Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Zavřít

klikni pro zmenšení fotky
Jméno: *
E-mail:
Vzkaz: *
Připojit obrázek
*1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *32* *78* *93* *96* *45* *30* *27* *151* *278* *331* *365* *259*
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici sedmset čtyřicet tři:

HZ2010 - Dnes, 18.17 - Odpovědět X

ZÍTRA VLAKEM DO FRÝDKU-MÍSTKU!

Sraz: 16:15 na vlakovém nádraží
Odjezd: 16:33
Návrat: cca 22:00
Cena za cestu:max. 65 Kč

Všichni pak v klasickém sektoru, automobiloví, vlakoví, atp.


T.Silesian - Dnes, 17.43 - Odpovědět X

Včera velmi dobrý výkon celého týmu ! Byly 2 prvky hry ,které mrzely : spousta neproměněných šancí ,a potom ve 3. třetině nesmyslné fauly v útočném pásmu...hlavně ten poslední - umožnil soupeři odvolat brankáře a zkusit zdramatizovat závěr... u "mazáka" je to velká chyba... ale jinak jen tak dál, naši synci ! AZ !!!


J.R. from B.K. - Dnes, 16.32 - Odpovědět X

Nedávno jsem tu psal, že téměř celou dobu mého vazebního pobytu, mi na cele dělají společnost Srbové. Také jsem tu psal, že tak, jak je poznávám, tak se mi jejich naturel v mnohém líbí, však globálně jsem rád, že jsem Čech a né Srb.
Proč o tom píšu? Před chvílí skončil čtvrtfinálový basketbalový zápas Srbsko vs. Argentina. S kolegou jsme se dívali. No řeknu vám, to bylo něco (mimochodem, Argentina vyhrála). Mnoho národů je takových, Srbové také. Tak, jak svému klubu/ týmu dokáží skvěle fandit (kam se na ně hrabeme my Češi), když se daří, tak svůj klub/ tým/ hráče dokáží,,nenávidět" a kritizovat (kam se na ně hrabeme my Češi), když se prohrává. Třeba Italové jsou v tomto Srbům hodně podobní. Nedovedu, a ani nechci, si představit, jak vypadají srbské diskuse na Fb po prohrách svých týmů. To my Češi jsme fakt jen takoví,,neškodní Pepíci" :-).
Až vylezeme (Já a Veljko), jsem já a pár mých dobrých přátel, zváni na nějaký dobrý zápas Crvene Zvezdy Beograd. 3 dny tam budeme pít:-) (průměrný plat v Srbsku je 350 euro/měsíc, proto tady kluci jezdí tak rádi zalévat květinky). Přemýšlím, zda chci, aby v tom utkání, na kterém budeme, Zvezda vedla, nebo prohrávala. Abychom poznali tu odvrácenou stránku horkokrevného Srba.:-). I proto jsem dnes ,trochu škodolibě, potají fandil jihoameričanům.:-). Abych to uřvané ,,jebem ti mater" slyšel ještě 100x:-).
Buďme hrdi na svůj klub/ tým/ hráče, pokud do toho dají kluci 100%. Potom se prohrát může. Je to sport.
AZ do toho


Tomket - Včera, 23.55 - Odpovědět X

Díky všem za pomoc při tvoření atmosfery bylo to fajn, udržme laťku a bude to paráda ????


HZ2010 - Včera, 11.57 - Odpovědět X

Dnes v první přestávce je možnost objednat si lístky do kotle za cenu 80 Kč na zápas se Sokolovem. Jak to bude probíhat?

1) V první přestávce pod kotlem se budou vybírat peníze a vydávat potvrzení.
2) V druhé přestávce se pod kotlem budou vydávat hotové lístky.

Lístky jsou jen do kotle, koupením přispíváte malou částkou také do čapky na chorea. Levnější lístky se dají objednat pouze a jen v první přestávce pod kotlem, kdo si neobjedná a nezaplatí, tak nemá.


HZ2010 - Předevčírem, 15.43 - Odpovědět X

Zítra první domácí utkání. Přijďte fandit do kotle, kdy jindy, než proti Vsetínu.


