login
Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:

Bar SunJméno: *
Vzkaz: *
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyřista dvacet dva:

Shina Kusanagi - 7. 1. 2017 1.25 - Odpovědět X

"To bude zřejmě nejrozumější. Nemáme skoro nic a náš stav je bídný," potvrdila mu to, snad aby i vyvrátila jeho váhání. Jít teď za Rin by se šeredně nemuselo vyplatit. Opět se ocitla ve vzduchu a sledovala přibližující se město.
// Arkon - Náměstí


Phanter Lily - 7. 1. 2017 1.23 - Odpovědět X

Sklopil ušká pod náporom ťažkého rozhodovania. Najradšej by šiel za Rin hneď, hoci by mal aj vypľuť dušu, no úsudok mu zahmlievali city. Shina mala pravdu a on to vedel. "Tak fajn, najbližšia zastávka - smer mesto kde prespime, neberieme sily." len čo to povedal. Postavil sa, chytil ju a vzlietol.
//Arkon Námestie


Shina Kusanagi - 7. 1. 2017 1.18 - Odpovědět X

Prohrábla si vlasy. "Vesměs nám ale stejně nic jiného nezbude. Jsem uprostřed nějaké díry. Buď se dostaneme do města a tam přespíme, nebo půjdeme teď, ale pokud bude na místě kladen odpor, moc velkou šanci mít nebudeme...," uvažovala také nahlas. Opravdu by bylo nejlepší přenocovat někde a nabral sílu..ale zas si nemohli dovolit velké zpoždění.


Phanter Lily - 7. 1. 2017 1.15 - Odpovědět X

"Neviem o nič viac než ty." povzdychol si. "Tí ľudia boli vystrašení a .. Mysleli si, že toho draka Rin privolala.. Hovorili o zbrani GH a potom ma spoznali a museli sme ujsť. Rin by draka ale neprivolala. Myslím, že si po ňu prišli z Grimoiru, iné vysvetlenie nemám. No ak sa mýlim.." odmlčal sa. "Neviem o žiadnych iných nepriateľoch ktorí by boli takíto teatralny. Legálne cechy ani rada by neohrozili mesto.. Takže do úvahy mi pripadá len GH." znelo to vcelku logicky.


Shina Kusanagi - 7. 1. 2017 1.09 - Odpovědět X

V poklidu ho sledovala. "Říkal jsi něco o tom, že je drakobijec, ne? Měla by mít šanci přežít," zkonstatovala suše. "Hmm, takže co je to za draka? A on ji nese do Grimoire Heart?" zmateně se vyptávala, měla v tom pěkný zmatek.

http://images6.fanpop.com/image/photos/36300000/Echo-Pandora-Hearts-image-echo-pandora-hearts-36358823-800-453.png


Phanter Lily - 7. 1. 2017 0.40 - Odpovědět X

Zbadal kúsok pod nimi neveľký svah uprostred lesa. Klesol aj s Yuu nižšie až ju položil a pristál, zadychane si ľahol a chrbtom sa oprel o strom. "Zvyčajne nekonám tak zbrklo a veci si dopredu premyslim, no zľakol som sa. Stale sa bojím." pozrel Shine do očí. Bol vážny. "Videla si tú spúšť.. Tí ľudia boli vydesení, Rin odniesol drak! Drak Shina.. S nejednym som sa už v živote stretol a vždy to prinieslo pohromu. Ak by sme sa aj do cechu GH dostali. V tejto kondícii by sa nám s Rin nepodarilo dostať ani k najbližšej jaskyni. Sever Fiore je nebezpečné miesto.." premýšľal nahlas.


Phanter Lily - 7. 1. 2017 0.48 X

Prepisujem Yuu na Shinu


Shina Kusanagi - 7. 1. 2017 0.34 - Odpovědět X

Krátce se zasmála. "Cesta zpátky už asi vzdušně nebude, že? No alespoň lidé pod námi mi neuvidí pod sukni," prohlásila lehkomyslně. "Musíme jí najít..a pak se dostat do nejbližšího města a tam dát dohromady, protože přiznejme si to, nejsme oba v top kondici," prohlásila nakonec. Ano, schopnost vymyslet alespoň nějaký plán, velmi Yuuovská vlastnost.


Phanter Lily - 7. 1. 2017 0.27 - Odpovědět X

Mierne sa zamračil. "Uhm.. No popravde, tak ďaleko som sa so svojim plánom ešte nedostal. Prijmem akýkoľvek návrh." priznal a trochu spomalil. Dve naraz by neuniesol a je to aj dosť ďaleko. Začala sa ho chytať ľahká depresia. Z hlavy sa mu priam parilo ako sa snažil prísť na adekvátnu odpoveď.


Shina Kusanagi - 7. 1. 2017 0.23 - Odpovědět X

Byla opravdu celkem unavená, hlavně to bylo dlouho, co naposledy spala, a tak byl zázrak, že se držela vzhůru. "Hmm..co budeme dělat, až Rin najdeme?" zeptala se z ničeho nic. Stále tak nějak vstřebávala, že už nikam nepatří.