login
Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:

KatedrálaJméno: *
Vzkaz: *
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici šestset padesát pět:

Haruka Noburu - 14. 2. 2017 18.36 - Odpovědět X

"To áno!" Prikývla a netrvalo dlho - pred nimi sa rozliehala budova cechu Sabaretooth. "A sme tu, ako som sľúbila!" Rozpažila ruky a zakrútila sa okolo svojej osi. "Nech sa páči." Otvorila dvere a pred oboma dievčinami sa zrazu otvorila akoby brána do iného sveta. Hlučná krčma plná mágov rôznych povách a kategórií. Rozprávajúcich sa, popíjajúcich rôzne drinky. Hlasný smiech a veselá hudba. "Cech sa pod velením terajšieho majstra dosť zmenil. Pripomína mi slávny Fairy Tail." Usmiala sa na svoju novú kamarátku ked vošla do vnútra.
//Saber-Hospoda


Kiyomi Soburin - 13. 2. 2017 21.27 - Odpovědět X

"Hm, tak to by mi mohl pomoct." řeknu a podívám se před sebe. "Kdyby to tak bylo, tak by mi to moc usnadnilo hledání." řeknu a začnu si představovat jak asi ti dva vypadají. Z nějakého důvodu jsem si Shina stylizovala do dvojčete mého někdejšího zachránce a to i přestože, jsem si nebyla jistá, jak vlastně vypadá.


Kiyomi Soburin - 14. 2. 2017 18.45 X

//Saber-Hala


Haruka Noburu - 13. 2. 2017 21.17 - Odpovědět X

"No Ellen je dosť múdry, vyzná sa a keďže je ošetrovateľ v cechu myslím, že pozná takmer každého aj jeho mágiu." Hneď čo to dopovedala zoširoka sa usmiala. "A Shin.. on je nevyspytateľný, nikdy nevieš čo od neho čakať. Možno s tvojim princom po večeroch hrá shougi, naozaj - pri ňom ma už nič neprekvapí." Trochu zasnene sa pozrela pred seba a zasmiala sa. Cestička chvíľu vyzerala strmo, no po pár krokoch sa opäť elegantne vlnila smerom k mestu. Netrvalo dlho a hrboľatú cestu vymenili za úzke uličky.


Kiyomi Soburin - 13. 2. 2017 21.05 - Odpovědět X

"Opravdu? To bylo super." řeknu a usměji se na ni. "Opravdu si myslíš, že by mohli vědět něco víc?" zeptám se a vydám se po chodníčku. Robůtek se přesune nad druhé rameno, aby byl blíž k Haruko.


Haruka Noburu - 13. 2. 2017 20.58 - Odpovědět X

"Výborne! Zoznámim ťa s mojimi priateľmi! Možno budú vedieť viac než ja!" Potešila sa, na dotyk zabudla ako mávnutím čarovného prútika. "Do cechu je tadiaľto najkratšia cesta! Poď za mnou." Sladko sa usmiala a ukázala prstom na úzky chodníček.


Kiyomi Soburin - 23. 1. 2017 17.11 - Odpovědět X

To jak zareaguje na můj dotek si ani nevšimnu. Koneckonců tohle patří k těm detailům, které mi občas unikají a které zajišťují moji pozitivní náladu. "hm, no nějak jsem nad tím pořádně nepřemýšlela. Možná bych se mohla jít podívat do cechu." řeknu a podívám se na ni jaký má na to názor.


Haruka Noburu - 23. 1. 2017 11.52 - Odpovědět X

Len čo sa jej chytila - trhlo ňou. /Dotyky!/ Pískla v duchu. Len čo sa na ňu usmiala, odtiahla sa a s trochu nervóznym úsmevom prikývla. "To-to som naozaj rada Kiyo-chan." zastrčila si kučeravý prameň za ucho a sladko sa usmiala. "Kam máš namierené teraz?" Opýtala sa už veselšie.


Kiyomi Soburin - 21. 1. 2017 14.05 - Odpovědět X

přestože často se u mně objevovali pochyby, jestli jsem se rozhodla správně, tak nyní jsem si našla další důvod, proč tohle dotáhnu do konce. *Přece bych toho nenechala, když mně tak moc podporují.* Pomyslím si a následně se mé ruce téměř sami pohnou a chytnu Haruko za ruce. "Už teď jsi mi pomohla, tím že podporuješ mou výpravu." řeknu a usměji se na ni.


Haruka Noburu - 21. 1. 2017 13.50 - Odpovědět X

Spojila ruky zaťaté v pästičky a nadšene piskla. "Určite! Aj to je romantické! Nepoznám nikoho kto by sa takto odhodlane vydal sám do sveta!" Takmer poskakovala. "Kiež by som ti mohla nejako pomôcť."