J.R. from B.K. - 11. 9. 2019 22.41 - Odpovědět X

"Díky AZetu jsem poznal velkou spoustu kamarádů. Díky AZetu, vlastně v návaznosti na tohle diskuzní fórum, jsem poznal řadu fajn lidí z celé republiky. Jeden z nich, fanoušek Pardubic a obrovský hokejový nadšenec, se kterým jsem se viděl asi 3x v životě, mi napsal pár řádků, které mne inspirovaly k napsání dnešního příspěvku...
Někteří hráči AZetu, stejně tak lidé z vedení či trenéři, se mohou cítit dotčeni, že jsem si je tu bral často do huby. Pokud se na mne zlobili, chápu je, zlobil bych se taky. Na druhou stranu nevím, zda něčeho, co jsem tu kdy napsal, lituji. To tak nejde říct. Protože všechno mělo svůj důvod. I šachista mnohdy obětuje dámu, aby vyhrál partii. Jak se s oblibou říká - "když se kácí les, tak létají třísky".
Téměř každý můj napsaný příspěvek na tomto fóru měl za úkol buď zpropagovat fanouškovství a tribuny, dostat to lidem více pod kůži, propagovat věci dobré, propagovat naše město, naši historii, naše předky, náš kraj, především však propagovat náš klub. AZ HAVÍŘOV. A když jsem časem věděl, že naše fórum sleduje "celá" republika, což bylo něco neuvěřitelného, že naše pindy čte denně 2000 lidí, což je v době komunikace téměř výhradně na sociálních sítích malý zázrak, uvědomil jsem si, ak je snadné dostat AZ pod kůži i těm, kteří by o něj, mimo tuto diskuzi, jen tak nezavadili...
Možná se na mě za mé příspěvky zlob i ti, kteří si neuvědomují, že "o kom se nepíše, ten jakoby nebyl". Ba ne, mám jasno, kdybych mohl čas posunout zpátky, neměnil bych. Ano, nasekal jsem zde řadu chyb, ale ty neudělá jen ten, kdo nepíše, kdo pouze "hejtuje". Vše, co jsem tu kdy napsal, mělo svůj smysl a někdy i hlubší, pro mnohé skrytý, význam.
Je pro mne neuvěřitelné číst, že díky tomuto diskuznímu fóru objevil "nějaký" klučina z Pardubic "nějaký" AZ Havířov. Pro mě je to fantastické. Kluk z extraligových Pardubic ví o klubu našem skoro vše, ví o něm víc, než mnozí ti, kteří se za fandy AZetu označují. A věřte, že takových "kluků z Pardubic" je napříč republikou spousta. S jistým zadostiučiněním proto vím, že to nebylo zbytečné, že to mělo smysl, že občas se přes mrtvoly muselo jít. Protože vždy ty mrtvoly měly za cíl, zpropagovat klub, který miluju. Klub, kterého by si bez těchto webových stránek nevšimla spousta lidí. Vždy jsem tvrdil, a nyní mám na to štempl, že kdy si tohle diskuzní fórum necháme zemřít, zemře s ním i kus AZetu. Tenhle web je totiž reklamou, za kterou nemusíš platit... A reklama vždy sloužil a bude sloužit k propagaci značky, výrobku. AZet je kurva dobrá značka. Tak ji propagujme. A je na každém z nás, jakou propagací zvolí, možností je spousta..."
AZ do toho !!!

P.S. Karlssone, děkuji za dopis, za známky, za podporu, za to, že jsem Tě mohl poznat. Pokud odborná veřejnost říká, že chce na střídačkách více Pešánů, tak já chci na stadionech více hokejem zapálených Karlssonů. Bylo by líp. Díky Ti, měj se krásně a někdy na viděnou na tribuně. 11. kolo extraligového ročníku 2022/2023, utkání Pardubice vs. Havířov, v 63. minutě střílí vítěznou branku hostující Gabriel Szturc, sektor hostí zažívá euforii. 180 HZ a 45 Delije, kteří ten den, cestou z Pardubic do Havířova, zapíjejí se Slezany přesně rok od uzavření družby. Navíc je to první výjezd, který absolvoval můj synovec Jakub!
P.P.S. V řádu pár hodin se tu objeví ještě jeden můj příspěvek. Kdyby měl někdo chuť si přečíst vazební pindy. Ahojte, mějte se!"
Anonym - 11. 9. 2019 21.44 - Odpovědět X

O číslech 91 a 92 ještě hodně uslyšíme.


