ještě párkrát otevře, tak by mě ty čísla i zajímali...


J.R. from B.K. - Dnes, 7.52 ✖️

Buď zdráv.
Ano, veškeré tyto statistické údaje, zajímavosti a perličky mám, mnohdy je lákavé se v tom pitvat a podle toho dělat marketing :-).
V neděli, ale možná už v sobotu večer, protože to budeš mít po vítězství Baníku dobrou náladu:-), Ti obšírně odpovím, přidám pár perliček a statistických chuťovek.

A dodatečně zareagují také na slova níže od Dominika D, kdy ohledně jeho příspěvku mi brzy ráno napsali dva lidé z hokejového prostředí, kteří hokeji rozumí více než já... Napsali mi, aby k příspěvku Dominika D napsali svůj názor. A já nebyl překvapen, souhlasím s nimi!


Martisan - Včera, 17.14 - Odpovědět ✖️

http://www.hc-havirov.cz/clanek.asp?id=Havirov-je-TOP-tym--Stuchlik-o-hokejce-v-toaletaku-Gudasovi-i-praci-agenta-4823


Pes Novák - Včera, 19.28 ✖️

Opět krásný podpis pod článkem 🤮


Dominik D - Včera, 21.55 ✖️

Po přečtení článku vidim že máme v týmu asi noveho McDavida z toho rozhovoru je zřetelné že v každém angažmá je všechno špatně kromě jeho. Takového hráče v šatně bych nechtěl mít. Chomutov špatný USA nepsali mu body Třinec/Frýdek podepsali kuryho který oproti nemu je opravdu hokejista. Havířov vymrdali s ním. Všude něco špatně ale podle mě by nejdřív začít u sebe jinak se nevidím že hraje opravdu 2 ligu. Takový článek říka neco o charakteru hráče ktterý je u něho asi na bodu 0.


J.R. from B.K. - Včera, 7.23 - Odpovědět ✖️

V nejbližších hodinách se velmi pravděpodobně můžeme těšit na článek z turnaje Jiřího Trvaje na oficiálním webu AZetu, navíc něco mi říká, že v klubu si zdejší rady vzali k srdci a přečteme si s Trvkou dokonce i krátký rozhovor. Pozdě, ale přece.

Trvá také má ambice podat si přihlášku na post šéfredaktora havířovské redakce. Učiním tak v pondělí 22.8., kdyby měl tyto ambice někdo další, tak moc rád pole působnosti přenechám, proto ta týdenní čekací lhůta, během které třeba šéfredaktora dosadí klub. Nevím, přiznám se, že neznám jejich plány, nicméně nějak konat musí, protože každý vidí, že to nefunguje.

Byť je spousta informací, o kterých je nyní v souvislosti s AZetem možno psát, vždyť pomalu směřujeme k prvním přípravným zápasům, tak s největší pravděpodobností si dám tento týden pauzu. Pokud je někdo, kdo se zde "bojí" nebo zdráhá napsat z důvodu, že na něj budu reagovat a nedej bože se podělím o svůj názor, má prostor. Pokud to nebudou příspěvky s otázkou přímo na mou osobu, tak tento týden zřejmě beze mne. Pouze, z pozice administrátorské, dohlídnu na to, ať nejsou porušována pravidla a zásady tohoto diskuzního fóra, kdy i díky jejích dodržováním se web těší takové popularitě.

Pokud by po dobu tohoto týdne diskuze nějakým způsobem aspoň trochu žila, byla pro čtenáře informacemi obohacující, tudíž plnila by účel, o který mi primárně jde, čili PSALO BY SE O AZETU HAVÍŘOV, budu upřímně rád a s vědomím, že to lze i beze mě, už dále prakticky nemusím přispívat. Nebo spíše mnohem méně. Protože to, aby se zde informovalo o AZetu Havířov, je alfa Omega tohoto 16 let fungujícího webu. Kdy pouze s jen díky němu ví o AZetu i tam, kde by běžně klub našeho formátu nikoho nezajímal...

AZet do toho! ❤️


J.R. from B.K. - Předevčírem, 8.37 - Odpovědět ✖️

"Bufet s láskou" aneb Pohár Jiřího Trvaje - díl 2.

V místech Bufetu u Olina si dnes svůj vlastní bufet otevřely některé maminky našich sedmáků, dalo by se říct, že konkurují bufetu klubovému, ze kterého tu a tam vykukuje pan Kozel, šušká se, ale ruku do ohně za to nedám, že dámám bylo v jejich bufetu zakázáno prodávat pivo.

Nahrazují to však něčím jiným. Toasty, zákusky, gulášek, mnohé další pochutiny, kdy na tabuli samy lákají, že vše je děláno s láskou. A já jim to věřím! Vidím jejich úsměvy, jejich ochotu a vstřícnost vůči zákazníkovi, na mé kamarády to má, světe div se, pozitivní efekt, ihned kupují něco dobrého, načež se usadíme ve speciálně vytvořené loži, ze které dokoukáme zbytek utkání proti Olomouci :-).


---


Parádní místo. Dobrý výhled, pár kroků k bufetu, tenhle plácek má potenciál a já panu Malířovi brzy navrhnu, jak jej využívat během zápasů havířovského A týmu.

A víte co? Já ty dáme z bufetu ještě jednou pochválím. Tady vidíš, že to hlavní, co je potřeba, je snaha. Když se chce, jde všechno. Za mě prostě hrozně sympatická aktivita, navíc veškerý výnos jde údajně těm malým sedmákům do "čapky"...


---


To už je ale definitivní konec trojboje mezi Morou a AZetem, děcka v civilu vycházejí z kabin, mnohá míří za svými maminkami, celý olomoucký tým i s trenéry pak míří do Pizzerie Max, na nejlepší havířovskou pizzu... (chvíli po Olomoučácích míří do Maxe i tým AZetu)

To už však v hledišti slyším Slováky. Jak z Popradu, tak z Michalovců, kdy tyto dva mančafty za pár chvil nastoupí proti sobě. Od dětí z obou klubů přijelo několik rodičů, ti z Popradu, kdy mnozí jsou v dresech, si navíc přivážejí buben a už od nástupu hráčů na led se starají o příjemnou atmosféru...

To už ale musím domů, za chvíli zamířím na oslavu 90 let mé babičky. Kdy do Kaufu běžím pro kytici a... A nevěřím vlastním očím. A tak valím do květinářství jiného, kde s se s paní prodavačkou pustím do debaty o cenách květin. Ona argumentuje slovem Babiš. Proč? O tom zase až příště, už brzy. Stejně jako o Honzovi Danečkovi, který byl probírán na babiččině oslavě. Honzo, mnohé maminky, které bydlí na nábřeží, tě často pozorují z okna. Tvé bicáky, na které mnohdy koukají s otevřenými ústy na work outovém hřišti nad Lučinou, jsou častým tématem jejich rozhovorů. Myslím to smrtelně vážně.

Ale zpět k Turnaji Jiřího Trvaje. Ten dnes, tedy v neděli, vyvrcholí. Už u toho bohužel nebudu, však jsem moc rád, že jsem na zimák, alespoň na pár zápasů, zavítal. Bylo to super. A musím vzdát hold všem, kteří se na organizaci turnaje podíleli. Pánové Mikulík, Raszka, mnozí další. Bylo vidět, že za vším byla kupa práce, snahy a úsilí. Tleskám. O to smutnější je, a je to fakt hrozné, že před turnajem o něm nenapíšeme ani čárku. Je to katastrofa. Bavil jsem se o tom s markeťákem brněnské Komety, ten mi řekl, jak, kdyby měl tu možnost, by informovanost o turnaji podal. Jak jej mediálně prodal. A já si uvědomil, jak moc na to sereme a zahráváme si...Navíc se jménem a zvukem turnaje hazardujeme ještě jednou, to když, kor když je to turnaj dětí, se na konci prvního hracího dne ožerou někteří, kteří by fakt neměli... Ale třeba přeháním, třeba to bylo neškodné a bylo jen potřeba upustit páru :-). Všem dětem, které se turnaje účastnily, moc přeju, ať je HOKEJ BAVÍ. To je totiž primární. Ať vás baví sport, ať sportujete, ať se hýbete, ať se vymykáte těm, kteří neudělají kotrmelec, protože jejich hrdina ve hře v mobilním telefonu to svede za ně...

