Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Zavřít

klikni pro zmenšení fotky
Jméno: *
E-mail:
Vzkaz: *
Připojit obrázek
*1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *32* *78* *93* *96* *45* *30* *27* *151* *278* *331* *365* *259*
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici osmset osmdesát devět:

J.R. from B.K. - 18. 6. 2019 19.06 - Odpovědět X

Během sobotní dopolední vycházky, kdy „náš“ venkovní box, mající po obvodu asi 25 metrů, jsem ho obešel přesně 148 x, jsem zaslechl, kterak se mí kolegové baví o tom, kdo je odkud. Bělehrad, Novi Sad, Oděsa, Hlohovec, Topolčany, Gdaňsk, Třebíč, Blansko, Brno, nějaká malá vesnice u Moskvy, ten výkvět byl vážně různorodý. Došlo i na můj, vlastně na náš HAVÍŘOV. Já pak mnoho dalších „koleček“ která člověk bezmyšlenkovitě krouží, aby měl nějaký pohyb, o tom našem městě přemýšlel.

Miluju Havířov. Zcela bez debat. Ačkoliv se oba mí rodičové narodili mimo region (Kyjov a Vítkov), tak já na své rodné město nedám dopustit.

„Hééj, bándo, všichni ruce a pojedeme pomalu. Fakt pomalu, kurva!“ AZ hrál poslední domácí zápas proti Mostu (v baráži 2012) a spíkr M. takto hecoval zcela narvaný kotel, tehdy prakticky celý v bílém. Tři sta hlav hurónsky spustilo… „HÁ – VÍ – ŘOV městem mým“ (mám husí kůži, jen když o tom po 7 letech píšu), les rukou tleskal jako jeden muž. Mělo to neskutečné grády. Byl to asi nejlepší „Havířov městem mým“ v celé historii, tehdy v neúspěšné baráži proti Mostu, když už o nic nešlo!
Miluju ten chorál. Je o mém městě. Ve kterém jsem se narodil, ve kterém celý život žiju. Na Havířov nedám nikdy dopustit. Hele, k něčemu se přiznám. Svého času jsem Baníku hrozně moc a aktivně fandil. Ale vždy mi bylo tak nějak líto, že u toho „musím“ fandit Ostravě a né svému městu. Mé pouto k Havířovu je fakt obrovské a já jsem za to neskutečně rád…

Denně mi zde chodí velká spousta korespondence. Víte jaká je pro mě pro mě nejnáročnější? Pohlednice Havířova nebo Radniční listy, které mi kamarád každý měsíc posílá. Pohlednice Havířova, když se na ten letecký snímek podíval, byla první věc, která mne po mém zadržení rozbrečela. Slzy z lítosti. Protože né Brno, ale HÁ – VÍ – ŘÓV městem mým.

Není to tak dávno, co mi kamarád, který ví, že miluju každičké místo v našem městě, v dopise popisoval, kterak jede autobusy 416 a 402 a „seznamuje mě“ s tím, co je v městě nového. Kde je nová hospoda, kde už týdny nekosili trávu apod. Můžete se smát a ťukat na čelo zároveň, ale bylo to pro mě doposud to nejlepší vazební čtení… Miluju každičký pohyb v našem městě. A je jedno, zda se v něm hýbou lidé, stromy, auta nebo věci. Miluju havířovské ruchy a šumy! Cítím se býti obrovským patriotem. Né nadarmo, když jsme někdy v roce 2006 (chodící Wikipedie L. mne možná opraví) vymýšleli úplné první choreo na Indiány, zvítězil nápis „Patrioti z města horníků“.

Proč o tom všem píši? Proč tolik chvalozpěvu na naše město? Fandíme AZetu a AZ je Havířov. My jsme Havířov. Važme si našeho města. Jsem hrdý, že jsem z Havířova, že naše Hlavní třída občas ŽIJE, dávám svou hrdost zde, lidem z celé Evropy (beze srandy), patřičně najevo.

Havířov nikdy nebude perlou mezi městy. Vždy závidím Ostravě, když o ní „udavač“ moc krásně zpívá. Však Havířov, ať je jakýkoliv, bude vždycky MĚSTEM MÝM. Tvým, našim. A tak v září dej ruce pořádně nahoru, pořádně od sebe, ať tvoří písmeno V, a kurva procítěně to zakřič. „HÁ – VÍ – ŘÓV městem mým“. Zakřič to nahlas. Udělej reklamu městu, které, jak kdysi řekl Martin Potočný, je zkurvené město, které nemá nic, ale… Jednou bude mít všechno. Bude! Věř tomu. A já u toho historického postupu do Extraligy budu. A věřím, že i Ty!