HZ2010 - 10. 9. 2019 7.59 - Odpovědět X

Společně do Poruby 11. 9. na 1. kolo vlakem!

Začíná nám liga a hned první kolo se hraje v nedaleké Porubě. Vyrážíme společně vlakem!

Sraz: 16:15 na vlakáči v Havířově
Odjezd: 16:33
Návrat: 22:00 nebo 23:00 podle toho, jak skončí zápas.
Cena za cestu: max. 60 Kč (spíš 55)

Hecněme to a vyjeďme v co nejlepším počtu. Sraz v Porubě v obvyklém sektoru a to nejen vlakoví, ale i pracující v Ostravě a automobiloví!


Autonomo - 10. 9. 2019 9.00 X

Nevím, co je váš obvyklý sektor, ale už vloni vám byl zařízen sektor na hlavní tribuně ( po pravé straně při vstupu ), namísto sektoru pro hosty (za brankou).


casper - 10. 9. 2019 10.18 X

Nepamatuju si, ze bysme nekdy byli za branou.


Autonomo - 10. 9. 2019 10.29 X

Casper: Já taky nepsal, že by jste tam měli být. Jen říkám, že to je od předminulé sezóny vyhrazen sektor pro hosty, s vlastním vstupem. Minulou sezónu jsem pro vás s vedením vyjednal volný pohyb po stadioně s tím, že budete na hlavní tribuně (naproti nám). Ostatně jste tam už bylo v minulé sezóně...


Kuba - 11. 9. 2019 8.54 X

Budu tam


PePe - 9. 9. 2019 9.18 - Odpovědět X

https://www.hc-havirov.cz/clanek.asp?id=G%F3lman-by-mel-byt-nejlepsi-bruslar,-rika-Dusan-Safranek-3845

Rád bych k tomuto rozhovoru napsal 2 věci:
- asi nový člen redakce ho vedl velice dobře, nebyly tam zbytečné otázky "jak tě baví letní příprava", "kde očekáváš, že se umístíte"
- Dušan Šafránek zní jako velice zapálený člověk, snad si ho tu udržíme a neodejde někam dál, jako jeho předchůdce (jakkoliv všem, kteří si z AZetu polepší, to přeju)


Bery - 8. 9. 2019 21.05 - Odpovědět X

https://www.petice.com/petice_za_odstoupeni_tomae_krale_a_slavomira_lenera_z_vedeni_eskeho_svazu_ledniho_hokeje?fbclid=IwAR0scpU_KrP_yqWCLBXPM2Vg4Xw7PZzlnbfq_dT7AKHBkqhMJBls9RrkHpY


Roman13 - 7. 9. 2019 12.22 - Odpovědět X

Včera za Olomouc Honza Bambula a Dominik Pawliczek, navíc Dominik vstřelil jednu branku????????


Roman13 - 7. 9. 2019 12.23 X

Ty otazníky tam být nemají byl tam palec hore.


Bery - 4. 9. 2019 22.41 - Odpovědět X

Že by konečně nějaká spravedlnost? Jsem zvědav jak to cele bude pokračovat. Na svazu musí soptit.
https://hokej.cz/soud-vyhovel-vsetinu-havirovu-a-prerovu-naridil-odklad-juniorske-ligy/5041787


Josevolley - 5. 9. 2019 9.44 X

Za takove rozhodnuti jsem neskutecne rad.Ano akademiim to po strance sportovni udela brajgl v kalendari(a to neberu,ze by se to muselo rozlosovat znova) ale to maji ty hovada za to,ze si s ostatnima chteli vytrit zadek.