AZeťáci - sedmáci, do toho !!! ❤️
(nechejte si do toho kecat jen trenérem, nikým jiným. Ten je mužem na svém místě. A pokud je váš táta či máma kvalitnějším koučem, než náš trenér AZetu, požádejte rodiče, ať vás z AZetu dají jinam. Třeba do Třince...)


Jazda - Předevčírem, 10.21 ✖️

Dnes turnaj vrcholi. Az se nyni se chysta na semifinalovy zapas s Popradem v systemu 3x 17 minut.


J.R. from B.K. - Předevčírem, 10.33 ✖️

Jazdo, díky za info.
Napiš pak prosím výsledek.
Klidně obou semifinálových bojů.
Díky.


Jazda - Předevčírem, 10.45 ✖️

V prvnim 17.minutovem zapasu AZ, po dvou rychlych golech z uvodu, prohral 0:4. Po kratke pauze bude pokracovat zapas druhy.


Jazda - Předevčírem, 10.50 ✖️

Oprava: Oproti vcerejsku se dnes hraje jeden zapas o trech tretinach. Stav je tedy 0:4.


J.R. from B.K. - Předevčírem, 11.53 ✖️

Ještě doplním, že Slováci hrají v mládeži ročníkově malinko jinak než my, mám dojem, že jak Michalovce, tak i Poprad, mají v Havířově o rok starší kluky než AZet a Mora.
Na mnohých, fakt o hlavu větších, to je dost poznat.


Jazda - Předevčírem, 12.07 ✖️

Na konci druhe tretiny dotlaci domaci kotel sve hrace k prvni brance. Stav je 1:5. Ve treti tretine nadale pokracuje podpora domaciho kotle, kde se schazi cca 30 lidi, fandicich zhruba tretina. V dobre atmosfere konci zapas stavem 2:5. V boji o 3. misto bude zapas AZ-Michalovce, kdy prave Michalovce podlehly Olomouci v druhem semifinalovem utkani 0:16. Zapas zacina ve 13:30.


Jazda - Předevčírem, 12.12 ✖️

Jeste doplnim vcerejsi vysledky trech vzajemnych utkani AZ-Michalovce 5:1, 3:6, 2:2.


Jazda - Předevčírem, 13.52 ✖️

V prubehu prvni tretiny AZ prohrava 0:1 az do krasneho zakonceni hrace c.22 pod lapacku hostujiciho brankare. Krc zahlasi autora golu hrace c.24, z hlediste se ozve, ze takoveho hrace nemame (22 je nejvyssi dnes hrajici cislo), ze to byla 22. Po vahani se Krc opravi, ze gol strili hrac c.23 . 🙄 Kolikaty zapas uz to za ty dva dny je, to uz by vedet mohl. V prvni tretine jeste domaci zvysuji stav ve svem oslabeni na 2:1. V prvnich ctyrech minutach druhe tretiny pridava AZ dva goly a stav je 4:1.


Jazda - Předevčírem, 14.18 ✖️

V dalsim prubehu druhe tretiny AZ nevyuziva nekolik peknych sanci, uspesnejsi jsou hoste a do konce tretiny snizuji stav na 4:3.


Jazda - Předevčírem, 16.00 ✖️

V posledni tretine AZ odskocil na vedeni 6:3. Po drobne kotekci hosti o jednu branku nasleduje ke konci hra bez brankare, lec na stavu se uz nic nemeni a AZ vyhrava 6:4 a umistil se tak na 3. miste. Radost hracu i rodicu je prevelika. Na rozdil od Popradu nemely Michalovce aktivni podporu publika, takze fanousci AZetu meli v hledisti prevahu. Probehla i odpovidacka o tom, kdo ze dnes vyhraje zapas. ;-)


J.R. from B.K. - Předevčírem, 19.58 ✖️

Jazdo, patří Ti velký dík za referování ze závěrečného dne turnaje, za jedno odpoledne jsi toho o AZetu napsal skoro víc, než celá redakce ofiko webu za měsíc 🙂.

Já ještě dodám, že ceny nejlepším dnes předával Jirka Trvaj osobně.

Je možné, že zítra zde turnaj ještě velmi krátce zhodnotím, plácat se po ramenou nemá moc smysl, některé věci se i dnes trochu nepovedly, když se o nich budeme bavit a řešit je, je pravděpodobné, že za rok se těch chyb vyvarujeme.

Díky všem, kteří se o organizaci a chod turnaje zasloužili!


J.R. from B.K. - Předevčírem, 8.07 - Odpovědět ✖️

"Bufet s láskou" aneb Pohár Jiřího Trvaje - díl 1.

Už několik dní vím, že během víkendu se na zimáku uskuteční turnaj 7. tříd s krásným názvem POHÁR JIŘÍHO TRVAJE. Podvědomě cítím, že bych měl, i kvůli vyjádření úcty naší gólmanské legendě, vyrazit...Je něco po deváté ranní, přicházím na zimák, do mikrofonu křičí pan hlasatel Krč, na ledovou plochu, do husté mlhy, slavnostně nastupuje olomoucká Mora, chvíli po ní NAŠI HAVÍŘOVŠTÍ SEDMÁCI. Z reproduktorů se line velice známá písnička, na kterou do klece Oktagonu nastupuje třeba i Pirát Krištofič. Mám lehkou husinu, hrozně moc přeji těm dětem, ať si to dnes užijí, na druhou stranu si vždy říkám, že proč Čech nastupuje za tónů písně "Hraj, mé Chorvatsko". Nedává to smysl, ale budiž, je mi jasné, že ti kluci to vnímají jinak... https://youtu.be/FgMi9xsY-Ew

Zápas má od začátku vynikající atmosféru. Fandí Havířováci, kdy jeden z tatínků má dokonce i buben, fandí Hanáci, kdy rodičů přijela velká spousta. Má to grády, za delší konec provazu tahají hosté, u kterých vidím i několik šaliků, pod sektorem RBH si dokonce vyvěsili malou vlajku "Kohoutci do toho" :-). Baví mě to!

Utkání trvá 3x17 minut, kdy každá ta třetina se zřejmě počítá jako samostatný zápas. S Hanáky nakonec 3x prohrajeme, ti jsou opravdu moc šikovní. Zápasy těchto kategorií vidím možná prvně v životě, zaujme mě, jak moc ti kluci propadávají v útočném pásmu, jak moc ještě chybí nějaká taktika, jak moc se jezdí 2 na 1 nebo 1 na nikoho, je to velmi atraktivní hokej pro oko diváka.

V dresu domácích mě zaujme hráč s číslem #15, je o hlavu vyšší než jeho kolegové, z Hanáků si občas postaví slalomové branky :-). Celkově mě zaujme mnohdy rozdílná výška a fyzická konstituce některých dětí, kdy někteří jsou na pohled mnohem vyspělejší než jejich kolegové a laickým pohledem tak mají značnou výhodu...

Jsem usazen za olomouckou střídačkou, abych zblízka viděl práci trenérů, které klidně můžeme označit za Havířováky. Honzové Křivohlávek i Littner oblékli velice slušivý olomoucký outfit, mikiny, kšiltovky, vypadá to hezky.

Nedávno mě zaujalo, když jsem seděl s panem Malířem, kterak mi říkal, že jeden z největších problémů českého hokeje jsou RODIČE. Ti přehnaně ambiciózní, ti, kteří by z fleku mohli dělat trenéra, ti, kteří snědli veškerou hokejovou moudrost světa. Obrovsky mě baví, jak přísný je na olomoucké rodiče trenér Littner. Jeho rázné "uzemění" k některým z nich, kteří by do něčeho chtěli kecat nebo emotivně reagovat hned za střídačkou, jsou super. Klobouk dolů, velká paráda, je to pro mě jeden z největší zážitků celého dne!Na střídačce havířovské je pan Lukáš Hökl, který k nám přišel tuším z Břeclavi, který má za sebou stáž za mořem, na kterého slyším velkou chválu. Ze všech možných stran. Chválí jej dnes třeba i Marek Sikora, který je v hledišti, kdy na ledě v dresu AZetu se prohání jeho synek. A třeba Marek Sikora se nechává slyšet, že do toho trenérovi zásadně nekecá, že trenér sám nejlépe ví, co má dělat apod. Kéž by se se stejným nadhledem na zápolení svých synů dívali i ti, kteří hokej nikdy nehráli, přitom...