AZ do toho!!!

P.S. I dnes chci poděkovat. Všem za podporu. Moc ji vnímám a vážím si jí. Obrovsky mi (ať už je její forma jakákoliv) pomáhá. V tom moři lidí patří mé zvláštní poděkování Lucce from J.Z, Hostovi a Prokopovi z DC, Hostovi st., Proktorovi, Pepemu, Daliboru Durčákovi, Milimu, Soplovi, Autonomovi, Honzovi HS, Davidu – Partnerovi a panu edge.6. Zcela speciální poděkování pak patří největším borcům. Těmi jsou L., M., KubaS, Zahradník a brácha. Díky kluci!


Kozla Nozdra z Kolína - 18. 6. 2019 19.41 X

Neznáme se, jsme pro Vás ( jako skupina, město ) no name, ale naprosto chápu o čem píšeš. Jsi Čech ( Havířov, Kolín atd. ) tak si toho važ. Drž se, třeba se jednou potkáme na tribunách.


David - 18. 6. 2019 20.45 X

Případný postup do extraligy by všichni z té šestnáctičlenné sebranky měli sledovat leda tak u onlajnů nebo videopřenosu... a na stadion už by se nikdy neměli podívat. Klub se dle vyjádření z dubna od těchto jedinců distancoval a o podobné fanoušky prý rozhodně nestojí.. tak to by jim měl udělit i zákaz vstupu na stadion, né? Ale je mi jasné, že to byly jen líbivé fráze PR a že k žádným zákazům bohužel nedojde. Snad se všem dotyčným po té lekci alespoň trochu rozsvítí v hlavičce a poučí se.


zvukos - 18. 6. 2019 23.12 X

Ach jo, kéž by se jednou rozsvítilo tobě.
A co vlastně takového provedli na stadionu, že by tam měli mít zákaz vstupu? Když se popereš v hospodě, tak ti mají dát zákaz vstupu třeba na nádraží?


tonda - 19. 6. 2019 10.47 X

držte se až jste nejdřív doma a na stadionu


Autonomo - 19. 6. 2019 19.51 X

Moc si vážím, že mi, jakožto fanouškovi jiného klubu, patří zvláštní poděkování. Doba je zlá a mám zlé tušení, že líp v tomhle směru už nebude. Každopádně nejen já, ale i ostatní kluci z Poruby věříme, že vše dobře dopadne a my se zase setkáme buď na tribunách a nebo po návratu na pivu u Lenina!
Poruba&AZ!


Klíště - 20. 6. 2019 23.34 X

Článek o ničem.. Klasický i když ne přímo přímo jeho. Jr uznávám za jeho znalosti co se týče hokeje to klobouk dolů.. ....tim to končí


Lojzek - 21. 6. 2019 15.35 X

David,Klíště - Vy víte jak podpořit člověka v těžké situaci


Ad - Předevčírem, 19.07 X

Pro me je to nepochopitelny hosi... To opravdu muzou nekoho drzet na vazbe tak dlouho(... Jak dlouho) bez odsouzeni??? Navic nikdo z tech kluku neni zadnej trojnasobnej vrah nebo pedofil!!??? Ja minulej mesic dostal pred diskotekou pekne na rypak, proc ten borec nesedi teda?.... Sorrry su ozralej tak pisu picoviny, ale sere me to........ Dzone nesnasim havirov, tim padem nesnasim tebe ty kundo .... Ale ted ti preju hodne sil a pevny nervy.... Nenech se zlomit a vydrz to!!!! posilam aspon dusevni podporu.... Az vylezes, dam ti po rypaku cuuus


Chodící Wikipedie L. - Včera, 21.09 X

No bylo to v roce 2005

http://www.havirovaci.cz/foto/zapasy/indiani-havirov-liskovec-102005/


PePe - 15. 6. 2019 22.32 - Odpovědět X

Ze by mozny navrat pana Csabiho do AZetu?

https://neovlivni.cz/zakleknuta-firma-fau-vyhrala-dalsi-soud/


Lajman - 16. 6. 2019 12.20 X

Sám osobně si to nemyslím, ovšem pro klub by to z hlediska možných financí bylo jedině dobře.


Toman - 16. 6. 2019 13.35 X

PePe:ikdyž by to bylo hezké tak pochybuju,protože se pan Csabi s Jardou Mrowiecem nerozešli zrovna v dobrém a to jen díky tomu že tam pan Csabi chtěl tahat nějaké hráče a Jarda měl říct že jediní kdo mu mohou navrhnout hráče je buď trenér nebo Patrik a že on není ani jedno...Nicméně pan Csabi teď naposled koupil Pořezovi hokejky k Vánocům..