Ondra - 5. 9. 2019 15.53 X

Tak s tim opět vyjebali po svem.

https://www.sport.cz/hokej/ostatni/clanek/1139686-nesouhlasime-ale-respektujeme-hokejovy-svaz-nejvyssi-soutez-odlozil-prisel-s-necekanym-resenim.html#hp-sez


zvukos - 5. 9. 2019 19.19 X

https://www.petice.com/petice_za_odstoupeni_tomae_krale_a_slavomira_lenera_z_vedeni_eskeho_svazu_ledniho_hokeje?uv=17339166


T.Silesian - 6. 9. 2019 0.35 X

Tím jak se postavili k rozhodnutí soudu ,opět vedení ČSLH ukázalo ,jaká je jejich hlavní pracovní filozofie : "Nějak s tím vyjebat ..."
Chovají se vůči hokejové základně jako mohamedánské vojsko na dobytém území ,hnus !


J.R. from B.K. - 4. 9. 2019 7.41 - Odpovědět X

V uplynulých dnech jsem přečetl 3 skvělé knihy od novináře Jaroslava Kmenty. Trilogii o Radovanu Krejčířovi. Neskutečné čtení, i když psychicky mě to trochu položilo, když si člověk uvědomí, co vše, když má člověk peníze, je možné.
Nyní prosba na Vás. Nemá někdo na půjčení knihy Kmotr Mrázek, Kmotr Mrázek II a Kmotr Mrázek III? Opět od Jaroslava Kmenty. Během pár dni vrátím v perfektním stavu. Pokud někdo má a byl by tak ochotný a zapůjčil, kontaktujte, prosím, známé tváře, kluci mi dají vědět.
P.S. Často se spousta lidí nabízí, že pomohou s tím, s tam tím, apod. Je mi blbé si o materiální pomoct říkat, však dnes to zkusím, dnes o drobnou požádám.
Za 5 měsícům mého vazebního věznění mi přišlo 95 „zásilek“ (dopis, pohled, apod.), já jich odeslal 124. Kdyby se našly nějaké dobré duše, které by mi mohly poslat třeba dvě, tři dopisní známky, velmi mi to pomůže. Děkuji za případné podání této pomocné ruky, na případnou korespondenci samozřejmě každému odpovím.
Díky, mějte se a FANDĚTE.


Dezinformátor - 4. 9. 2019 8.17 X

Může mi prosím někdo na e-mail karel.malek90@gmail.com poslat instrukce, kam poslat zásilku? Známek mám spoustu, rád pošlu. Díky!


Klr02 - 4. 9. 2019 11.58 X

Zdravím, mohla bych také poprosit o kontakt? E-mail: klr02@seznam.cz
Díky.


Josevolley - 5. 9. 2019 9.39 X

Taky jsem chtel pomoct,materialne i financne,ale nikdo se neozval.