Na ledě jsou emoce, padají branky, vidím povedené zákroky brankářů, vidím žduchanice před bránou, vidím některé moc šikovné hokejisty, má to vše a já nelituju, že jsem vyrazil. Dokonce se strhne i mela. 2 hráči z obou mužstvem se do sebe pustí před jednou z branek. To, v jaké je pozici, co si může a co by si neměl dovolit, si opět, už poněkolikáté, neuvědomí hlasatel Krč, který do mikrofonu zničeho nic zařve: "Pánové, jestli se budete ještě jednou rvát, tak ukončím zápas!" Stydím se. Za něj. A v koutku duše doufám, že se kluci ještě jednou servou (patří to k tomu - emoce!) a on bude suplovat úlohu sudích a ukončovat utkání... Ach jo.

To už ale vyrážím do míst, kde během zápasů AZetu sídlí Bufet u Olina, kdy dnes tam vidím nějaký velký rej, kdy z dálky vidím postavy, které neznám. Několik dam, kdy všechny jsou v dresech AZetu... Co to?(pokračování 2. dílem za malý okamžik...)


Kukmák - Předevčírem, 19.51 ✖️

"A v koutku duše doufám, že se kluci ještě jednou servou (patří to k tomu - emoce!)"
Boze ty jses blb... Bud se divej na hokej a nebo na box...


J.R. from B.K. - Předevčírem, 19.53 ✖️

Ještě před pár lety by mě ve snu nenapadlo, že článeček ze zápasu havířovských sedmáků bude budit emoce až v Prostějově. Díky moc za zájem, vážím si toho. ;-)


J.R. from B.K. - 13. 8. 2022 12.01 - Odpovědět ✖️

⚠️ SOUTĚŽ POKRAČUJE !!! 💣

Stále čekáme na správnou odpověď, přinášíme další nápovědu a fotku postupně odtajňujeme.

Kdo správně uhádne, kde se nachází tohle hokejové hřiště, tomu na účet pošlu ihned 100 Kč + na každém letním přípravném utkání AZetu koupím klobásu a pivo.

(všechny předchozí odpovědi byly nesprávné, tito fanoušci už bohužel vyhrát nemohou. Pokud už správnou odpověď znají, nechť prosím mlčí. Případné další odtajnění fotky proběhne ve 20:00)


Karasek - 13. 8. 2022 12.04 ✖️

hriste u byvaleho hornickeho uciliste v havirove


J.R. from B.K. - 13. 8. 2022 12.24 ✖️

Dne 12.1.1967 bylo slavnostně otevřeno kluziště u OU Dolu Antonín Zápotocký v Havířově. Hřiště samotné mělo podkladní betonovou plochu a svým vybavením si téměř v ničem nezadalo s moderními hokejovými sportovišti. O údržbu a provoz se většinou starali dobrovolníci z řad učňů a pracovníků učiliště Dolu AZ.

V tomto roce byl rovněž ustanoven Klub přátel AZ, jehož úkolem bylo v maximální možné míře pomáhat oddílu ledního hokeje k dosažení určitých cílů. Finanční prostředky byly zajišťovány:
- členskými příspěvky
- vydáváním novin, zpravodaje, reklam apod.
- kulturními a společenskými akcemi
- atrakcemi u příležitosti Dne horníků apod.
- vlastními soutěžemi (například sázenky A-Zetky)
- prodejem suvenýrů, odznaků a vlajek
- brigádami členů a příznivců šrot, bouračky, nárazové akce v dole apod.)


Na novém hřišti (u dnešního Úřadu práce) jsme v té sezóně hráli také přípravné zápasy proti reprezentaci Rumunska (výhra AZetu 3:1), či proti klubům Medveščak Záhřeb (8:2) či Dinamo Bukurešť (6:1).

V sezóně jsme vyhráli ligovou soutěž (2. Kopřivnice, 4. Horní Suchá, 5. Poruba, 6. Vsetín apod.), však v boji o postup jsme prohráli rozhodující utkání v Hodoníně, kam se už v tom roce 1967 vypravilo několik stovek AZeťáků!

Na tomto hřišti jsme nakonec strávili jen zhruba rok a 10 měsíců, 13.11.1968 byl postaven zimní stadion...

➡️ https://i.imgur.com/RoFfCfS.png ❤️💥

P.S. Karasku, náleží Ti mnou slíbené ceny, kontaktuj mě kdyžtak na mail brumm.kreisel@seznam.cz.


BradkaRBH - Předevčírem, 12.46 ✖️

Samozřejmě Bradka odpověď zná, fotka je i v mém archívu, jen jsem s RH Havířov trošku mlžil a doufal, že si někdo vzpomene i na stadion v Prostřední Suché, což se stalo a jsem za to rád! 💪


J.R. from B.K. - 13. 8. 2022 9.18 - Odpovědět ✖️

Skvělá atmosféra panuje v prvních minutách bitvy mezi AZetem a Olomoucí na Turnaji Jiřího Trvaje! Buben, šály, vlajky, hosté mají v hledišti převahu.

Domácí kluci vyjeli na led do husté mlhy za zvuku song Igraj moja Hrvatska, na kterou nastupuje do oktagonu i Pirát Krištofič.

Hlasatel Krč po olomoucké brance hbitě z reproduktorů pouští "Zavolejte stráže, zbláznilo se páže" .

Dobrý report z toho bude! 😎 ❤️


J.R. from B.K. - 13. 8. 2022 10.31 ✖️

Po bitce, do které se zapojili dva sedmáci z každého týmu, se k velkému proslovu nadechl hlasatel Krč a do mikrofonu zvolal:

"Pánové, jestli se budete ještě jednou rvát, tak ukončím zápas!"

😂😎☠️


Pešek - 13. 8. 2022 10.46 ✖️

Tak to je jasné Archanděl Krč může všechno 😂


J.R. from B.K. - 13. 8. 2022 11.07 ✖️

Hlavními hvězdami turnaje, s velkým přehledem, jsou maminky našich hráčů, které si otevřely vlastní bufet, konkurují tomu klubovému. Sortiment? Guláš, zákusky, toasty, vše s úsměvem. Fantazie. ❤️


Tomáš P. - 13. 8. 2022 11.33 ✖️

Ten Krč je vážně debil.


J.R. from B.K. - 13. 8. 2022 11.58 ✖️

On (Krč) se opravdu definitivně pomátl...

Obrovskou chválu slýchám, a nejen dnes, na trenéra Hökla, který trénuje právě i sedmou třídu. A chválou dnes na jeho hlavu nešetřil ani jeden bývalý havířovský forvard, který má v "sedmičce" syna. A pokud taková slova volí bývalý hokejista, je to pro mě záruka, že tu máme super kouče. Moc mu, kdy navíc bude s Markem Pavlačkou u dorostu, držím palce! A rád bych s ním jednou, třeba na téma stáže v USA, vedl rozhovor...

Další hvězdou turnaje je olomoucký (havířovský/orlovský) trenér Littner, hlavní kouč olomouckých sedmáků. Jeho chování k některým rodičům olomouckých hráčů? Žasnul jsem. Paráda! ☠️💣❤️

Právě probíhá zápas Poprad - Michalovce, z Popradu dojel kotel, dresy, buben, fandění...

V reportu vše zazní...


J.R. from B.K. - 13. 8. 2022 6.56 - Odpovědět ✖️

⚠️ SOUTĚŽ !!! 💣

Kdo, který znalec české hokejové historie, pozná, kde se nachází tohle hokejové hřiště, tomu náleží odměna.

Na úvod dávám fotografii "osekanou", postupem času ji budu "odtajňovat" víc, až do podoby, která bude pro správnou odpověď mnohem snadnější.

Postupem času tak budu upravovat i ceny, na které si vítěz může přijít.

Pokud na otázku dokáže někdo správně odpovědět už nyní, bude jeho odměnou ZDARMA VSTUP NA KAŽDÉ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ AZETU PŘED NADCHÁZEJÍCÍ SEZÓNOU, NA KAŽDÉM UTKÁNÍ ZDARMA KLOBÁSA + 0.5 l. NÁPOJ DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU.

(každý má na správnou odpověď jen jeden pokus, když se napoprvé netrefí, hra o ceny se ho již nebude týkat)

Další odtajnění fotky bude ve 12:00.


J.R. from B.K. - 13. 8. 2022 7.13 ✖️

Nápovědou by mohla být ta dřevěná tribunka, na fotce viditelná :-).