PePe - 17. 6. 2019 8.25 X

Toman: Tak můžeme spekulovat, že by se nevrátil do pozice asistenta trenéra ...


Toman - 17. 6. 2019 9.55 X

PePe....: noooo,moje informace byla taková kterou bych tady asi nerad prezentoval veřejně.Jestli chceš můžeš mi napsat na fb...


Kdj-AZ - 17. 6. 2019 15.22 X

O ty posily, například avizovaný luxusní player ze zámoří, přece vedení stálo, ne? Problém byl v tom, že to Csabi předložil jako hotovou věc, klub s tím šel i veřejně ven jako s hotovou věcí a pak na to ty peníze nebyly... Alespoň tak jsem to pochopil na jedné ze schůzek s vedením já. Spekulovalo se taky o tom, kolik sponzorů tady přitáhl právě Csabi. Přeci jen, po skončené sezoně s ním i sponzorů ubylo. Stejně ale AZet dosahuje nejlepších výsledků s okleštěným rozpočtem a papírově slabým mančaftem


PePe - 10. 6. 2019 20.01 - Odpovědět X

Druhá liga bez Orlové a Těšína. Ale s týmem z Číny.

https://karvinsky.denik.cz/hokej_region/druha-liga-hokeje-bez-orlove-i-tesina-zato-s-cinany-20190610.html


Ondra - 11. 6. 2019 19.14 X

Skoda, že budou hrát Čechy. Jeden jejich zápas bych že zvědavosti shlédnul.


Danek BG - 12. 6. 2019 10.54 X

Tak už je nesetupová aji třetí nejvyšší liga... To je tak nejvíc co mě zaujalo. Orlová i Těšín, jejich volba. A co se týče Číny... Mě by teda zápas s nimi až tak nelákal, že bych po něm vyloženě toužil. Celkem ale zajímavé, že se toto stalo skutečností. Olympijský výběr Číny se bude na olympiádu připravovat v třetí nejvyšší české lize, opravdu úžasné. To mi někdo někdy říct, tak si klepu na čelo


Josevolley - 12. 6. 2019 13.05 X

Druha liga se nesestupovou stala sama.Jednak kdyz by do ni nekdo chtel,tak se klidne muze pridat a sestoupit? To uz je nez po sportovni strance spis to ze to ten oddil rozpusti cele.Tesin byl jasny,ze nahoru nepujde,uz Orlova neměla s kym hrat.


Toman - 12. 6. 2019 20.04 X

Jose:no Orlové se ta jejich spolupráce s Porubou nepovedla-tak moc na ní spolehali a když se jim na to Poruba vysrala tak neměli s kym hrát.. Do toho cestování mezi skupinama-ono se to nezdá ale to musí být ranec, když v krajáči autobus Bohumín-Krnov vyjde na 8tisíc(tuhle zajimavou věc jsem se dozvěděl dneska od osoby nejpovolanější) ...kolik to tak může stát třeba do Písku?


gommi - 13. 6. 2019 6.54 X

Toman: ..nedej bože do Pekingu..


Josevolley - 13. 6. 2019 13.26 X

Toman:Ted si vem ze das 18 litru za bus do Budejovic a jedes tam s juniorama,parada.Prave proto do te ligy nikdo nechce,ted ten model 3 skupin vypada lip,ale kdyz tu ligu vyplenili neustalym nafukovanim 1.ligy,tak se to hraje klukum jeste hur,hur se shami sponzori atd atd


dot ( . ) - 14. 6. 2019 18.55 X

Neskutečná debilita :

Družstvo China Golden Dragon se bude soutěže účastnit pouze do 31. 1. 2020, nebude se účastnit play-off, tudíž ČSLH zajistí v předstihu termíny předehrávek, které budou organizovány výhradně tak, aby v předehrávaných dnech (patrně pondělí) se taková utkání hrála výhradně na domácích stadionech ostatních účastníků II. ligy ČR,“ tolik též informace od ČSLH.


gommi - 6. 6. 2019 22.39 - Odpovědět X

https://hokej.cz/trenerem-sezony-je-reznar-s-havirovem-prohanel-favority/5039225


Jirka - 6. 6. 2019 16.59 - Odpovědět X

https://hokej.cz/chance-liga-s-novym-systemem-zacne-11-zari-jak-vypada-los/5040195


Kdj-AZ - 5. 6. 2019 10.01 - Odpovědět X

Martin Janeček, coby trenér, se Šumperkem po sezoně v 1. lize? Posilují pěkně. Navíc, do Šumperka jsem jezdil rád, bylo to blízko, krásný chladný stadion, za Kadaň bych je bral v lize hned.