PePe - 5. 9. 2019 14.06 X

Jose: napiš mi na email dole na stránce, přepošlu informace


J.R. from B.K. - 3. 9. 2019 15.57 - Odpovědět X

Včera jsem byl neskutečně dojatý. Skoro se mi chtělo brečet, když jsem viděl, kterak téměř pláčou nasi basketbalisté během tónů české hymny, kter hrála před jejich úvodním zápasem šampionátu proti USA.
Na druhou stranu – stávám se Srbem? 95% času stráveného v brněnské vazební věznici mám za „spolubydlící“ kluky ze Srbska. Za těch několik měsíců vím o Srbsku víc, než kdybych historii této balkánské země studoval ve školní lavici. Znám souvislosti, pikantérie, zajímavosti, detaily, znám velmi dobře jazyk, myslím, že kdybych jel nyní na Balkán, tak se (krom Slovinska) velice dobře domluvím  A tak jako jsem zde mnohdy vyzdvihoval mentalitu polskou (především v návaznosti na tribuny), tak bych nerad opomenul i tu srbskou. Můj kolega Veljko je obrovským fanatikem CZ Beograd, o tomto slavném klubu z bvalé Jugoslávie, který dokonce jednou vyhrál PMEZ (obdoba nynější Ligy Mistrů), vím víc, než o většině klubů české ligy. Však co je pro mne důležitější, pronikám do tajů tamních tribun, do srbské fanouškovské mentality. A mnohy žasnu a závidím.
Ne,my se od nich nemůžeme učit, protože člověk se takový rodí. Nikdy nebudeme jako Srbové. Ale uvědomuju si, jak snadné na tribunách oni mají. To, co se snažíme lámat přes koleno, s tím oni se rodí. Tohle jim hrozně závidím.
Vše má své pro a proti, někdy (často?) jsem samozřejmě moc rád, že jsem Čech a né Srb  Však mít na tribunách kousek jejich naturelu, plesalo by srce každého, pro kterého jsou tribuny alfou omegou sportovního klání...
Popřeji proto každému fanouškovi AZetu, který chce svůj klub aktivně podporovat, aby, krom hrdého češství a patriotismu, v sobě, během těch dvou a půl hodiny, kdy Maruni se honí za toušem, probudil i malý kousek Srba . Aby mu fandit přišlo přirozené, né divné či dokonce trapné...Fanděte!
AZ do toho!!! <3
P.S. Když jsme se s Veljkem dívali v TV na fotbal Baník vs. Teplice, nemohl můj kamarád pochopit, jak si kdokoliv z hráčů může dovolit vzít si dres s číslem 12. V Crvene Zvezde prý nemyslitelné. Dvanáctka patří fanouškům, ti jsou 12. hráčem. Ne žádný fotbalista...
P.P.S. Ve stejné televizi, během stejného utkání, jen o pár minut později, můj kolega zuřil, když byl záběr do hlediště na ženu, která si na mobil točila, když celé „Bazaly“ zpívaly hymnu. „Co se čertíš?“, ptám se. „Na Zvezdě by ta žena muslela zpívat. Netočit si cokoliv na mobil. Tohle tam je, dle určitého kodexu navijača, zakázáno...“
P.P.P.S. Začal jsem basketem, skončím basketerm. A zůstaneme u Srbska. Sledujete někdo šampionát? Beben Marjanovič, srbský pivot, s 221 cm nejvyšší hráč šampionátu. Smečující, aniž by musel vyskočit 
P.P.P.P.S. Můj avizovaný příspěvek na téma #satisfakce bych zde vložil, pokud mi s tím kluci pomohou, večer před startem letošního ročníku Chance ligy...Děkuji za pozornost, mějte se fajn, ať se Vám daří, ať jste zdraví!


Danek BG - 31. 8. 2019 17.46 - Odpovědět X

Možná se k vám už dostalo, ale v pondělí by se měl natáčet v podání skupiny Nebe úvodní song při nástupu hokejistů na led. Nejedná se o hymnu, tu máme, a tou je Havířovská zvěř, abyste mě nikdo nepochopil špatně , ale o píseň, která by se hrála při nástupu hráčů na led. Více fanoušků se zúčastnilo setkání s PR manažerkou AZ a členy skupiny Nebe a tento song se nám zamlouvá a od frontmana skupiny Nebe zazněla i žádost o spolupráci při jeho tvorbě. V tom směru, že song začíná vyvoláváním AZ a bylo by fajn, kdyby toto bylo podpořeno tvrdšími hlasivkami z řad fanoušků AZ, aby to mělo grády. Pokud by měl někdo zájem se zúčastnit tohoto nahrávání, tak sraz je v pondělí 2.9. v 19:00 před zimákem. Nahrávání se uskuteční v prostorách tělocvičny našeho stadiónu a s podporou svých hlasivek pomůžou mimo fanoušků i naši někteří hráči. Nejde o nic složitého, jen si zahulákat párkrát AZ, takže zúčastnit se může každý. Kdo by měl zájem, pište zde, nebo ať dorazí jednoduše na místo v daný čas.