I přes přidanou nápovědu přidávám "prize money", za správnou odpověď navíc ihned 100 Kč na bankovní účet dotyčného.


Detektiv - 13. 8. 2022 8.11 ✖️

Není to Štvanice?


BradkaRBH - 13. 8. 2022 8.12 ✖️

Rudá hvězda Havířov (u Letního kina)🤔


J.R. from B.K. - 13. 8. 2022 8.15 ✖️

Borci, díky za zajímavé tipy, ale správný zatím ani jeden nebyl ;-).


HV-BOY - 13. 8. 2022 8.39 ✖️

Není to Kotas? 🤔😁


Honza J - 13. 8. 2022 9.20 ✖️

Prostřední Suchá


J.R. from B.K. - 13. 8. 2022 10.06 ✖️

Na správnou odpověď zatím čekáme.


Pes Novák - 13. 8. 2022 10.24 ✖️

Já bych zkusil Litoměřice


Kummi - 13. 8. 2022 10.58 ✖️

Opava?


Libor67 - 13. 8. 2022 11.11 ✖️

České Budějovice


lord - 12. 8. 2022 16.29 - Odpovědět ✖️

Jr jaky je tvůj fanouškovsky názor na přestup kuchty ze slavky do sparty?
Díky


lord - 12. 8. 2022 17.06 ✖️

Nejde ani tak o kuchtu, zajímá me spis tvůj pohled když hrac přestoupí k rivalovi


J.R. from B.K. - 12. 8. 2022 20.08 ✖️

1a) Co se týče Kuchty samotného, byť jsem poté pochopil, že konkrétně o něj Ti až tak nejde, tak je mi to jedno. Je mi to buřt, nijak víc než jiné kluby mě nezajímá ani Sparta, ani Slavia...

1b) Bude ale zajímavé Kuchtu sledovat. Říká se o něm, že nemá moc dobrý charakter, že není hráč do kabiny, že ji může rozesrat, i proto se na jeho sparťanské působení těším. Sparťané zatím přidávají fotky, jak je týmový, jak je s klukama z kabiny v partě apod., nemám důvod tomu nevěřit, však na lámání chleba teprve dojde...

1c) Co se mi ale moc líbilo, jako nezávislému fanouškovi, to byla fotka na sociální síti trenéra Priskeho, kdy vyfotil hráče, kteří za Spartu nemohli nastoupit v Český Budějovicích (mezi nimi i Kuchta), však kteří se, společně nějakým tranzitem, na zápas vydali. Nemuseli, vyjeli, fandili svým. Přiznám se, to se mi fakt hodně líbilo...

2) A NYNÍ K VĚCI :-). Přestupy k rivalovi jako takové? Je hrozně těžké to posuzovat, vždy je to případ od případu. Jsem tak starý, že jsem zažil odchody Řepky, Slončíka, Sionka, Bolfa, Čížka či Pospěcha z Baníku do Sparty a každý, kdo ty kluky měl rád, jim to musel přát. Stejně tak nyní z AZetu odešla zdejší modla, Honza Maruna do Prostějova. A já ho chápu. Jo, bylo by to jiné, kdyby měl 5 finančně stejně lákavých nabídek a on si z nich vybral ten Prostějov, nicméně nepředpokládám, že o Mařku byl na hokejovém trhu takový boj :-). Musím ho chápat, nic jiného mi nezbývá... Na druhou stranu, jsou i jiné případy, kdy ten přestup je trochu nešťastný, kdy ten hráč si může, právě jak píši výše, vybírat z řady nabídek a vybere si zrovna rivala. Však nechci soudit plošně, jak říkám, je to případ od případu... Mimochodem, docela důležitá věc, zrovna ten Kuchta do velkého fotbalu, když mu bylo 13, naskočil v dresu Sparty...

3) Když jsme u toho fotbalu, okrajově u české ligy, tak letos hraji soutěž Fantasy v rámci české ligy, hraji ji ve více partách, samozřejmě, že o pěkný peníz, tak jsem zvědav, jak si v dlouhodobé soutěži, kterou jsem nikdy nehrál, povedu. Však hraju s jednou partou kluků i anglickou Fantasy v rámci Premier League, a řeknu vám, to je něco! Neskutečné. Kvalitní, záživné, hrozně promakané, i na takové blbosti je vidět, jak v Anglii milují fotbal a svou ligovou soutěž... (mám v základní jedenáctce Mounta, Grealishe a Firmina a teď se biju do hlavy, zda budou pravidelně hrát 🙂)

4) Jsme národ zasraných stěžovatelů, remcalů a brblalů. Věčně uremcaní, nasraní, kor v tomhle regionu... Lidi by všechno chtěli levně, zadarmo a... Lidé nadávají, proč není fotbal, česká liga, zdarma na ČT, proč není více přenosů, nejsou kvalitnější apod. Však kdyby za ně měli (mají) platit, tak to ne. Zkurvené uvažování. Někde jsem včera četl, že třeba Panathinaikos má za vysílací práva mnohonásobně více než v Česku Slavia. Proč? Řekové fotbal milují a zaplatí si za něj. V Anglii to stejné. Ale třeba i v tom blbém Polsku, které se nám kvalitou ligové soutěže zatím nerovná... Však tamní kluby mají za televizní práva mnohem více peněz než ty české a pak se divíme, že do Polska chodí hrát Češi. Proč? No jasně, za penězi. Až se Poláci ten fotbal naučí dělat ještě lépe, budeme na tom my ještě hůře...
Dnešní rozhovor s Jakubem Jugasem, který hraje v Krakově za Cracovii, mě hodně bavil a dobře se četl... https://www.idnes.cz/fotbal/zahranici/jakub-jugas-krakov-rozhovor.A220812_140442_fot_zahranici_ivt?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

5) Požádal jsi mě o názor, já Ti jej napsal. Když na něco názor mám, napíšu jej, podělím se. A je na každém, co si z něj vezme, jak si jej vyhodnotí. Někdo se s ním ztotožní, jiný jej označí za hloupý blábol. V pořádku, každého věc. Ale je to pouze a jen můj názor, který veřejně prezentuju. A osli, kteří jsou frustrováni z toho, že ten jejich nic moc neznamená, by chtěli hlásat, že prezentace vlastního názoru je manipulace. Pokud jsem Tě tedy nyní nějak zmanipuloval a Ty nejsi schopen vlastního svobodného přemýšlení, omlouvám se.


Korus - 13. 8. 2022 6.34 ✖️

ČT je zdarma?


J.R. from B.K. - 13. 8. 2022 6.39 ✖️

Já někde napsal, že Česká televize je zdarma?


Korus - 13. 8. 2022 8.13 ✖️

Viz. bod 4. “zdarma na ČT.


J.R. from B.K. - 13. 8. 2022 8.17 ✖️

Ano, vím, na co narážíš, ale nikde nevidím, že bych psal, že ČT je zdarma.

"Lidi by všechno chtěli levně, zadarmo a... Lidé nadávají, proč není fotbal, česká liga, zdarma na ČT."


J.R. from B.K. - 12. 8. 2022 14.40 - Odpovědět ✖️

NEFUNGUJE TO.

Některé věci mě prostě štvou a i když by si to mnozí přáli, tak nemůžu mlčet, protože s velkou pravděpodobností by nikdy nedošlo k jejich nápravě.

V rozpisu ledu, který je na webu, se dočtu, že v úterý měl hrát dorost s Frýdkem-Místkem, ve středu juniorka s Orlovou, včera dorost s Olomoucí. Nevím, zda se první dva zápasy nakonec opravdu odehrály, protože ani o jednom utkání není na webu ani čárka.

Ta čárka není ani o třetím utkání, to jsem si však už zjistil, že dorost podlehl olomoucké Moře 1:4.

Jsem fanoušek klubu AZ Havířov. Né A týmu AZ Havířov, ale našeho klubu. Často jsem se chodíval dívat na mládež, zítra v 9 ráno jdu kouknout na turnaj 7. tříd apod., klub mě zajímá jako celek, i když jasně, veřejností sledovaná je prakticky jen ta špička ledovce, čili A tým. Však pokud o klubovém dění, o tom základu, jako jsou alespoň výsledky našich týmů, nemám informace, štve mě to...

