Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:

Ona hledá ji

Toto je sekce spankingové seznamky.

Inzeráty sem vkládejte pouze pokud jste žena, která hledá jinou ženu na spanking v reálu.

NÁVOD NA POUŽÍVÁNÍ SEZNAMKY

PRAVIDLA SEZNAMKY A TRESTY ZA JEJICH PORUŠENÍ

NEZNALOST NEOMLOUVÁ!

Žádosti o smazání inzerátu, nebo upozornění na porušení pravidel pište především na adresu adminkanesi@seznam.cz nebo, pokud vám nevadí, že nedostanete rychlou odpověď, na adresu vykonny.manazer.kony@seznam.cz

Další sekce seznamky:

DOPISOVÁNÍ
ON HLEDÁ JEHO
ON HLEDÁ JI
ONA HLEDÁ JEHO
OSTATNÍ A RŮZNÉJméno: *
E-mail: *
Vzkaz: *
*1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *11* *12* *13* *14* *15* *16* *17*
Opište text z obrázku

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici sedmset třicet dva:

Lucie - 28. 8. 2020 17.44 X

Zpráva: Lucie: Pocházím a žiji v Praze.
Jsem sylnejsi postavy, prostého vzhledu se smyslem pro humor, znajíci své cíle a potřeby, jsem cílevědoma a jdu si tvrdě za svým a jsem schopná uskutečnit své plany (když mi v tom zrovna nebrání prokastinace). Také jsem někdy přehnane kritická, egoisticka, občas se pristihnu při arogatnim jednání, někdy drzá se sklony k nedisciplinovanosti. Ve svém životě chci být nezávisla, zůstat taková jaká jsem, nechci žít v podrobeném vztahu kdy jsem nonstop sub. Jsem zhruba půl na půl s/d a ve vztahu hledám spíše rovnoceny vztah i komunikaci. Výprask mám ráda v duchu domácí disciplíny, nehledám role jako otrok, subka, služka, nebo sexuální hračka. Hledám kamarádku nebo ženu na spanking hry. Hledám přirozeně dominantní ženu kterou bude bavit krom výprasku i role kamarádky která mě bude obcas vychovávat a to i nejen vypraskem. V pracovním životě jsem v roli dominantní a proto se ráda odevzdám do dominantních rukou prisne kamarádky, ktera mě tu a tam zkroti, nehledám vztah kde mi bude všechno rikano a dovolovano jsem dospělá žena a vím co chi, jen potřebuji občas krotit neboli trochu uzemnit.


hranicarka 26 - 9. 8. 2020 19.18 X

Jsem 22letá studentka z Jihomoravského kraje a hledám někoho, kdo mi dá pořádný výprask na holou.


kristýna - 4. 8. 2020 15.23 X

Ahoj jsem 25letá studentka a hledám ženu, která by mi dala výchovný výprask


Caning Auntie - 8. 12. 2019 20.25 X

Přísná teta se ráda ujme výchovy a trestání mladé dívky 18 - 25, nejlépe VŠ studentky, která se přinejmenším občas neumí přinutit k učení a studiu, dokonce i když se jí blíží zkoušky nebo písemný test či termín odevzdání seminární práce, a místo toho se rozptyluje zábavami. Ráda tě pobídnu k větší pilnosti výpraskem na tvé obnažené pozadí, ať už rukou, dřevěným kartáčem na vlasy, rákoskou či jiným nástrojem. Dokážu být přísná, ale i laskavá, jak má být správná milující teta, umím nasekat i obejmout a pohladit. Nejsem Domina, nenechávám si říkat Madam a nechci subinku nebo otrokyni, prostě jen slečnu, která sama ví, že sem tam potřebuje nasekat na holou, aby se věnovala tomu, čemu se věnovat má.


Katarina - 1. 5. 2019 10.48 X

Ahoj, hledam prisnou ale zaroven vlidnou zenu, ktera by mi dala pocitit matersky vyprask. Jedna se mi ciste o spanking, kalhoty dolu a prehnout pres koleno. Poradny vyprask rukou, zadne odmlouvani popripade i nasledny vyprask kartacem na vlasy nebo vareckou. Pote pekne stat do kouta s rudym pozadim zpytovat svědomí. Pouze Brno a okolí, pouze ženy. Mám vlastní zázemí nebo popřípadě u Vás. Je mi 27 takže starší žena pouze a muži nepište. O sex nestojím.