Rst - 31. 8. 2019 8.30 - Odpovědět X

Tvl panelák do luftu , ty pjbn chytrofony jsou fakt k ničemu, do kufru. (teď mi to zas místo chytrofony napsalo chytrofoby :))) )


Rst - 31. 8. 2019 8.27 - Odpovědět X

Když jsem psal, že Džonovy zkazky z lochu vynikající, ještě jsem netušil, že mi na oplátku přijde i skutečně "vzkaz v lahvi". A řeknu vám bez přehánění: Bylo to to nejlepší, co jsem od Džona četl; TOP report od J.R.fromB.K.! Přečetl jsem za život dost knih, žádnou však jedním dechem jako od Džonovo psaní. Má velký dar perfektního popisu věcí a dějů (což vím už od přelomu tisíciletí, teď má však formu neskutečnou a skutečně je ho tam - i dalších - škoda).
Džonovi díky a jeho věrné rychlé "spojce" taktéž.
K #26:
Být Radkem Veselým loni v létě, tu 26 taky z dresu nedám. Bylo to až... no radši nic...
Být Radkem Veselým letos, udělal bych gesto na počest nesmyslně vězněných lidí žijících pro AZ a tu 26 bych si nevzal.GOMMI:
Tak tomu feťákovi - recidivistovi, který málem vyhodil panelák do kufru (nebýt promptní reakce jedné paní, která zavřela plyn, dopadlo by to tak, takhle jen zničil na nějaký čas pár životů; pronajímatel si to může hodí rovnou...) hrozí 15 let. Ale do soudu, dou soudu, který bude bůhvíkdy, vazby netřeba. VAZBY NETŘEBA! Takže go pervitin go asi a lidé se můžou modlit, ať to svinstvo nevaří třeba zrovna v jejich vchodě.


gommi - 31. 8. 2019 18.27 X

Džonovy teď v létě prodloužili vazbu. Důvod- podezření z pokračování trestné činnosti. ( asi měli obavy, že by někomu kradl ručníky na přehradě..)


Rst - 31. 8. 2019 19.22 X


Ty jo mě napadlo něco podobného...
Že míra nebezpečnosti v podobě ukradnutí někomu HOKEJOVÝ dres či ŠÁLU je V LÉTĚ nebývale vysoká.


J.R. from B.K. - 4. 9. 2019 16.26 X

Díky Rosťo. Rozbrečel jsem se... Fakt, beze srandy.
Měj se, ať se Ti daří.


J.R. from B.K. - 30. 8. 2019 14.05 - Odpovědět X

"Možná jsme si někdy v devadesátkách dali do rypáku (od Vsetína jsem dostal nejednou) a ani o tom nevíme. Na diskuzních fórech se můžeme handrkovat, hecovat či špičkovat se donekonečna. Však legendy z Lapače, pana Rst, si velice vážím. Za jeho tribunovou kariéru, za jeho přehled, především pak za jeho postoje k hokeji, k tribunám, k fanouškovství. Jen houšť takových, od Kadaně až po Třinec. Pak nám všem, kteří k hokeji na ledě potřebujeme jakousi přidanou hodnotu v podobě ochozů, bude líp. Mnohem líp. Nám i hráčům. Spojené nádoby.
Děkuji na Lapač za parádní dopis, témata "Tonda Pechanec", "Radek Veselý" či "Dnes mám rande zo svojím mestom" se četly na jeden nádech a je možné, že mi poslouží jako mé oblíbené oslí můstky pro některé z mých příštích příspěvků...
Zároveň touto cestou opět moc děkuji Vám, kteří jste doposud mně, nebo někomu z nebonzujících stíhaných kolegů, pomohli. Ať už finančně, materiálně, korespondenčně, osobní přítomností u soudu nebo jakkoli jinak, zkrátka jste usnadnili pobyt za mřížemi. Díky moc!
Mějte se hezky, bavte se AZetem, něco mu obětujte... Stačí něco málo. Ale klubu, který máte rádi, to dá moc... Ať se Vám daří!
AZ do toho !!!
P.S. Rád bych napsal, že "zítra večer zde přinesu..." :-), ale už to není jen v mých silách. Přesto děkuju člověku, který mne spojuje se světem. I proto mohu napsat, že ve dnech příštích si zde ten, kdo bude mít zájem, bude moci přečíst můj další příspěvek na téma #satisfakce. Dám si na něm záležet..."