Ze včerejšího utkání dorostu měl být i onlajn přenos, kdyby jej neměl kdo napsat, měl jsem připraveného člověka, který by s tím zřejmě pomohl, tuto pomoc jsem klubu s předstihem nabídl. Nakonec jsem dostal informaci, že onlajn je redakcí pokryt. No, nakonec nic...

Opět se ptám - co dělá naše redakce? Existuje vůbec nějaká redakce

Chtěl bych vyzvat kohokoliv, kdo by chtěl situaci řešit a napravit, aby se ucházel o post redaktora/šéfredaktora naší redakce. Byl bych moc rád, kdyby se toho někdo chopil. Každému takovému "dám prostor" a pustím jej před sebou "v řadě", nicméně zcela na rovinu zde říkám, že pokud se do týdne nikdo nepřihlásí, tak v pondělí 22.8. napíši oficiální mail panu Malířovi (v kopii pan Raszka s paní Foldyna Holendovou), ve kterém se budu ucházet o post šéfredaktora naší klubové redakce. Nejde se už nečinně dívat, jak se nedělá nic pro to, aby o klubu bylo informováno. Panuje naprostá informační katastrofa a start ligových soutěží se nezadržitelně blíží. Na co čekáme?

Ano, je pravděpodobné, že pokud svou žádost podám, tak mi na 95% nebude vyhověno, nicméně zcela na rovinu zde říkám, že do toho půjdu, poté budu mít čisté svědomí, že jsem udělal maximum možného.

Závěrem? Od lidí z vedení slýchám "Jsme noví, všechno se učíme, to si všechno sedne, potřebujeme čas apod., není důvod hned kritizovat...". Já to maximálně chápu a obrovsky respektuju. Ale redakce nová není! Navíc pokud se mnou, jako s fanouškem klubu, není ze strany klubu ani vhodně komunikováno, nemám prostě jiné možnosti, jak se ozvat. Nebo budeme dělat, že je vše super a v pořádku? Změní se pak něco? Nyní si jako fanoušek připadám zcela zbytečný, od klubu odstřižený, neinformovaný apod. Mimochodem, zítra začíná Turnaj Jiřího Trvaje a... A ani čárka. Jasně, očekávám, že článek se objeví, ale... Kurva, kdy? Zatím o turnaji, mým prostřednictvím, informoval jen tento fanouškovský web. Přijde mi to jako hrozná ostuda...

Mimochodem, perlička úplně na konec? Nedávno se zde jeden fanoušek podivoval nad tím, proč je na webu stále vyvěšena tabulka z naší sestupové sezóny. Redakce poté zamakala, tabulku odstranila a vyvěsila novou, tu pro sezónu 22/23. Akorát, že je to tabulka prvoligová. No, možná né každý, a já takovým šťastlivcům závidím, ještě nepostřehl, že jsme sestoupili... 😂

P.S. Když jsem se před pár dny potkal s pány Malířem a Raszkou a paní Foldyna Holendovou, tak první otázka, kterou jsem dostal, byla, jakou primární úlohu má web AZ Fans. Odpověděl jsem velmi podrobně a dlouze, leč to zásadní v mé odpovědi bylo, že má funkci především INFORMAČNÍ. Pamatuju si, když do své funkce markeťáka nastupoval Martin Kučera (né Michal Kučera, jak nedávno uvedl náš klub na webu) a požádal fandy AZetu o vyplnění dotazníku, tak jedna otázka zněla "Odkud čerpáte informace o AZetu?". Tehdejší odpovědi fanoušků znám... A proto dnes, pokud o našem klubu není informováno oficiálními klubovými kanály, je funkčnost tohoto webu fanouškovského ještě důležitější...


Milan_1993 - 12. 8. 2022 15.06 ✖️

Dorost vyhrál 6:3 a Juniorka 9:1


J.R. from B.K. - 12. 8. 2022 15.36 ✖️

Díky!


J.R. from B.K. - 12. 8. 2022 15.47 ✖️

Mimochodem, u havířovské juniorky je pro mě obrovsky dobrá zpráva, že její dres opět obléká Karel Kotala. U kterého to jednu chvíli už vypadalo, že havířovský hokej je pro něj uzavřená kapitola...
Tak ať se mu daří, synkovi! Hlavně, ať ho to baví.


Modulátor - 12. 8. 2022 16.07 ✖️

Výborně napsané, slušně a korektně. Přidám se, protože toho mám taky dost ⚠️

Za bývalého vedení tu nějaká redakce byla. Sice jsme měli k chování Vlčka a Káni výhrady, ale ta redakce tu byla a aspoň nějak fungovala. Zhruba na jaře přišlo nové vedení, které má zkušenost s hokejem i zkušenost s prací redakce (pan Malíř - hokej v Českém Těšíně a paní Vendula - údajně nějaká třinecká televize).

Uběhlo několik týdnů, možná už i měsíců, a výsledek těsně před startem sezony?

Redakce není prakticky žádná, takže není skoro žádný informační servis pro fanoušky, který potřebujeme! Neznáme ceny vstupenek, neznáme vizi majitele, sportovního manažera, vůbec nevíme, kam AZ směřuje!

Sorry, ale současný stav, o kterém píše J.R., je pouze výsledkem práce zodpovědných lidí z klubu. A to těch současných, ne Mrowiece nebo Bambuly. Obsazení redakce je zase jen výsledkem personální politiky lidí, kteří mají za tuto oblast v klubu zodpovědnost! Kdo to je?! Někdo z vás to možná ví, já ne. Je to Michal Raszka nebo profesionální novinářka Vendula? Nebo snad tyto věci rozhoduje sám prezident klubu Malíř?!

Dobu hájení jste dostali. Ale jestli tomu nerozumíte, nebo se vám nechce makat, tak z toho vyvoďte klidně i osobní zodpovědnost a nechte to dělat lidi, kteří tomu rozumí a dělat to chtějí.

Neoroduju za J.R. Ale na něm je vidět, že mu na tom klubu aspoň záleží. A nechat psát články o AZetu holku, která fandí našemu největšímu rivalovi, to fakt může napadnout jenom dementa! Schválně to zkuste navrhnout na Spartě, ať o nich píše fanda Baníku!!!

Lhář Michal Raszka VEN!!! 💣 ☠️


Milosko22 - Předevčírem, 17.55 ✖️

Vzhledem k tomu jak zde vedeš fans fórum a veškeré informace máme na 90% z tvých zdrojů, tvoje blogy jsou luxusní, jsem zcela přesvědčen, že pokud se někdo přihlásí tak tu práci bude dělat stejně spatně jako byla doposud.
Myslím si, že tato pozice je pro tebe jako dělaná 😁 💪 💣


J.R. from B.K. - 11. 8. 2022 11.47 - Odpovědět ✖️

Burian, Jáchym, Jandus, Jiránek, Machač, Novák, Ostřížek, Venkrbec, Vlach.

To je 9 prostějovských útočníků, čili teoreticky 3 lajny, kteří by si klidně mohli nárokovat, že chtějí být v sestavě výš než Jan Maruna. Mimochodem, ten i v Prostějově bude oblékat #10.

Přiznám se, že jsem hodně zvědav, jaká role bude Mařkovi na Hané svěřena. Zda to opět bude ten zkušený, který ve 4. lajně bude "učit" mladé, kteří budou kolem něj lítat a on je bude "usměrňovat", nebo zda dostane více prostoru ukázat, zda hokej, třeba i tvořivý a gólový(bodový, umí stále hrát.

Mařkův boj o sestavu budu bedlivě sledovat. Začal už včera, kdy Prostějov zahájil turnaj v Porubě.

(prostějovský marketing, redakce, jedno s druhým, a je o to překvapivější, když skvělý "marketing" tam dělají fanoušci, je dlouhodobě jeden z nejhorších v lize. Vždy na to čumím jak z jara a nechápu. To my jsme proti nim, i přes veškerou kritiku a nedostatky, o 100 let dál)

A nemám to tak jen u Mařky, budu bedlivě sledovat, protože mám rád hokej, jak si povede Sančéz v Přerově, kdyby byl vypsán zajímavý kurz, nebál bych se vsadit, že značnou část sezóny bude třetí přerovský obranný pár zubrů ve složení Krisl - Chroboček :-).

Stejně tak jsem byl předvčerem zvědav, zda pan Janeček nechá spolu v lajně Sígra s Kubou Doktorem, ano, nechal, centra jim v jedničce hrál velezkušený Vrdlovec...