Josevolley - 6. 6. 2019 16.50 X

To je taky tema na par papiru.Koukni na tu ligu,to uz nema smysl pro tyhle tymy hrat.Postoupi ok a co dal? Na to nesezenou hrace,bud to budpu hrat cizinci nebo si ty prvoligovy ty hrace budou posilat jak na kolotoci.Vzdyt uz se to deje dnes.


Kdj-AZ - 6. 6. 2019 20.20 X

Jasně, to je problém ve množství týmů hrajících ligu. Ale snížení na příjemných třeba 12 mančaftů je asi nereálné, bohužel i kluby samotné, ne jen svaz, chtějí více a více zápasů. Každopádně, Šumperk, Havl. Brod, to jsou týmy, které bych si v 1. lize uměl představit. Koho za ně dolů? Benátky s Kadaní. Věřím, že by tato města šáhla do rozpočtu spíše, i co se sponzorů týká by na tom byli lépe a pro atraktivitu soutěže, když už musí hrát milión celků jedině dobře.


PePe - 7. 6. 2019 10.24 X

Jak by napsal JR - silnější pes mrdá. A v případě Benátek, ale i Kadaně tahají za nitky extraligové kluby. 1. liga bude čím dál víc zatížená jistou formou farem či rozehrávacích týmů. Dává to do jisté míry smysl. Peněz na sport tu pořád ještě není tolik, aby se tu uživily 2 profi ligy.

To nic nemění na tom, že 14 týmů pro 1. ligu je asi maximum a zbytek by měl být v nějaké funkční verzi 2. ligy, která by měla být poloprofesionální, kdy top týmy by měly fungovat na bázi tehdejšího AZetu, Přerova, Prostějova atp. a snažit se o postup. Ale na to nejsou prostě ty finance. Z rozpočtů měst si myslím se finance začnou brzo krotit a mám obavu, že to tak dopadne i v Havířově.


J.R. from B.K. - 3. 6. 2019 13.22 - Odpovědět X

Chtěl bych tímto, ze svého nuceného brněnského azylu, poděkovat všem fanouškům, kteří mi (nám) vyjádřili jakoukoliv formu podpory. Ať už finanční, materiální, korespondenční či třeba jen myšlenkovou. Obrovsky moc si jakékoli formy podpory vážím, obrovsky to pomáhá, je to hnací motor v tomto ponurém a na první pohled porouchaném vozidle. Mé poděkování míří jak k fanouškům AZetu, tak i k příznivcům našich rivalů, kteří nám podporu vyjádřili, v neposlední řadě pak děkuji mnoha havířovským fandům Baníku (především těm starším), kteří nejlépe ví „vo co gou“, kteří jsou v tomhle myšlení úplně jinde… Díky moc všem!


Zvláštní poděkování pak zasílám Hostovi a Prokopovi z DC, Hostovi st., Soplovi, PePemu, Milimu, Davidu-Parthnerovi, Honzovi HS, Autonomovi, zcela speciální poděkování pak patří Zahradníkovi, KubaSovi, pánům L. a M. . Díky, kluci, jednou Vám to vrátím! V neposlední řadě nesmím zapomenout poděkovat celé své rodině, bez jejíž pomoci bych to nezvládl! Jste skvělí, miluju Vás! Závěr patří mé mámě. Víte, jsme na cele s fanatickým Srbem z Crvene Zvezdy Beograd (družba HZ + CZ je téměř upečena, jednoho dne vyrazíme na beogradské Marakaná na derby CZ vs. Partizan, jsme zvaní. Který mi často říká… „Můžeš mít 2 ženy, 4 sourozence, 5 dětí, desítky přátel. Ale matka je jen jedna. Jenom jedna.“ Ať už se v životě stane cokoliv, ať už jakkoli chybujeme, je to matka, kdo se od vás nikdy neodvrátí a až do konce za vámi bude stát. Je to neskutečné pouto, kterému pouto fanouškovské nesahá ani po kotníky. Mami, děkuju !!!
AZ DO TOHO !!!


tonda - 3. 6. 2019 19.43 X

přesně mama je jen jedna držte se přeju vam až se brzy vratíte !!


gommi - 4. 6. 2019 8.07 X

Ty nejdůležitější věci prostě nekoupíš.. Hodně otřepaná fráze, ale je to tak. Zvláštní je, že člověk si to vždycky tak nějak připomene v těch těžkých životních situacích.


Toman - 4. 6. 2019 17.54 X

Držte se!


Josevolley - 4. 6. 2019 19.59 X

Tento vzkaz nalil dalsi sily do zil tem co za vami stoji.Myslime na vas a urcite vas v tom nenechame!!! Zatim hodne zdaru.