Budu bedlivě sledovat každého, kdo prošel AZetem, jak se mu daří, jak v novém působišti zapadl apod. Baví mě to a budu tu o tom psát. A vždy si u toho uvědomím, jak hrozně moc velký průser je náš pád z Chance ligy...

P.S. Před sezónou bych byl rád, kdyby mi "eMeSKáčko" (Martisanova sázková kancelář) vypsalo kurzy na to, že Poruba vyhraje základní část, že bude do 2. místa, do 3. místa apod. Ten útok je neuvěřitelný! Pokud si to sedne charakterově, pokud hráči zvyklí hrát celý život přesilovku přijmou ice time 8 mnut, tak... 💣


Rolbař - 11. 8. 2022 13.37 ✖️

Nevím JR, každoročně zde hýkáš nad sestavou poruby, jak bude tu ligu "válcovat", jak jsou nabušení a nakonec se tak neděje..

protočilo se tam téměř víc hráčů a trenérů než ve fotbalovém klubu z letné a stále se nic neděje. Jak je to možné, když mají tak skvělý tým každoročně?
Je to asi záhada,ale není třeba jedním z důvodů i fakt, že ten klub je na pokraji zajmu a téměř "nikoho" nezajímá ?

Jasně , můžou tak pokračovat třeba ještě dalších 10 let a každoročně se ta pravděpodobnost uspechu bude zvyšovat, jelikož když ti padne x krát v ruletě červená, tak příště už by ta černá padnout mohla ne ? :)

Letos bude ta první liga kvalitní. ZLín je zcela poprávu pasován do role favorita. Takto silný tým na papíře zde neměly ani ČB. Uvidíme, nakolik se jim podaří tu roli plnit. Porubu bych ale neviděl na papíře tak silně odskočenou oproti Slavii, Prostějovu, Vsetínu. A ono může překvapit ještě kdokoliv jiny :)


J.R. from B.K. - 11. 8. 2022 14.05 ✖️

Díky za názor, cením si ho, rád jsem si jej přečetl.

Hele, pokud to vidíš diametrálně odlišně, můžeme se kdykoliv potkat, vsadit se, můžeš vyhrát moc pěkné peníze :-). Čímž Tvůj názor nepopírám, jen Tě štenkruju :-).

Průser v Porubě byl ASI hlavně v tom, že to skládali mnohdy bezmyšlenkovitě, jen podle jmen, prý se kladl důraz i na to, kterého hráče měl v zastoupení který agent apod., chyběla tomu trochu koncepce (nejednou jsem si s fanouškem Poruby psal, že takový Patrik Rimmel by jim obrovsky pomohl - šušká se, že možná měl nabídku). Letos to zkusili jinak. Víc kladou důraz na kluky z Ostravy, z regionu. Ano, jasně, zase to mají "přebuřeno" neskutečnými jmény, zase bude hrát 4. lajnu někdo, kdo na ni není zvyklí a kdoví, jak se s tou rolí popasuje, zda se to nerozhádá, čili zase to může být průser a Ty budeš mít pravdu. Nicméně s dobrým kurzem bych opravdu zkusil vsadit, že Poruba bude okupovat nejvyšší příčky tabulky...

P.S. S myšlenkou, že je klub "na pokraji zájmu a nikoho nezajímá", se pak neztotožním. Vím, jak to myslíš, ale... Poruba, Tvou terminologií, je na pokraji zájmu stejně jako třeba pražská Slavie, čili ta by taky, mít výborný kádr, nemohla hrát vrch? Těch příkladů, třeba i z kopané a vítězství Varnsdorfu ve 2. lize, kdy na klub nechodily davy a nějak to nevadilo, bychom našli více ;-). Jsem tak starý, že pamatuju, že baráž o Extraligu hrály Kralupy nad Vltavou 😁 a ve fotbalové lize i Lázně Bohdaneč, Drnovice či Blšany. Je to smutné, ale mnohdy ti stačí peníze a hrát to skoro bez lidí... Čímž neříkám, že v Porubě lidé nechodí, ale jasně, je jich málo, jsou ve stínu Vítkovic (a bohužel asi navždy budou) a já bych jim přál, aby se z něj nějakým boomem, třeba aspoň na půl sezóny, vymanili...

P.P.S. Díky za oživení vzpomínek a připomenutí slova HÝKAT, táta mi jej vždy říkal (abych nehýkal), kdy jsem hodně rychle jedl a pak mocně škytal. Spíše hýkal.

P.P.P.S. Nakousl jsi zajímavé téma s tou ruletou, s červenou a černou. Mám ve svém blízkém okolí přátele, kteří se prakticky 15 let živili vyhráváním jackpotů v moravskoslezských hernách (myšleno smrtelně vážně, kdo ví, tak ví), díky tomu jsem o těchto věcech hodně četl a... Mnozí lidé to vidí špatně. Když 10x v řadě padne černá, tak i pojedenácté bude šance 50/50, že červená nebo černá. Ta šance na červenou nebude o nic vyšší :-). Tohle sázení proti sériím už gamblery stálo nemálo peněz. Ale to jen tak na okraj, omlouvám se 😁.


Rolbař - 11. 8. 2022 15.19 ✖️

Díky za odpověd, zajímavé čtení 💪

Neříkám, že to vidím uplně diametrálně odlišně,ale zkrátka nic nenasvědčuje, že by měla poruba být v tabulce třeba na tom prvním místě. Ten rozdil mezi zlínem a porubou je fakt velký.

Určitě to v porubě uchopili za lepší konec a já věřím, že se podobný výbuch letos opakovat nebude. Ani náhodou. Jen prostě mezi týmy, které jsem uvedl,tak nevidím nějaký markantní rozdíl. Připadá mi to dost vyrovnané(mimo zlín) . A to letos zámerně neuvádím Jihlavu.

Co se týká Slavie,tak s Porubou se uplně srovnávat nedá. Jasně, na první pohled se to nabízí. Slavie je druhým klubem ve velkém městě, Poruba je na tom stejně. nicméně Pokud budeme mluvit čistě o klubu jako takovém,tak Slavie se dotkla hokejového vrcholu , Poruba to nejspíš nikdy nedokáže. Tam je obrovský rozdíl. Troufám si říct, že pokud by slavie hrála o postup, tak by do EDenu přišlo více lidí, než v Porubě ve stejném případě. Slavie má fanoušky uspěchu. Jsou zalezlí kdesi v norách nebo o pár kroků v Sinobo, ale prostě tam jsou. Narozdíl od Poruby je má.


Porubu očekávám určitě výš než minulý rok :) Třeba se ještě stane spousta věcí.. kdoví.
Jen jsem toho názoru, že sypat podobné finanční prostředky např do Přerova nebo Prostějova (za předpokladu že by tam byla stejná vize, třeba i lepší stadion, zázemí) tak by ty výsledky byly lepší . Mám takový pocit, že lidi z měnších měst cítí tu hrdost a ochotu podporovat kluby tak nějak víc, než ze čtvrtí měst, kde většinou "panuje" jeden velký klub. Minimálně tedy u nás :)


J.R. from B.K. - 11. 8. 2022 15.25 ✖️

Jen upřesním, že Poruba pro mě není aspirant přímo na první pozici, myslel jsem to tak, že s dobrým kurzem by to mělo smysl zkusit zahrát.
Sám jsem zvědav, jak se k tomu sázkovky postaví, co všechno bude možné vsadit (ta nabídka u Chance ligy bohužel nebývá příliš široká), věřím, že u nějaké soukromé sázkovky z řad fanoušků to do TOP3 osolím 😁.


J.R. from B.K. - 11. 8. 2022 15.41 ✖️

Teď, letos poprvé, protože je to jiné, když už té ligy nebudeme součástí MY, studuju soupisku Vsetína. Hergot, taky hodně dobré!


t0n1c - 11. 8. 2022 16.20 ✖️

Letos bude Chance liga určitě velice zajímavá. Je to dáno i tím,že se do Extraligy vraci spousta hráčů z KHL či finské ligy. Tím pádem spoustu kvalitních hráčů se bude muset spokojit s Chance ligou i když bychom je za normálních okolností viděli spíš výš.


Martisan - 11. 8. 2022 17.07 ✖️

Ahoj,děkuji za výzvu...Moc rád si zahraji 😎
Dej kurzy co by se ti zamlouvali a já je buď potvrdím nebo ještě zvýším 🙂


Josevolley - 11. 8. 2022 18.26 ✖️

Sorry ze se vam do toho vlozim,ale Poruba nebude hrat vrch ani letos.Nevim kdo to tam sklada,ale tohle fungovat nebude.Jak rikas neni tam jasne videt kdo bude hrat prvni dve lajny a kdo bude cekat na minutky.Takze prijde par spatnych vysledku sestava se otoci a v kabine bude bordel.Kkuci podepsali smlouvy a uz se jim makat nechce.Ja byt manazerem v takove soutezi a mit plany jako tamnejsi vedeni,tak to postavim vic na bonusech o mnohem vic.Jeste pockam kdo koho urve z extraligy a na koho nevyslo angazma venku a muzem si tipnout jak to bude vypadat.


J.R. from B.K. - 11. 8. 2022 6.43 - Odpovědět ✖️

Budou fanoušci AZetu hodně, spíše pozitivně či negativně, překvapeni, až zjistí, kdo všechno, s napojením na havířovských AZet, se letos objeví na kandidátkách do Komunálních voleb? :-)

P.S. Ján Štromp (23 let), Andrej Pavluček (39 let), Veronika Dosedělová (31 let), Žaneta Schreiberová (38 let), Aleš Kráľovič (33 let), Martina Matušová (35 let), Dominika Hajná (26 let), Lucie Potužáková (39 let). Naši mladí havířovští komunisté ❤️.


HV-BOY - 11. 8. 2022 7.31 ✖️

Ostatní níže zmiňované neznám jen Honzu Štrompa. Přitom takový šikovný synek..... Ale ryba smrdí od hlavy, mají to v rodině škoda... ❌


J.R. from B.K. - 11. 8. 2022 8.10 ✖️

U komunálních voleb, a nyní to nemyslím nijak zle, mě vždy zaujme, jak se kandidátky doplňují o duše, které, některé z nich, dle mého názoru, o politice neví skoro nic. Ale budiž, to je asi údělem právě komunálních voleb.

Nicméně hrozně rád bych vedl debatu právě s těmi mladými komunisty, byť většinou sice nejsou členy strany, ale bylo potřeba nějak zaplácnout kandidátku. Představuju si, jak za nimi přijde otec, děda, známý apod., se sdělením "Hele, potřebujeme lidi, napíšeme tě na kandidátku, jo? Jdeš s námi do voleb". "No a za koho? Vždyť já o tom nic nevím!". "No za KOMUNISTY, nic vědět nepotřebuješ!". "Za komunisty? No, tak jo...". Sebevědomě si myslím, že mnozí by v takové debatě, ohledně politologie, historie, jejich vlastního politického programu apod., pohořeli jak papír.

S takovými bych hrozně rád viděl nějaké politické debaty. Ale klidně i ty nepolitické :-). Že by to třeba byla i legrace si mohu myslet i podle názorů např. pana Aleše Kráľoviče, mladíka ze Šumbarku (spíše Dolní Suché), jednadvacítky na komunistické kandidátce, který sám sebe označuje za kominíka (nic proti), jehož přítelkyně, toho času na mateřské dovolené, je v Havířově dokonce komunistickou sedmnáctkou, kdy pan Kráľovič je evidentně komunistickým myslitelem. Pokud tedy máte nějakou tu korunu navíc, nechte si poradit! https://i.imgur.com/jrQogWQ.png ❤️

P.S. Politiku (bohužel) miluju, možná i né méně než sport, a byť to mnohdy bude kontroverze, v politice věc běžná, budu zde až do podzimních voleb všechny kandidátky a mnohé kandidáty dost rozebírat... Bohužel.


Lucas - 11. 8. 2022 8.25 ✖️

Život v Havířově s J.R není asi pro mnoho lidí jednoduchý 😁


J.R. from B.K. - 11. 8. 2022 8.35 ✖️

Mimochodem, byl jsem kritizován za to, že ve svých článcích ohledně "Dvorků" jsem zmínil některé naše komunální politiky. Jak zmínil? Nikoho jsem nesoudil jako člověka, jako politika, pouze jsem napsal své přesvědčení o tom, že kdyby Dvorky proběhly v listopadu, ani jeden z těch zastupitelů, a to si dokážu představit, že některým z nich dám letos svůj hlas a vůbec nic proti nim nemám, by na Dvorky nezavítal. Jsem o tom přesvědčen a je smutné, když by se kolem takových témat mělo chodit po špičkách a raději o nich nemluvit, ať náhodou někoho, kdo třeba i podporuje hokej, nenaštveme. Ano, tato "politická promenáda" není věc neobvyklá, v politice je běžná, nesoudím ji, ale mohu o tom přeci napsat. Mimochodem, letos volby proběhnou dříve než první ligové domácí utkání, nějakého politického a čestného úvodního vhazování tak asi budeme ušetřeni :-).

Mé první 2 politické otázky, když jsem letmo projel kandidátky, které mě hned ze startu napadly?

1) Uspěje ČSSD (letos s podporou tzv. "osobností města"), v Havířově vždy, i díky sympatické ex-primátorce Feberové, hrozně silná? Jak moc bude kopírovat celorepublikový propad do lehkého zapomnění nebo jak moc ukáže obrovskou levicovou sílu regionu?

2) Jak moc uspějí né tradiční strany a uskupení? Udrží si silný mandát Vachtarčíkovo "Hnutí pro Havířov" nebo mu může z přízně voličů výrazně ukrojit "nový" subjekt "Havířov sobě"? Popřípadě, ale to bych byl velmi překvapen, "Havířov náš domov" či "Partneři za Havířov".


J.R. from B.K. - 11. 8. 2022 8.40 ✖️

Lucas: To je "kouzlo" sociálních sítí. Když si na ně dáš kdejakou volovinu, a sám sebe veřejně takto prezentuješ, tak se ale potom nediv, že se ti to může vrátit jako bumerang. Na tom přece není nic špatného ani divného.
Jsem rád, že i Tebe na Zlínsku baví havířovské prostředí pozorovat ;-).


Autonomo - 11. 8. 2022 8.53 ✖️

Tohle se v komunálkách děje úplně normálně. Pamatuji si sám, jak jsme kdysi hledali na doplnění všechno, co má ruku, aby se mohl podepsat. Spíš mě udivuje, že komouši už nemají zde takovou základnu, aby postavili kompletní kandidátku z členů partaje.


J.R. from B.K. - 11. 8. 2022 9.00 ✖️

Komunistická kandidátka má 43 jmen, z toho 32 jich je členem strany (nejmladšímu stranickému soudruhovi je 23 let). Průměrný věk kandidáta/člena strany je téměř 64 let, z těch 32 kandidátů jich je 14 starších 70 let...


J.R. from B.K. - 11. 8. 2022 9.56 ✖️

2014: Darja Tomaniecová, 8. za ANO - zvolena do Zastupitelstva (v roce 2016 odchod z klubu ANO a přechod pod klub KSČM)
2018: Darja Tomaniecová, 2. za SPD - zvolena do Zastupitelstva
2022: Darja Škutová (dříve Tomaniecová), 1. za Havířov sobě (a velké kritička primátora Bělici) - zvolena do Zastupitelstva?

Podobnou kariéru má Vlasta Dostálek, co sezóna, to nový klub :-). Čímž netvrdím, že paní Tomaniecová je špatná politička, a nezasloužila by si tvůj hlas, či Sígr špatný hokejista, to vůbec ne, jen mě tyhle příběhy prostě baví :-). Celkově je tato kandidátka, která se ostře vymezuje proti současnému primátorovi, třeba i zajímavým sloganem "DOST Bělici na radnici" nabita mnoha známými havířovskými jmény.

Namátkou, vybírám z kampaně... "Dlouhodobě bojuje proti nespravedlivému rozdělování dotací a dobře placených míst rodině a přátelům primátora Bělici. Už má DOST arogance primátora a atmosféry strachu, který vládne v Havířově pod vedením pana Bělici."

P.S. Aby to nevypadalo, že zde nějaký politický subjekt osobně favorizuji... Ne, to ne, zatím sám nejsem rozhodnut, komu hlas hodím (komunálky jsou jiné, hodně specifické), jen zde zatím vybírám různé zajímavosti.


David-parthner - 12. 8. 2022 17.24 ✖️

V Praze doplňují kandidátku naopak starým železem https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volby-komunalni-kscm-povolava-kadrove-rezervy-kandiduji-i-skoro-stoleti-211493#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=abtest196_discussion_timeline_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


J.R. from B.K. - 10. 8. 2022 14.44 - Odpovědět ✖️

Před pár týdny jsem zde psal, že jsem moc rád, že Miky Mikulík zavolal Jirkovi Trvajovi, havířovské hokejové legendě.

O víkendu u nás proběhne turnaj 7. tříd, který je pojmenován právě po našem nejslavnějším brankáři (proto ten tehdejší telefonát, kdy bylo potřeba Trkovo svolení).

Turnaj se dlouho plánoval, hodně se na něm makalo, ještě 3 dny zpátky to vypadalo, že bude zrušen, naskytla se řada problémů. Nakonec, byť možná v lehce okleštěné podobě, bude.

Pan Mikulík, a nejen on, na něm odvedl spoustu záslužné práce, možná se nevyvaroval nějakých chyb, ale to k tomu patří, pořád je na svém místě nový, rozkoukává se, učí se. Držím mu palce!

Turnaj odstartuje v sobotu v 9:00 zápasem AZ vs. Mora (dalšími účastníky jsou Poprad a Michalovce), kdy naši kluci s olomouckými prohráli před týdnem 2:12 doma, včera pak v Olmiku už jen 3:4, kdy posíleni jsme byli o dva Poláky, kteří týmu dodali kvalitu. Tak jsem zvědav, jak bude zápas vypadat v sobotu (na lavičce Mory bude stát i Jan Křivohlávek, syn našeho Jana Křivohlávka, kterého jsme, společně s tátou, také lanařili k návratu domů, však dal přednost setrvání na Hané).

Mimochodem, někteří říkají, že AZet si od klubů, kteří zde budou hrát, řekl o docela vysoké startovné. Nevím, neumím posoudit, je to těžké téma. Zaslechl jsem, kolik chce SSRZ za ledy, kolik chtějí lidé v boxech časoměřičů apod. I díky cenám energií to jsou ceny vysoké, neumím posoudit, zda reálné či nastřelené, nicméně opět a zas se ukazuje, jak moc by všemu pomohla druhá ledová plocha...

Sedmáci - AZeťáci, do toho! ❤️

P.S. Sere mě, jako fanouška, že abych znal výsledky AZeťáckých mančaftů, musím si je zjišťovat sám. Třeba včera zřejmě hrál náš dorost proti Frýdku-Místku. Dočtu se o tom někde? Aspoň výsledek? Na nějakých oficiálních klubových kanálech, které čtu? A zase jsme u toho, že nám nefunguje redakce... A budeme u toho pořád, než se do toho pořádně sekne...


Vít1978 - 10. 8. 2022 6.58 - Odpovědět ✖️

Navrhuji panu J.R. from B.K. aby se sám pokusil stát se redaktorem AZ, když mu tak vadí údajná "třinecizace" redakce AZ. Týdně sem stihne přidat desítky ne zrovna nejkratších příspěvků a mají svou kvalitu. Takže proč ne?


edge.6 - 10. 8. 2022 9.35 ✖️

Že by v Jablonci zapnuli net dneska ráno? 😁


J.R. from B.K. - 10. 8. 2022 10.28 ✖️

Vít1978: Možná jsem se nevyjádřil úplně přesně. V našem klubu se neděje třinecizace redakce jako takové, ale probíhá, zatím jen lehkým záchvěvem, TŘINECIZACE klubu celého. Protože redaktory, kteří nyní pro náš web píší, někdo, koho klub platí, nabírá. A za tím, že je to tzv. třinecizace, si bohužel stojím. Stejně tak za tím, že je to prostě špatně.

Slečna Kolková, fanynka Třince z Havířova, která pro náš web napsala 2 články a já se bojím, že napíše i další, by pro havířovský klub psát neměla. Já to tak cítím. Ruku na srdce, odpovězte si každý pro sebe. Přerováku, vadilo by ti, kdyby pro váš web psala fanynka Prostějova? Vsetíňáku, vadilo by ti, kdyby pro váš web psala fanynka Zlína? Slávisto, vadilo by ti, kdyby pro váš web psala fanynka Sparty? Stejnou otázku jsem dnes položil příznivci klubu, pro který je Sparta rival... https://i.imgur.com/iF6eujZ.png

Pokud to nevadí tobě, Tomáši, Milane, Marku, Kristýno a a Leontýnko, chápu, každý máme svůj názor a každý máme právo jej prezentovat. Mně to prostě vadí. A po včerejšku zas o to víc, když dotyčná slečna byla oděna do třineckých symbolů na utkání Vítkovice vs. Třinec. Upozorňuji, aby zas někdo, protože takoví experti tu bývají, má slova neprezentoval jinak. že absolutně nic nemám proti této dívce, jedná se o mladou a velmi inteligentní slečnu, která miluje hokej. Však každý, pokud se navenek prezentujeme sympatiemi k nějakému klubu, prostě někam patříme.

A k Tvému návrhu? Víš, jsem trochu alergický na to, když někdo napíše "ty to umíš nejlépe, ty to kritizuješ, ty to píšeš, tak to běž dělat". Chápu, jak to myslíš, ale tohle myšlení je krátkozraké. Byť takto myslel o pár příspěvků níže třeba i Karviňák MB a akorát ze sebe udělal osla. Proč je to krátkozraké? Protože vždy je to o dvou stranách. O domluvě, o tom, co chce ta druhá. Vašek Drchal ze Sparty si o sobě také určitě myslí, že je dobrým fotbalistou (a já to nepopírám) a patří do základu místo Juliše, ale když mu napíšeš "ty si to o sobě myslíš, ty kritizuješ Juliše, tak běž a ukaž to, ne?", tak uvažuješ polovičatě. Vždy je to o obou těch stranách, o pohledu na věc, né o tom, co chce jedna. A stejně tak není pouze na mně, i kdybych sebevíc chtěl, abych byl redaktorem havířovské redakce. Nicméně, na tříhodinové schůzce s lidmi z klubu nějaké návrhy padly. Jak z mé strany, protože chci pomoct, tak ze strany prezidenta Malíře. A teď je to o tom, aby obě strany našly společný průsečík. A o tom, zda se k němu můžeme dopracovat, chci pár dní přemýšlet...

Musím také zdůraznit, že zatímco mnozí si mohou myslet, že o redakci jen píši a nijak se nepodílím na její možné nápravě, tak věci se mají jinak. Velmi mi záleží na tom, aby redakce fungovala, aby šlapala, aby bylo všechno OK. I proto, když byla nouze, jsem se nabídl, že sám napíši článek, v posledních hodinách jsem také pomohl sehnat člověka, který by redakci, když jí třeba poteče do bot, mohl pomoci. V neposlední řadě jsem opět požádal, zda by mohla proběhnout schůzka mezi redakcí a zástupci fans, která by VŠEMU obrovsky pomohla. Když to řeknu lehce nadneseně, co mám udělat víc? 😳

P.S. Závěrem, když se podepisuješ jako nejznámější redaktor (nyní už zaplaťpánbůh bývalý) havířovského webu, zmíním pana Káňu. Jeho kauza je definitivně ukončena, na 99% už v havířovské redakci nebude působit. V samotném závěru se zachoval tak, jak jsem jej znal. Bohužel. A přeji všem jeho kolegům redaktorům, kteří si myslí, jak bylo Vítkovi ublíženo a jaký je to chudáček, aby se někdy setkali s pravdou. Protože je velmi pravděpodobné, že jsou "krmeni" pouze jednou verzí...


Lajman - 9. 8. 2022 22.35 - Odpovědět ✖️

Gabriel Szturc teď krásný gól v zápase proti Slovensku na MSJ.


J.R. from B.K. - 10. 8. 2022 6.41 ✖️

Včera mě napadlo, když tu branku dal, že je to podobný případ jako Danek Kurovský, kterého jsme zde v tomto směru kdysi řešili. V čem? V "hádce" o to, čí je to odchovanec :-). Někteří jej určitě berou za našeho, leč třeba eliteprospects.com to "říká" jasně - Český Těšín :-).

Vím, že je to nereálné a myslím to s nadsázkou, ale, kurva, chtěl bych nějaké konkrétní a ustálené tabulky, které řeknou, že do toho a toho roku jsi odchovanec toho klubu apod. :-)